О внесении изменений в решение ХХXVI сессии Каражалского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 285 "О бюджете города на 2015 - 2017 годы"
Решение XXXVIII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 23 апреля 2015 года № 307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 мая 2015 года № 3186. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХVI сессии Каражалского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 285 "О бюджете города на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2915, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 17 января 2015 года № 2 (728), в информационно – правовой системе "Әділет" 23 января 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 531 923 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 743 385 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 119 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 784 719 тысяч тенге;
2) затраты – 1 535 850 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 835 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 835 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 6 762 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 762 тысяч тенге:
поступление займов – 2 835 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 927 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель ХХХVIII сессии
Т. Темиров
Секретарь городского маслихата
З. Оспанова
Приложение 1
к решению Каражалского городского маслихата
от 23 апреля 2015 года № 307
Приложение 1
к решению Каражалского городского маслихата
от 24 декабря 2014 года № 285
Бюджет города Каражал на 2015 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХХVI сессиясының № 285 "2015 - 2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 сәуірдегі XXXVIII сессиясының № 307 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 мамырда № 3186 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХХVI сессиясының № 285 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2915 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 2 (728) "Қазыналы өңір" газетінде, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015–2017 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 531 923 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 743 385 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 119 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 700 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 784 719 мың теңге;
2) шығындар – 1 535 850 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 835 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 835 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 6 762 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 762 мың теңге:
қарыздар түсімі – 2 835 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 927 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХХVIІІ сессияның төрағасы
Т. Теміров
Қалалық мәслихаттың хатшысы
З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2015 жылғы 23 сәуірдегі
№ 307 шешіміне
1-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 285 шешіміне
1–қосымша
2015 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

3927
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3927
3) Чистое бюджетное кредитование
2835
бюджетные кредиты
2835
13
Прочие
2835
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2835
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
2835
012
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах
2835
погашение бюджетных кредитов
0
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
приобретение финансовых активов
0
поступления от продажи финансовых активов государства
0
5) Дефицит (профицит) бюджета
-6762
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
6762
поступление займов
2835
погашение займов
0
используемые остатки бюджетных средств
3927
Приложение 2
к решению Каражалского городского маслихата
от 23 апреля 2015 года № 307
Приложение 4
к решению Каражалского городского маслихата
от 24 декабря 2014 года № 285
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
262248
в том числе:
Целевые текущие трансферты
262248
в том числе:
Аппарат акима области
1111
На содержание штатной численности отделов регистрации актов
1111
Управления экономики и финансов области
53917
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
53917
Управление предпринимательства и промышленности области
14167
На субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в моногородах
11167
На предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
3000
Управление образования области
82128
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
64447
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
17681
Управление координации занятости и социальных программ области
4811
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1594
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3217
Управление ветеринарии области
5039
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1039
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
4000
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
98065
На текущее обустройство моногородов
98065
На жилищно-коммунальное хозяйство и благоустройство
98065
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3010
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
3010
Приложение 3
к решению Каражалского городского маслихата
от 23 апреля 2015 года № 307
Приложение 5
к решению Каражалского городского маслихата
от 24 декабря 2014 года № 285
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2015 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
262248
в том числе:
Целевые текущие трансферты
262248
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
84
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
84
Аппарат акима района (города областного значения)

3927
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
3927
3) Таза бюджеттік кредиттеу
2835
бюджеттік кредиттер
2835
13
Басқалар
2835
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2835
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
2835
012
Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
2835
бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
қаржы активтерін сатып алу
0
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5) Бюджет тапшылығы (профициті)
-6762
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
6762
қарыздар түсімі
2835
қарыздарды өтеу
0
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
3927
Қаражал қалалық мәслихатының
2015 жылғы 23 сәуірдегі
№ 307 шешіміне
2 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 285 шешіміне
4 – қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
262248
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
262248
оның ішінде:
Облыс әкімінің аппараты
1111
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1111
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
53917
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
53917
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
14167
Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
11167
Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге
3000
Облыстың білім басқармасы
82128
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
64447
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
17681
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4811
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға
1594
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
3217
Облыстың ветеринария басқармасы
5039
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
1039
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
4000
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
98065
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
98065
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтарға
98065
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3010
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
3010
Қаражал қалалық мәслихатының
2015 жылғы 23 сәуірдегі
№ 307 шешіміне
3 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 285 шешіміне
5 – қосымша
2015 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
262248
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
262248
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
84
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
84
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты