О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38/251 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение XLVII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 20 ноября 2015 года № 47/322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 ноября 2015 года № 3512. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38/251 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2916, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 17 января 2015 года № 2-3 (9656-9657), в информационно-правовой системе "Әділет" 27 мая 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2015 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 3 104 450 тысяч тенге:
налоговые поступления 918 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8 698 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 737 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 173 200 тысяч тенге;
2) затраты 3 141 533 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 44 500 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 56 487 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11 987 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 81 583 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 81 583 тысяч тенге:
поступление займов 56 487 тысяч тенге;
погашение займов 11 987 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 37 083 тысяч тенге.";
2) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 12 164 тысяч тенге.";
3) приложение 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель XLVII внеочередной
сессии районного маслихата
Г. Куанышбеков
Секретарь районного маслихата
М. Абдишев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Жанааркинского района"
___________ А. Жылкибаев
20 ноября 2015 года
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного
маслихата от 20 ноября
2015 года № 47/322
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного
маслихата от 23 декабря
2014 года № 38/251
Бюджет района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/251 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 қарашадағы XLVII сессиясының № 47/322 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қарашада № 3512 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/251 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2916 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 2-3 (9656-9657) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 27 мамырда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2015 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 104 450 мың теңге:
салықтық түсімдер 918 815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 698 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 737 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2 173 200 мың теңге;
2) шығындар 3 141 533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 44 500 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 56 487 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11 987 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 81 583 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 81 583 мың теңге:
қарыздар түсімдері 56 487 мың теңге;
қарыздарды өтеу 11 987 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 37 083 мың теңге.";
2) 5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 12 164 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XLVII сессиясының төрағасы
Ғ. Қуанышбеков
Аудандық мәслихат хатшысы
М. Абдишев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ А. Жылқыбаев
20 қараша 2015 жыл
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2015 жылғы 20 қарашадағы
№ 47/322 шешіміне
1-қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№38/251 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

21781
9
Прочие услуги в области образования
103195
464
Отдел образования района (города областного значения)
98695
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9912
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27243
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
283
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11417
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1342
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11729
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33769
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
3000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
4500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
181526
2
Социальная помощь
162430
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
162430
002
Программа занятости
38621
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10096
005
Государственная адресная социальная помощь
10783
006
Оказание жилищной помощи
4350
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28303
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
508
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23571
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27575
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14509
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
4114
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19096
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

21781
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
103195
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
98695
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9912
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
27243
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
283
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11417
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1342
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11729
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
33769
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
3000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
181526
2
Әлеуметтiк көмек
162430
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
162430
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
38621
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10096
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10783
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4350
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28303
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
508
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23571
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27575
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14509
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
4114
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19096
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі