О внесении изменений в решение 38 сессии Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 404 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 53 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 2 декабря 2015 года № 569. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2015 года № 3551. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 38 сессии Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 404 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2896, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 30 декабря 2014 года № 52 (7432), в информационно - правовой системе "Әділет" 15 января 2015 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 101 430 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 754 538 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 014 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12 486 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 329 392 тысяч тенге;
2) затраты – 3 138 748 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 51 095 тысяч тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 67 532 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 437 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 88 413 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 88 413 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 67 532 тысяч тенге;
погашение займов – 16 437 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37 318 тысяч тенге."
2) пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Осакаровского района на 2015 год в сумме 11 951 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Н. Кобжанов
Секретарь районного маслихата
К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
Е. Темиров
финансов Осакаровского района

Осакаров аудандық мәслихатының 38 сессиясының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 404 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 желтоқсандағы 53 сессиясының № 569 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 желтоқсанда № 3551 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 38 сессиясының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 404 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2896 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 52 (7432) "Сельский труженик" газетінде, "Әділет" ақпараттық – құкықтық жүйесінде 2015 жылдың 15 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 101 430 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 754 538 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 014 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12 486 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша 2 329 392 мың теңге;
2) шығындар – 3 138 748 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 51 095 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 67 532 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 437 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 88 413 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88 413 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 67 532 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 437 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 37318 мың теңге.";
2) 6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. Осакаров ауданы әкімдігінің 2015 жылға арналған резерві 11 951 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Н. Кобжанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
К. Саккулаков
КЕЛІСІЛДІ:
Осакаров ауданының экономика
және қаржы бөлімінің басшысы
Е. Темиров

9 060
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3 824
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21 326
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24 777
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)- сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
596
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 677
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
154 309
1
Социальное обеспечение
803
464
Отдел образования района (города областного значения)
803
030
Содержание ребенка (детей), переденного патронатным воспитателям
803
2
Социальная помощь
132 438
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
132 438
002
Программа занятости
15656
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 293
005
Государственная адресная социальная помощь
1 863
006
Оказание жилищной помощи
14 811
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 914
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
203
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 838
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10 687
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17 598
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 890
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
7 685
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21 068
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 068
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 344
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

9 060
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3 824
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
21 326
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп- ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
24 777
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алған үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
596
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10 677
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
154 309
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
803
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
803
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
803
2
Әлеуметтік көмек
132 438
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
132 438
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
15 656
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 293
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 863
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14 811
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 914
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
203
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
39 838
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10 687
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
17 598
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 890
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
7 685
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21 068
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 068
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 344
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

348
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
5 321
Отдел экономики и финансов района
836
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета
836
Отдел предпринимательства и промышленности района
138
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета
138
Отдел образования района
297 987
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
137 747
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
38 329
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета
121 911
Отдел занятости и социальных программ района
15 831
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
7 685
в том числе:
оказание единовременной материальной помощи
7 610
комиссионное вознаграждение банкам второго уровня за выплату материальной помощи
75
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета
3 540
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4606
Отдел культуры и развития языков района
8 598
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета
8 598
Отдел внутренней политики района
404
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета
404
Отдел физической культуры и спорта района
118
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета
118
Отдел сельского хозяйства района
270
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета
270
Отдел ветеринарии района

348
Аудандардың бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
5321
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
836
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
836
Ауданның кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
138
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
138
Ауданның білім бөлімі
297 987
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
137747
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны көтеруге
38329
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
121 911
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15 831
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
7 685
оның ішінде:
бір жолғы материалдық көмек көрсету
7610
материалдық көмек төлеу үшін екінші деңгейдегі банктерге комисиялық сыйақы
75
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
3 540
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыру
4606
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8598
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
8598
Ауданның ішкі саясат бөлімі
404
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
404
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
118
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
118
Ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі
270
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
270
Ауданның ветеринария бөлімі

5 026
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
4 966
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета
60
Отдел земельных отношений
184
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета
184
Отдел строительства района
178
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета
178
Отдел архитектуры и градостроительства района
162
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета
162
из областного бюджета:
17 822
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
2 093
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым сельским и внутрирайонным сообщениям
2 093
Отдел образования района
10 770
В связи с передачей функции от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов
10 770
в том числе:
содержание ребенка (детей), переденного патронатным воспитателям
803
обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9 967
Отдел ветеринарии района
4 959
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 959
Бюджетные кредиты
67 532
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
67 532
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
67 532
Приложение 2
к решению 53 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 2 декабря 2015 года № 569
Приложение 5
к решению 38 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 18 декабря 2014 года № 404
Затраты по аппаратам акимов поселков, сел, сельских округов района на 2015 год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
Аппарат акима поселка Осакаровка

5026
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
4966
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
60
Ауданның жер қатынастары бөлімі
184
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
184
Ауданның құрылыс бөлімі
178
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
178
Ауданның сәулет және құрылыс бөлімі
162
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
162
Облыстық бюджеттен
17 822
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 093
Әлеуметтік маңызы бар ауылдық және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
2 093
Ауданның білім бөлімі
10 770
Областық жергілікті атқарушы органдарынан қызметтерді аудандардың жергілікті атқарушы органдарға жүргізуге беру себептен
10 770
оның ішінде:
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
803
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
9967
Ауданның ветеринария бөлімі
4959
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдың, азық – түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелеріне өтеуге
4959
Бюджеттік кредиттер
67 532
оның ішінде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
67 532
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
67 532
Осакаров аудандық маслихатының 53
сессиясының 2015 жылғы 2
желтоқсандағы № 569 шешіміне
3 – қосымша
Осакаров аудандық маслихатының
38 сессиясының 2014 жылғы 18
желтоқсандагы № 494 шешіміне
5 – қосымша
2015 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары бойынша шығындар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты