О внесении изменений в решение XXXI сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 31/267 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 3 февраля 2015 года № 32/282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 февраля 2015 года № 2978. Прекращено действие в связи с истечением срока (письмо Жезказганского городского маслихата от 15 февраля 2016 года № 37/01)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXI сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 31/267 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2901, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" от 15 января 2015 года, в газете "Сарыарқа" 16 января 2015 года № 2 (7910), 23 января 2015 года № 3 (7911), в газете "Жезказганский вестник" 16 января 2015 года № 2 (52), 23 января 2015 года № 3 (53), 30 января 2015 года № 4 (54) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 9103870 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5500231 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 20508 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21457 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3561674 тысячи тенге;
2) затраты – 9057679 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25166 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25166 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 71073 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 71073 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 50048 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50048 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 25166 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24882 тысяч тенге.";

Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының № 31/267 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 32/282 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 ақпанда № 2978 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатты (Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 37/01 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының № 31/267 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2901 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 (7910), 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3 (7911) "Сарыарқа" газетінде жарияланған, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 (52), 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3 (53), 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4 (54) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9103870 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5500231 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20508 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21457 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3561674 мың теңге;
2) шығындар – 9057679 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25166 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25166 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 71073 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 71073 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 50048 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50048 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 25166 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24882 мың теңге.";

31550
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
31871
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3754
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
355786
2
Социальная помощь
310124
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
293290
002
Программа занятости
34148
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3240
005
Государственная адресная социальная помощь
6345
006
Оказание жилищной помощи
1277
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31587
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2417
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
42535
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
97597
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3568
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
38275
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
32301
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16834
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
16834
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45662
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45662
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23789
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
918
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
20955
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1717037
1
Жилищное хозяйство
403139
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36496
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

31550
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
31871
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3754
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
355786
2
Әлеуметтік көмек
310124
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
293290
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
34148
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3240
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6345
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1277
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31587
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2417
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
42535
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
97597
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3568
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
38275
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
32301
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16834
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында және тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
16834
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45662
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45662
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23789
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
918
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
20955
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1717037
1
Тұрғын үй шаруашылығы
403139
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36496
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету

2004
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2004
в том числе:
Аппарат акима села Талап
500
Аппарат акима села Кенгир
1086
Аппарат акима села Малшыбай
418
Приложение 3
к решению ХXXII сессии Жезказганского городского маслихата
от 3 февраля 2015 года № 32/282
Приложение 6
к решению ХXXI сессии Жезказганского городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 31/267
Перечень бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2015 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Инвестиционные проекты
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
060
Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
Увеличение уставного капитала Товарищество с ограниченной ответственностью "Полигон" Акимата города Жезказгана, отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог на капитальный ремонт многоквартирных жилых домов
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
Корректировка проектно-сметной документации на строительство 5-ти этажного 30-ти квартирного жилого дома с изменениями под 5-ти этажный 28-ми квартирный жилой дом в квартале 74 по улице Гагарина 70/1 города Жезказган
Привязка рабочего проекта на строительство 60 квартирного жилого дома в городе Ерейментау Акмолинской области к рабочему проекту на строительство 4 этажного 36 квартирного жилого дома, квартал 66, улица Сатпаева, 70б в городе Жезказган Карагандинской области
Привязка рабочего проекта на строительство 5 этажного 30-ти квартирного жилого дома по улице Гагарина, 70/3 в квартале 74 города Жезказган к рабочему проекту на строительство 5 этажного 30 квартирного жилого дома по улице Гагарина, 70/4 в квартале 74 города Жезказган
Разработка проектно-сметной документации на строительство 3-х этажного 18 квартирного жилого дома в квартале 69 по улице Шевченко, 23а города Жезказган
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Реконструкция инженерных сетей квартала 69 для подключения 3-х этажного 18-ти квартирного жилого дома по улице Шевченко, 23а города Жезказган
2
Коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
Реконструкция водопроводных сетей микрорайонов "Костангелды" и "Бекболатсай" города Жезказган
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей г. Жезказган, 1 очередь
Реконструкция магистрального водовода села Талап города Жезказган
13
Прочие
9
Прочие

2004
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2004
оның ішінде:
Талап ауылы әкімінің аппараты
500
Кеңгір ауылы әкімінің аппараты
1086
Малшыбай ауылы әкімінің аппараты
418
Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы
XXХII сессиясының № 32/282 шешіміне
3 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы
ХХХІ cессиясының № 31/267 шешіміне
6 қосымша
2015 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалар (бағдарламалар) тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Инвестициялық жобалар
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары бөлімі
060
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
Жезқазған қаласы Әкімдігі Жезқазған қаласы тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің "Полигон" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің көппәтерлі тұрғын үйлерді күрделі жөндеуге жарғылық капиталын ұлғайту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
Жезқазған қаласының 74 орамдағы Гагарин көшесі, 70/1 бес қабатты 30 пәтерлі тұрғын үйді 5 қабатты 28 пәтерлі тұрғын үйге өзгерту құрылысының жобалық-сметалық құжаттамасын түзету
Ақмола облысы Ерейментау қаласындағы 60 пәтерлі тұрғын үй құрылысы жұмыс жобасын Қарағанды облысы Жезқазған қаласының 66 орамындағы Сәтбаев көшесі, 70б 4 қабатты 36 пәтерлі тұрғын үй құрылысы жұмыс жобасын байланыстыру
Жезқазған қаласының 74 орамындағы Гагарин көшесі, 70/3 бес қабатты 30 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы жұмыс жобасын Жезқазған қаласының 74 орамындағы Гагарин көшесі, 70/4 бес қабатты 30 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы жұмыс жобасына байланыстыру
Жезқазған қаласының 69 орамындағы Шевченко көшесі, 23а үш қабатты 18 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына жобалық сметалық құжаттамасының әзірлемесі
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
Жезқазған қаласының Шевченко көшесі, 23а үш қабатты 18 пәтерлі тұрғын үйді қосу үшін 69 орамның инженерлік жүйелерін қайта жаңарту
2
Коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Жезқазған қаласының "Қостангелді" және "Бекболатсай" ықшам аудандарындағы су өткізу жүйелерін қайта жаңарту
Жезқазған қаласының қалаішілік су өткізу жүйелерін қайта жаңарту, 1 кезек
Жезқазған қаласы Талап селосының магистральды суақысын қайта жаңарту
13
Басқалар
9
Басқалар

458
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
Реконструкция внутригородских дорог по улице Иманжана от проспекта Алашахана до улицы Тусупбекова и до мечети, восточно-объездная дорога города Жезказган

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары бөлімі
085
Моноқалаларды бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Алашахан даңғылынан Түсіпбеков көшелеріне және мешітке дейінгі Иманжан көшесінің қалаішілік жолдарын қайта жаңарту, Жезқазған қаласының шығыс айналма жолы