О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйсвенного назначения
Решение 36 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 11 ноября 2015 года № 337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 декабря 2015 года № 3523. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 29 июня 2016 года N 42
Сноска. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 29.06.2016 N 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 16.02.2016 № 376 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить базовую ставку земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Е. Абильдин
Секретарь районного
маслихата
М. Онгаркулов

Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қарашадағы 36 сессиясының № 337 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 желтоқсанда № 3523 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы N 42 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 29.06.2016 N 42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 16.02.2016 № 376 (алғаш ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық жер салығының мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Е. Әбілдин
Аудандық мәслихат хатшысы
М. Оңғарқұлов