О внесении изменений в решение 38 сессии Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 404 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 50 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 16 октября 2015 года № 539. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 октября 2015 года № 3467. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 38 сессии Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 404 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2896, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 30 декабря 2014 года № 52 (7432), в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2015 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 096 033 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 750 938 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 991 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 086 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 329 018 тысяч тенге;
2) затраты – 3 133 351 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -51 942 тысяч тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 68 379 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 437 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 89 260 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 89 260 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 68 379 тысяч тенге;
погашение займов – 16 437 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37 318 тысяч тенге.";
2) пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Осакаровского района на 2015 год в сумме 13 426 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Б. Жетписбаев
Секретарь районного маслихата
К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
Е. Темиров
финансов Осакаровского района
16 октября 2015 года
Приложение 1
к решению 50 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 16 октября 2015 года № 539
Приложение 4
к решению 38 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 18 декабря 2014 года № 404
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Осакаров аудандық мәслихатының 38 сессиясының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 404 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы 50 сессиясының № 539 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қазанда № 3467 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 38 сессиясының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 404 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2896 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 52 (7432) "Сельский труженик" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық – құкықтық жүйесінде 2015 жылдың 15 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 096 033 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 750 938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 991 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11 086 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша 2 329 018 мың теңге;
2) шығындар – 3 133 351 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 51 942 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 68 379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 437 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 89 260 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 260 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 68 379 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 437 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 37 318 мың теңге.";
2) 6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. Осакаров ауданы әкімдігінің 2015 жылға арналған резерві 13 426 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Б. Жетписбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы
К. Саккулаков
КЕЛІСІЛДІ:
Осакаров ауданының экономика
және қаржы бөлімінің басшысы
Е. Темиров
2015 жыл "16" қазан
Осакаров аудандық мәслихатының
сессиясының 2015 жылғы 16 қазандағы
№ 539 шешіміне
1 – қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
38 сессиясының 2014 жылғы 18
желтоқсандагы
№ 404 шешіміне
1 – қосымша
2015 жылға аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулары
1
2
3
4
5

21 249
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 455
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
596
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 677
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
154 338
1
Социальное обеспечение
803
464
Отдел образования района (города областного значения)
803
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
803
2
Социальная помощь
132 438
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
132 438
002
Программа занятости
15 725
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 293
005
Государственная адресная социальная помощь
1 956
006
Оказание жилищной помощи
14 811
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 606
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
208
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 838
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10 828
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17 598
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 890
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
7 685
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21 097
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 097
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 373
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
724
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
81 897
1
Жилищное хозяйство
16 474
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
931
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

21249
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
23 455
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
596
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10 677
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
154 338
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
803
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
803
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
803
2
Әлеуметтік көмек
132 438
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
132 438
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
15 725
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 293
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1956
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14 811
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 606
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
208
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39 838
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10 828
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
17598
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 890
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
7 685
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21 097
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 097
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 373
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
724
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
81 897
1
Тұрғын үй шаруашылығы
16 474
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
931
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объктілерді жөндеу

36491
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19 456
Жилищно-коммунальное хозяйство
15535
Организация водоснабжения населенных пунктов
450
Освещение улиц населенных пунктов
6031
Обеспечение санитарии населенных пунктов
195
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 690
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
7169
Транспорт и коммуникаций
1 500
Автомобильный транспорт
1 500
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 500
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах, аульных округах
1 500
Аппарат акима поселка Молодежный
22 392
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 771
Жилищно-коммунальное хозяйство
6621
Освещение улиц населенных пунктов
1000
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
5621
Транспорт и коммуникаций
1000
Автомобильный транспорт
1000
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах, аульных округах
1000
Аппарат акима Батпактинского сельского округа
13748
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10573
Жилищно-коммунальное хозяйство
3175
Освещение улиц населенных пунктов
1500
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1675
Аппарат акима Пионерского сельского округа
12336
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10347
Жилищно-коммунальное хозяйство
1989
Освещение улиц населенных пунктов
250
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1739
Аппарат акима сельского округа Есиль
15040
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11533
Жилищно-коммунальное хозяйство
3507
Освещение улиц населенных пунктов
1500
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

36491
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19456
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15535
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
450
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
6031
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
195
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1690
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
7169
Көлік және коммуникация
1500
Автомобиль көлігі
1500
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1500
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1500
Молодежный кенті әкімінің аппараты
22392
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14771
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 621
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1000
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5621
Көлік және коммуникация
1000
Автомобиль көлігі
1000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1000
Батпақ ауылдық округі әкімінің аппараты
13748
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10573
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3175
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1500
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1675
Пионер ауылдық округі әкімінің аппараты
12336
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10347
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 989
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
250
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1739
Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты
15 040
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11533
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 507
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1500
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру