О внесении изменения в решение XХIX сессии Каркаралинского районного маслихата от 15 мая 2014 года № 29/245 "Об утверждении Регламента Каркаралинского районного маслихата"
Решение XХXVII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 14 мая 2015 года № 37/335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 июня 2015 года № 3228. Утратило силу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2017 года № VI-18/158
Сноска. Утратило силу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 10.10.2017 № VI-18/158 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата", районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение XХIX сессии Каркаралинского районного маслихата от 15 мая 2014 года № 29/245 "Об утверждении Регламента Каркаралинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2659, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 21 июня 2014 года № 49-50 (11276)) следующее изменение:
пункт 7 на государственном языке Регламента Каркаралинского районного маслихата, утвержденного указанным решением изложить в следующей редакции:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии: С. Жекеев
Секретарь районного маслихата: С. Нуркенов

Қарқаралы аудандық мәслихатының XХІX сессиясының 2014 жылғы 15 мамырдағы № 29/245 "Қарқаралы аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 мамырдағы XХXVІІ сессиясының № 37/335 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 маусымда № 3228 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы № VI-18/158 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 10.10.2017 № VI-18/158 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының XХІX сессиясының 2014 жылғы 15 мамырдағы № 29/245 "Қарқаралы аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2659 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 маусымдағы № 49-50 (11276) "Қарқаралы" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қарқаралы аудандық мәслихатының Регламентінің мемлекеттік тілдегі 7-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Осы шешiм оның алғаш ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы:
С. Жекеев
Аудандық мәслихат хатшысы:
С. Нүркенов