Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 34/225 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 маусымдағы XLI сессиясының № 41/284 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 шілдеде № 3329 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы № 17/138 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 10.10.2017 № 17/138 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі №34/225 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2800 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылы 24 қазанда, 2014 жылғы 25 қазандағы № 47-48 (9641-9642) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жаңаарқа аудандық мәслихатының Регламентінің мемлекеттік тілдегі 7-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
“7. Мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.”.
Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
XLI сессиясының төрағасы
Б. Бекежанова
Аудандық мәслихат хатшысы М.Абдишев

О внесении изменения в решение Жанааркинского районного маслихата от 10 сентября 2014 года № 34/225 "Об утверждении Регламента Жанааркинского районного маслихата"
Решение XLI сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 26 июня 2015 года № 41/284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 июля 2015 года № 3329. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2017 года № 17/138
Сноска. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 10.10.2017 № 17/138 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 10 сентября 2014 года № 34/225 "Об утверждении Регламента Жанааркинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2800, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 24 октября 2014 года, в газете "Жаңаарқа" от 25 октября 2014 года № 47-48 (9641-9642)), следующее изменение:
пункт 7 на государственном языке Регламента Жанааркинского районного маслихата, утвержденного указанным решением, изложить в следующей редакции:
“7. Мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.”.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель XLI очередной
сессии районного маслихата
Б. Бекежанова
Секретарь районного маслихата
М. Абдишев