О внесении изменений в решение XXXIV сессии Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 34/289 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение XХХVI сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 28 апреля 2015 года № 36/323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 мая 2015 года № 3192
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV сессии Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 34/289 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2918, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 17 января 2015 года № 5-6 (11336), в информационно-правовой системе "Әділет" 28 января 2015 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4025324 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 457983 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 11193 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19786 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3536362 тысяч тенге;
2) затраты – 4072039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15815 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20811 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4996 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 62530 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62530 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 20811 тысяч тенге;
погашение займов – 4996 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46715 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата района на 2015 год в сумме 9500 тысяч тенге.";
приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы XXXIV сессиясының № 34/289 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2015 жылғы 28 сәуірдегі XХХVI сессиясының № 36/323 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 мамырда № 3192 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы XXXIV сессиясының № 34/289 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2918 тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы "Қарқаралы" № 5-6 (11336) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 28 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4025324 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 457983 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11193 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19786 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3536362 мың теңге;
2) шығындар – 4072039 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15815 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20811 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4996 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 62530 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62530 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 20811 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4996 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 46715 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Аудан әкімдігінің 2015 жылға арналған резерві 9500 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 146-қосымшалар осы шешімге 123 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

416609
в том числе:
Целевые текущие трансферты
275802
Целевые трансферты на развитие
119996
Бюджетные кредиты
20811
в том числе:
Целевые текущие трансферты
275802
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
65
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
65
Аппарат акима района (города областного значения)
2453
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1228
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1225
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5685
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
5685
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
146
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
146
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
383
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
383
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
195698
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
10998
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
146307
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе образования

416609
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
275802
Нысаналы даму трансферттері
119996
Бюджеттік кредиттер
20811
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
275802
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
65
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
65
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2453
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1228
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1225
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5685
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
5685
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
146
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
146
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
383
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
383
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
195698
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
10998
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
146307
Білім саласында үш дәрежелі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға

38393
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
185
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
185
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21487
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
4428
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
9515
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
7544
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
57
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
57
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
11664
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
11664
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
336
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
336
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
32384
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
23207
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

38393
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
185
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
185
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21487
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
4428
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9515
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
7544
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
57
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
57
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11664
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
11664
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
336
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
336
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
32384
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
23207
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

177
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
9000
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
123
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
123
Отдел строительства района (города областного значения)
101
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
101
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
93
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
93
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4942
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

177
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
9000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
123
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
123
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
101
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
101
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
93
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
93
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4942
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға