О внесении изменения в решение Сатпаевского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 219 "Об утверждении Регламента Сатпаевского городского маслихата"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 21 мая 2015 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 июня 2015 года № 3300
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 219 "Об утверждении Регламента Сатпаевского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2603, опубликовано в № 16 (2103) газеты "Шарайна" от 25 апреля 2014 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 5 мая 2014 года) следующее изменение:
в Регламенте Сатпаевского городского маслихата на государственном языке, утвержденным указанным решением:
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Т. Тажбенов
Секретарь городского маслихата
Т. Хмилярчук

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 219 "Сәтбаев қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 мамырдағы № 346 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 маусымда № 3300 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" № 704 Жарлығына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 219 "Сәтбаев қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2603 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі 16 (2103) нөмірінде және 2014 жылғы 5 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген мемлекеттік тілдегі Сәтбаев қалалық мәслихатының Регламентінде:
7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Т. Тәжбенов
Қалалық
мәслихат хатшысы                           Т. Хмилярчук