О внесении изменений в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 394 "О бюджете города Караганды на 2015 – 2017 годы"
Решение LII сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 2 декабря 2015 года № 515. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 декабря 2015 года № 3533. Прекращено действие в связи с истечением срока (письмо Карагандинского городского маслихата от 26 января 2016 года № 2-7/36)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 394 "О бюджете города Караганды на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2895, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 29 декабря 2014 года № 162 (1396), в информационно-правовой системе "Әділет" от 8 января 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 389 315 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 25 945 209 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 131 110 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 664 530 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 648 466 тысяч тенге;
2) затраты – 35 406 454 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 007 187 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 007 187 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 82 523 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 159 100 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 76 577 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 106 849 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 106 849 тысяч тенге:
поступление займов – 3 407 187 тысяч тенге;
погашение займов – 1 591 273 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 290 935 тысяч тенге.";
2) пункт 6 изложить в следующей редакции:

Қарағанды қалалық мәслихатының XLII сессиясының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 394 "Қарағанды қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2015 жылғы 2 желтоқсандағы V шақырылған LII сессиясының № 515 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 желтоқсанда № 3533 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатты (Қарағанды қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 2-7/36 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы XLII сессиясының № 394 "Қарағанды қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2895 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 162 (1396) "Взгляд на события" газетінде, 2015 жылғы 8 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 389 315 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 25 945 209 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 131 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 664 530 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 7 648 466 мың теңге;
2) шығындар – 35 406 454 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 007 187 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 2 007 187 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 82 523 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 159 100 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 76 577 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 2 106 849 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 106 849 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 3 407 187 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 591 273 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 290 935 мың теңге.";
2) 6-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын: