О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 300 "О городском бюджете на 2015 – 2017 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 16 октября 2015 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 октября 2015 года № 3455. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 300 "О городском бюджете на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2910, опубликовано в № 2 (2140) газеты "Шарайна" от 16 января 2015 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 23 января 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 949 210 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 082 017 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 460 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 495 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 843 238 тысячи тенге;
2) затраты – 10 822 747 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 100 000 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 2 100 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 127 458 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 127 458 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 100 995 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 100 995 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 2 100 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 995 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в составе доходов и расходов городского бюджета на 2015 год предусмотрены следующие трансферты согласно приложению 4:
1) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 895 942 тысячи тенге;
2) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 6 354 315 тысяч тенге;

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 300 "2015 - 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы № 380 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қазанда № 3455 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 300 "2015 – 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2910 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы 2 (2140) нөмірінде және 2015 жылғы 23 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015 – 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 949 210 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 082 017 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 460 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10 495 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 8 843 238 мың теңге;
2) шығындар – 10 822 747 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 100 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2 100 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 127 458 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 127 458 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2 100 995 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 2 100 995 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 2 100 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 995 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2015 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің және шығыстарының құрамында мынадай трансферттер қарастырылғаны 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 895 942 мың теңге сомасында;
2) республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері 6 354 315 мың теңге сомасында;

25 413
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
754
012
Капитальные расходы государственного органа
300
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33 996
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
747
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
42 094
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
293 035
2
Социальная помощь
253 908
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
242 131
002
Программа занятости
48 916
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
48
005
Государственная адресная социальная помощь
4 610
006
Оказание жилищной помощи
8 371
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
58 013
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 856
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45 072
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 494
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
43 951
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
25 800
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 777
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
11 777
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
39 127
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39 127
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38 393
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
484
021
Капитальные расходы государственного органа
250
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

25 413
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
754
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
33 996
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
747
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
42 094
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
293 035
2
Әлеуметтiк көмек
253 908
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
242 131
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
48 916
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
48
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 610
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8 371
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
58 013
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 856
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45 072
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 494
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
43 951
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
25 800
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 777
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
11 777
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
39 127
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39 127
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 393
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
484
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық