О городском бюджете на 2016-2018 годы
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2015 года № 38/344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 января 2016 года № 3601. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 8976954 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6412861 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39382 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 81893 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2442818тысяч тенге;
2) затраты – 9071949 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12340 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12340 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 107335 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 107335 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 12340 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 94995 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 08.12.2016 № 6/66 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Предусмотреть объем бюджетных изъятий в областной бюджет на 2016 год в сумме 3125669 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджета в сумме 2442818 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 08.12.2016 № 6/66 (вводится в действие с 01.01.2016).
4. Учесть в составе расходов городского бюджета целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие, кредиты на 2016 год согласно приложению 4.
5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2016 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 12726 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.

2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/344 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 3601 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8976954 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6412861 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39382 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 81893 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2442818 мың теңге,
2) шығындар – 9071949 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12340 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12340 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 107335 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 107335 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 12340 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 94995 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 08.12.2016 № 6/66 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2016 жылға облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алулар 3125669 мың теңге көлемінде қарастырылсын.
3. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің кірісі құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 2442818 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 08.12.2016 № 6/66 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында ағымдағы нысаналы трансферттер мен нысаналы даму трансферттері, кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 12726 мың теңге бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.

6. Учесть в составе расходов городского бюджета затраты аппаратов сельских акимов Талап, Кенгир и Малшыбай на 2016 год согласно приложению 5.
7. Учесть, что в составе расходов городского бюджета предусмотрены трансферты органам местного самоуправления на 2016 год согласно приложению 6.
8. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2016 год, согласно приложению 7.

6. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында 5 қосымшаға сәйкес Талап, Кеңгір және Малшыбай селолық әкімдер аппаратының шығындары ескерілсін.
7. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында 6 қосымшаға сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
8. 2016 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

9. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета не подлежат к секвестру расходы на выплату заработной платы.
10. Установить на 2016 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемых за счет средств городского бюджета повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

9. Қалалық бюджетті атқару үрдісінде еңбек ақы төлеу шығыстары секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.
10. 2016 жылға қалалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

11. Утвердить резерв исполнительного органа города Жезказган на 2016 год в сумме 4437 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 13.10.2016 № 5/56 (вводится в действие с 01.01.2016).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии С. Сурнин
Секретарь городского маслихата С. Медебаев
Приложение 1
к решению XXХVIII сессии Жезказганского городского маслихата
от 25 декабря 2015 года № 38/344
Бюджет на 2016 год

11. Жезқазған қаласы атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 4437 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 13.10.2016 № 5/56 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы С.Сурнин
Қалалық мәслихаттың хатшысы С.Медебаев
Жезқазған қалалық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
XXХVIII сессиясының № 38/344 шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған бюджет

18133
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
70501
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70501
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34937
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
290
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35274
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
523480
1
Жилищное хозяйство
229621
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
220
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
220
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11552
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11552
464
Отдел образования района (города областного значения)
6087
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6087
467
Отдел строительства района (города областного значения)
201984
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
200
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
200300
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
1484
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
9778
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
9778
2
Коммунальное хозяйство
29194
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28994
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
28994
467
Отдел строительства района (города областного значения)
200
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
150
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
50
3
Благоустройство населенных пунктов
264665
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

18133
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
70501
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70501
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34937
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
290
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35274
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
523480
1
Тұрғын үй шаруашылығы
229621
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
220
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
220
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11552
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
11552
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6087
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6087
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
201984
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
200
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
200300
091
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
1484
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9778
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9778
2
Коммуналдық шаруашылық
29194
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28994
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
28994
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
200
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
150
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
50
3
Елді мекендерді көркейту
264665
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

36485
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
851
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
83335
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
387158
1
Социальное обеспечение
10272
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
10272
005
Государственная адресная социальная помощь
6413
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3859
2
Социальная помощь
321892
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
300638
002
Программа занятости
47499
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3275
006
Оказание жилищной помощи
1377
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47288
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2614
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
32003
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
67976
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
98606
464
Отдел образования района (города областного значения)
21254
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
21254
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54994
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54994
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36427
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
644
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
17923
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
624964
1
Жилищное хозяйство
228849
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

36485
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
851
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
83335
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
387158
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
10272
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10272
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6413
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3859
2
Әлеуметтік көмек
321892
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
300638
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
47499
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3275
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1377
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47288
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2614
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
32003
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
67976
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
98606
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
21254
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
21254
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54994
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54994
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36427
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
644
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
17923
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
624964
1
Тұрғын үй шаруашылығы
228849
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 08.12.2016 № 6/66 (вводится в действие с 01.01.2016).
№ п/п
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
Всего :
2455158
в том числе:
Целевые текущие трансферты
2151218
Целевые трансферты на развитие
291600
Бюджетные кредиты
12340
в том числе:
Целевые текущие трансферты, в том числе:
2151218
1
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
572676
2
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
46975
3
На введение стандартов оказания специальных социальных услуг
9141
4
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
18538
5
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия к должностным окладом
827593
6
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
129
7
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2040
8
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
11650
9
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
1973
10
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
4092
11
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
10000
12
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
634988
13
На создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов области
1620
14
На развитие городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020, в том числе:
4163
- ремонт объектов образования
3943
- ремонт объектов энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
220
15
На приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
1484
16
На приобретение и доставку учебников для учащихся школ
4156
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
291600
17
На реконструкцию путепровода №3 в городе Жезказган

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 08.12.2016 № 6/66 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ р/с
Атауы
Сомасы,мың теңге
1
2
3
Барлығы:
2455158
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2151218
Нысаналы даму трансферттері
291600
Бюджеттік кредиттер
12340
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
2151218
1
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
572676
2
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
46975
3
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге
9141
4
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
18538
5
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
827593
6
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
129
7
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
2040
8
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
11650
9
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
1973
10
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
4092
11
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
10000
12
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
634988
13
Жергілікті бюджеттерден берілетін облыстың елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға
1620
14
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға, оның ішінде:
4163
- білім нысандарын жөндеу
3943
- энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық нысандарын жөндеу
220
15
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алуға
1484
16
Мектеп оқушылары үшін оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге
4156
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
291600
17
Жезқазған қаласындағы №3 жолөткелін реконструкциялауға