Об организации общественных работ в районе на 2015 год
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 13 января 2015 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 января 2015 года № 2952. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, организующих общественные работы на 2015 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, источники их финансирования согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района" заключить типовые договора с работодателями на выполнение общественных работ.
3. Утвердить оплату труда граждан, направленных на общественные работы, в размере одной минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Әлиұлы.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района
К.М. Максутов
Приложение к постановлению акимата
Каркаралинского района
от 13 января 2015 года
№ 02
Перечень организаций, организующих общественные работы на 2015 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, источники их финансирования
п/н
Наименование организаций
Виды работ
Источник финансирования
Объем работ, (тенге)
Количество человек
Объем работ, месяц
Объем выполняемых работ
Условия общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Каркаралинск"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории города
Бюджет Каркаралинского района

Ауданда 2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қаңтарда № 2952 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
"Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға үлгілік шарттар жасасын.
Қоғамдық жұмыстарға жіберілгендердің еңбекақысы Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген ең төменгі бір жалақы мөлшерінде бекітілсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Әлиұлына жүктелсін.
Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі К.М. Максутов
Қарқаралы ауданының әкімдігінің
2015 жылғы 13 қаңтардағы
№ 02 қаулысына қосымша
2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары,
қаржыландыру көздері
№ р/н
Мекемелердің атаулары
Жұмыстың түрлері
Қаржыландыру көзі
Жұмыс көлемі (теңге)
Адамның саны
Жұмыс көлемі, ай
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Қоғамдық жұмыс шарты
1
"Қарқаралы қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қала аумағын аббаттандыру, көгалдандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті

С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
22
"Государственный центр по выплате пенсий Каркаралинского района"
Обработка документов сдаваемых в архив
Бюджет Каркаралинского района
160230
3
2,5
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
23
Отдел Каркаралинского района филиал Республинканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Карагандинской области
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
160230
3
2,5
7-9 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
24
Районный суд № 2 Каркаралинского района
Раздача повесток, обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
160230
3
2,5
7-8 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
25
Государственное учреждение "Аппарат акима Егиндыбулакского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
1068200
20
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
26
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карагайлы"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
1068200
20
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
27
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
28
Государственное учреждение "Аппарат акима К. Аманжоловского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
29
Государственное учреждение "Аппарат акима Балкантауского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
30
Государственное учреждение "Аппарат акима Бахтинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
31
Государственное учреждение "Аппарат акима Бесобинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
32
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
33
Государственное учреждение "Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
34
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракольского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
35
Государственное учреждение "Аппарат акима Каршигалинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
36
Государственное учреждение "Аппарат акима Кояндинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
37
Государственное учреждение "Аппарат акима Киргизского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
38
Государственное учреждение "Аппарат акима М.Мамыраевского аульного округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
39
Государственное учреждение "Аппарат акима Мадийского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
40
Государственное учреждение "Аппарат акима Н.Абдировского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
41
Государственное учреждение "Аппарат акима им.Н.Нурмаковского аульного округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
42
Государственное учреждение "Аппарат акима Таттимбетского аульного округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
43
Государственное учреждение "Аппарат акима Тегисшилдикского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
44
Государственное учреждение "Аппарат акима Темиршинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
45
Государственное учреждение "Аппарат акима Томарского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
46
Государственное учреждение "Аппарат акима Угарского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
47
Государственное учреждение "Аппарат акима Шарыктинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
48
Государственное учреждение "Аппарат акима Ынталинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
320460
6
2,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
Всего

Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
22
"Қарқаралы ауданының зейнетақы төлеу жөніндегі мемелекеттік орталығы"
Мұрағатқа тапсыратын құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
160230
3
2,5
Күніне 5-7 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
23
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қарағанды облысы бойынша филиалының Қарқаралы ауданындағы бөлімі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
160230
3
2,5
Күніне 7-9 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
24
Қарқаралы ауданының № 2 аудандық соты
Шақыру қағазын тарату, құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
160230
3
2,5
Күніне 7-9 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
25
"Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
1068200
20
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
26
"Қарағайлы кенті әкімінің аппараты" мемлекттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
1068200
20
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
27
"Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
28
"Қ. Аманжолов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
29
"Балқантау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
30
"Бақты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
31
"Бесоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
32
"Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
33
"Қайнарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
34
"Қаракөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
35
"Қаршығалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
36
"Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
37
"Қырғыз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
38
"М. Мамыраев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
39
"Мәди ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
40
"Н. Әбдіров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
41
"Н. Нұрмақов атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
42
"Тәттімбет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
43
"Тегісшілдік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
44
"Темірші ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
45
"Томар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
46
"Угар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
47
"Шарықты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
48
"Ынталы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
320460
6
2,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
Барлығы