Об образовании избирательных участков
Решение акима Улытауского района Карагандинской области от 6 ноября 2015 года № 04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 ноября 2015 года № 3501. Утратило силу решением акима Улытауского района области Ұлытау от 10 февраля 2025 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Улытауского района области Ұлытау от 10.02.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Улытауского района РЕШИЛ:
1. Образовать в Улытауском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Улытауского района Жайлаубаева Наурызбека Онгонисовича.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Х. Омаров
Приложение к решению акима
Улытауского района
от 6 ноября 2015 года № 04
Избирательные участки в Улытауском районе
Сноска. Приложение – в редакции решения акима Улытауского района Карагандинской области от 29.12.2018 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Алгабасский избирательный участок № 698
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие "Алгабасский сельский клуб", Улытауский район, село Алгабас, улица Берденова 11.
Границы: улица Берденова 1/1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/2, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 19/1, 20, 21, 23; улица Мектеп 1, 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 6/2, 7, 7/1, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 13, 13/2, 15/2, 16, 16/1, 16,2, 17, 20, 21, 22, 23, 23/1; улица Огородная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 17/2, 19, 19/1, 20, 20/1, 21, 23, 25, 28; улица Орталык 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15/1, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 27/1, 28/1, 29, 29/1, 32/1, 36, 36/1, 37/1, 39/1; зимовка Абушахман; зимовка Бокей; зимовка Баскоз; зимовка Батырша; зимовка Мошке; зимовка Сарыбулак; зимовка Шубаркол; зимовка Шаган, зимовка Куйгеншилик.
Актасский избирательный участок № 699
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие "Клуб поселка Актас", Улытауский район, поселок Актас, улица Амангельды 5.

Сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданы әкімінің 2015 жылғы 6 қарашадағы № 04 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қарашада № 3501 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Ұлытау ауданының әкімінің 2025 жылғы 10 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Ұлытау ауданының әкімінің 10.02.2025 № 1 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ұлытау ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Ұлытау ауданында сайлау учаскелерi осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұлытау ауданы әкімі аппаратының басшысы Жайлаубаев Наурызбек Онгонисовичке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Х. Омаров
Ұлытау ауданы әкімінің
2015 жылғы 6 қарашадағы
№ 04 шешіміне қосымша
Ұлытау ауданындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау ауданының әкімінің 29.12.2018 № 3 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 698 Алғабас сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Алғабас ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ұлытау ауданы, Алғабас ауылы, Берденов көшесі 11.
Шекарасы: Берденов көшесі 1/1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/2, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 19/1, 20, 21, 23; Мектеп көшесі 1, 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1 6/2, 7, 7/1, 8/1, 8/2, 9, 9/1,9/2, 10, 10/1, 10/2, 13, 13/2, 15/2, 16, 16/1, 16,2, 17, 20, 21, 22, 23, 23/1; Огородная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 17/2, 19, 19/1, 20, 20/1, 21, 23, 25, 28; Орталық көшесі 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15/1, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 27/1, 28/1, 29, 29/1, 32/1, 36, 36/1, 37/1, 39/1; Абушахман қыстағы; Бөкей қыстағы; Баскөз қыстағы; Батырша қыстағы; Мөшке қыстағы; Сарыбұлақ қыстағы; Шұбаркөл қыстағы; Шаған қыстағы, Күйгеншілік қыстағы.
№ 699 Ақтас сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақтас кентінің клубы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ұлытау ауданы, Ақтас кенті, Амангелді көшесі 5.

Границы: улица Амангельды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Бейбитшилик 1, 2, 3, 8, 10, 10/2, 16/1, 20, 22; улица Жагалау 1, 2, 3, 4, 7/2, 8, 9, 50, 60, 70; улица Касиподак 1/1, 1/2, 2, 3, 16, 17, 17/2, 31/1, 32; улица: Космонавтов 1, 2, 3/1, 5, 5/1, 8/1; улица Мектеп 1, 2, 3, 4, 8,
Кыпшакбайский избирательный участок № 700
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Основной школа Пионер № 5", Улытауский район, поселок Актас, населенный пункт Пионер.
Границы: улица Пионер 2/1, 2/2, 3, 4/1, 6/2, 7/2, 8/2, 9, 10/1, 11/1, 15, 16/2, 17, 18, 18/1, 22, 23, 23/2, 48,79.
Сарлыкский избирательный участок № 701
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие "Амангельдинский сельский клуб", Улытауский район, село Сарлык, улица Амангельды 1.
Границы: улица Куттыбаева 1, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 8; улица Каратаева 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 8; улица Амангельды 1/2, 1А/1, 3/1, 5, 5/1, 6/1, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14, 16/1, 16/2, 18, 18/1; улица Асатова 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 6, 6/1; улица Булкышева 5, 6/1, 7/2; улица Бекмаганбетова 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 11; улица Ермаганбетова 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, 9/1; улица Жуманова 2/1, 2/2, 4, 5, 5/1, 6/1, 6/2, 6/7, 7/1, 8, 8/1, 8/2; зимовка Каратал; зимовка Адилбай; зимовка Акпанбет; зимовка Козыбек; зимовка Косконган; зимовка Акшал; зимовка Дара; зимовка Досжан; зимовка Кененбай; зимовка Тукпир; зимовка Усабай, зимовка Мунайтпас, зимовка Умбет.
Коргантасский избирательный участок № 702
Местонахождение: Дом бригады, Улытауский район, село Сарлык, населенный пункт Коргантас.
Границы: зимовка Амир; зимовка Коргантас; зимовка Кызылшын; зимовка Аккошкар; зимовка Айбас; зимовка Балга; зимовка Боздак; зимовка Екиаша; зимовка Итауыз; зимовка Ман; зимовка Мынбай; зимовка Надирбай; зимовка Обалы; зимовка Самбет; зимовка Сартос; зимовка Токсейт; зимовка Шалтик; зимовка Шаухар.
Борсенгирский избирательный участок № 703
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие "Борсенгирский сельский клуб", Улытауский район, село Борсенгир, улица Казахстан 7.
Границы: улица Казыбек би 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 6/1, 6/2, 7/1, 8/2, 9/1, 11/1, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2; улица Казакстан 1/1, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 8/1, 14; улица Ардагерлер 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12/1, 13/1, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1; улица Бейбитшилик 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 12/1, 12/2; улица Желтоксан 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1; улица Сарыарка 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 7/1, 8/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2.
Сымтасский избирательный участок № 704
Местонахождение: Офис отделение Сымтас, Улытауский район, село Борсенгир, населенный пункт Сымтас.

Шекарасы: Амангелді көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Бейбітшілік көшесі 1, 2, 3, 8, 10, 10/2, 16/1, 20, 22; Жағалау көшесі 1, 2, 3, 4, 7/2, 8, 9, 50, 60, 70; Кәсіподақ көшесі 1/1, 1/2, 2, 3, 16, 17, 17/2, 31/1, 32; Космонавтар көшесі 1, 2, 3/1, 5, 5/1, 8/1; Мектеп көшесі 1, 2, 3, 4, 8.
№ 700 Қыпшақбай сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "№5 Пионер негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау ауданы, Ақтас кенті, Пионер елді мекені.
Шекарасы: Пионер көшесі – 2/1, 2/2, 3, 4/1, 6/2, 7/2, 8/2, 9, 10/1, 11/1, 15, 16/2, 17, 18, 18/1, 22, 23, 23/2, 48,79.
№ 701 Сарлық сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Амангелді ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ұлытау ауданы, Сарлық ауылы, Амангелді көшесі 1.
Шекарасы: Кұттыбаев көшесі 1, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 8; Қаратаев көшесі 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 8; Амангелді көшесі 1/2, 1А/1, 3/1, 5, 5/1, 6/1, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14, 16/1, 16/2, 18, 18/1; Асатов көшесі 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 6, 6/1; Бұлқышев көшесі 5, 6/1, 7/2; Бекмағанбетов көшесі 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 11; Ермағанбетов көшесі 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, 9/1; Жұманов көшесі 2/1, 2/2, 4, 5, 5/1, 6/1, 6/2, 6/7, 7/1, 8, 8/1, 8/2; Қаратал қыстағы; Әділбай қыстағы; Ақпанбет қыстағы;, Қозыбек қыстағы; Қосқонған қыстағы; Ақшал қыстағы; Дара қыстағы; Досжан қыстағы; Кененбай қыстағы; Түкпір қыстағы; Усабай қыстағы, Мұңайтпас қыстағы, Үмбет қыстағы.
№ 702 Қорғантас сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бригада үйі, Ұлытау ауданы, Сарлық ауылы, Қорғантас елді мекені.
Шекарасы: Әмір қыстағы; Қорғантас қыстағы, Қызылшын қыстағы; Аққошқар қыстағы; Айбас қыстағы; Балға қыстағы; Боздақ қыстағы; Екіаша қыстағы; Итауыз қыстағы; Мән қыстағы; Мыңбай қыстағы; Нәдірбай қыстағы; Обалы қыстағы; Самбет қыстағы; Сартөс қыстағы; Тоқсейт қыстағы; Шәлтік қыстағы; Шаухар қыстағы.
№ 703 Борсеңгір сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Борсеңгір ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ұлытау ауданы, Борсеңгір ауылы, Казақстан көшесі 7.
Шекарасы: Қазыбек би көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 6/1, 6/2, 7/1, 8/2, 9/1, 11/1, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2; Қазақстан көшесі 1/1, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 8/1, 14; Ардагерлер көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12/1, 13/1, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1; Бейбітшілік көшесі 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 12/1, 12/2; Желтоқсан көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1; Сарыарқа көшесі 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 7/1, 8/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2.
№ 704 Сымтас сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сымтас бөлімше офисі, Ұлытау ауданы, Борсеңгір ауылы, Сымтас елді мекені.

Границы: улица Наурыз 2, 2/1, 3/1, 5/1, 7/1, 9/1, 9/2, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2; зимовка Карасу; зимовка Кызыл уй; зимовка Биройнак; зимовка Дарибай; зимовка Жанабаз; зимовка Куйгенбаз; зимовка Салденбек; зимовка Сарыкамыс; зимовка Скважина; зимовка Сымтас; зимовка Тобылгылы; зимовка Шубаркудук.
Егиндинский избирательный участок № 705
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие "Егиндинский сельский клуб", Улытауский район, село Егинды, улица Ердена 2.
Границы: улица Казакбаева 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/6, 3/1, 4/1, 5/1, 5/18, 7/1, 7/22, 8/2, 9/1, 9/2, 10/32, 11/1, 11/2, 11/3, 12/5, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/5, 14/10, 15/13, 16/1, 16/2, 16/17, 16/18, 17/3, 17/19, 26/1, 26/2; улица Достык 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 9/1, 10/1, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2; улица Ердена 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 30/1, 30/2, 30/4, 32/1, 34/1, 34/2 36; улица Сарыарка 2/1, 2/2, 2/7, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/11, 7/13, 8, 8/1, 8/15, 9/1, 10/1, 10/19, 10/21, 11/1, 11/2,12/25, 13/1, 14/9, 15/1, 17/19; зимовка Ауез; зимовка Избасар; зимовка Аксай; зимовка Айнабай; зимовка Бузау; зимовка Бакша; зимовка Жанабай; зимовка Копжасар; зимовка Маканбай.
Байконурский избирательный участок № 706
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие "Байконурский сельский клуб", Улытауский район, село Байконур, улица Рыскулова 9.
Границы: улица Абая 6/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 11/1; улица Амангельды 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2; улица Болманова 4/2; улица Гагарина 2/2, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 13/2, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 24/2, 25/2, 26/2, 27/1, 27/2; улица Деева 1/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1; улица Жангельды 2/1, 2/2, 5/1, 5/2; улица Рыскулова 1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9; улица Саусакова 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 17/2; улица Сейфуллина 2/1, 2/2, 9/2, 12/1, 13/2, 14/1, 14/2; зимовка Калыбай; зимовка Конырат; зимовка Абил; зимовка Акши; зимовка Аяпберген; зимовка Акжар; зимовка Байгула; зимовка Демеубай; зимовка Лакпай; зимовка Мешит; зимовка Миябай; зимовка Мырзагул; зимовка Сарысай; зимовка Талдыкудык; зимовка Тасыбай; зимовка Токсанбай.
Кызылуйский избирательный участок № 707
Местонахождение: Отделение Кызыл уй, Улытауский район, село Байконур, населенный пункт Кызыл уй.
Границы: зимовка Ботантай; зимовка Кога; зимовка Кызыл уй; зимовка Кызылтам; зимовка Аубакир; зимовка Ушкара су; зимовка Акшолак; зимовка Алакол; зимовка Бори; зимовка Амангельды; зимовка Букир; зимовка Досан; зимовка Токболат; зимовка Кокелен; зимовка Енсебай; зимовка Жамантабан; зимовка Куйгенбидайык; зимовка Мейирман; зимовка Мешит; зимовка Ораз; зимовка Сарыайгыр.
Жездинский избирательный участок № 708
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурный досуговый центр поселка Жезды", Улытауский район, поселок Жезды, улица Куттымбетова 19.

Шекарасы: Наурыз көшесі 2, 2/1, 3/1, 5/1, 7/1, 9/1, 9/2, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2; Қарасу қыстағы; Қызыл үй қыстағы; Біройнақ қыстағы; Дәрібай қыстағы; Жанабаз қыстағы; Күйгенбаз қыстағы; Салденбек қыстағы; Сарықамыс қыстағы; Скважина қыстағы; Сымтас қыстағы; Тобылғылы қыстағы; Шұбарқұдұқ қыстағы.
№ 705 Егінді сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Егінді ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ұлытау ауданы, Егінді ауылы, Ерден көшесі 2.
Шекарасы: Қазақбаев көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/6, 3/1, 4/1, 5/1, 5/18, 7/1, 7/22, 8/2, 9/1, 9/2, 10/32, 11/1, 11/2, 11/3, 12/5, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/5, 14/10, 15/13, 16/1, 16/2, 16/17, 16/18, 17/3, 17/19, 26/1, 26/2; Достық көшесі 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 9/1, 10/1, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2; Ерден көшесі 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 30/1, 30/2, 30/4, 32/1, 34/1, 34/2 36; Сарыарқа көшесі 2/1, 2/2, 2/7, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/11, 7/13, 8, 8/1, 8/15, 9/1, 10/1, 10/19, 10/21, 11/1, 11/2, 12/25, 13/1, 14/9, 15/1, 17/19; Әуез қыстағы; Ізбасар қыстағы; Ақсай қыстағы; Айнабай қыстағы; Бұзау қыстағы; Бақша қыстағы; Жаңабай қыстағы; Көпжасар қыстағы; Мақанбай қыстағы.
№ 706 Байқоңыр сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Байқоңыр ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ұлытау ауданы, Байқоңыр ауылы, Рысқұлов көшесі 9.
Шекарасы: Абай көшесі 6/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 11/1; Амангелді көшесі 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2; Болманов көшесі 4/2; Гагарин көшесі 2/2, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 13/2, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 24/2, 25/2, 26/2, 27/1, 27/2; Деев көшесі 1/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1; Жанкелді көшесі 2/1, 2/2, 5/1, 5/2; Рысқұлов көшесі 1,1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9; Саусақов көшесі 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 17/2; Сейфуллин көшесі 2/1, 2/2, 9/2, 12/1, 13/2, 14/1, 14/2; Қалыбай қыстағы; Қоңырат қыстағы; Әбіл қыстағы; Ақши қыстағы; Аяпберген қыстағы; Ақжар қыстағы; Байғұла қыстағы; Демеубай қыстағы; Лақпай қыстағы; Мешіт қыстағы; Миябай қыстағы; Мырзагүл қыстағы; Сарысай қыстағы; Талдықұдық қыстағы; Тасыбай қыстағы; Тоқсанбай қыстағы.
№ 707 Қызыл үй сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызыл үй бөлімшесі, Ұлытау ауданы, Байқоңыр ауылы, Қызыл үй елді мекені.
Шекарасы: Ботантай қыстағы; Қоға қыстағы; Кызыл үй қыстағы; Қызылтам қыстағы; Әубәкір қыстағы; Үшқара су қыстағы; Ақшолақ қыстағы; Алакөл қыстағы; Бөрі қыстағы; Амангелді қыстағы; Бүкір қыстағы; Досан қыстағы; Тоқболат қыстағы; Көкелен қыстағы; Еңсебай қыстағы; Жамантабан қыстағы; Күйгенбидайық қыстағы; Мейірман қыстағы; Мешіт қыстағы; Ораз қыстағы; Сарыайғыр қыстағы.
№ 708 Жезді сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жезді кентінің мәдени сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Ұлытау ауданы, Жезді кенті, Кұттымбетов көшесі 19.

Границы: улица Куттыбаева 1, 1/1, 1/А, 2/1, 2/2, 7/1, 8, 9, 10, 10/1, 12, 13, 15, 16, 16/1, 17, 18/1, 20, 20/1, 21, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 28/3, 29, 33, 33/2, 33/3, 34, 36, 36/1, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 44, 47/3, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 54/3, 55/2, 56, 56/1, 57, 60; улица Куттымбетова 1, 1/1, 2/1, 3, 4, 6, 8/1, 8/а, 8/1а, 11/2, 11/3, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 15, 21, 23/1, 23/3, 23/4, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26/3, 27/1, 27/2, 27/4, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 30/1, 30/2, 31/1, 31/4, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/6, 33/7, 33/8, 34/1, 34/2, 34/3, 35/1, 35/2, 35/3, 35/5, 36, 36/1, 36/3, 36/4, 38/2, 42, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1; улица Акмолда батыр 1/1, 3, 3/1, 4/2, 6, 8, 8/1, 16, 18, 20, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 26/1, 27, 28, 30/1, 30/3, 38, 38/1, 39, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 42, 45, 45/1, 51, 52, 53, 55, 58/1, 58/2, 59, 59/2, 62/2, 81, 55, 58/1, 58/2, 63, 63/1; улица Булкышева 3/1, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 7/3, 7/5, 7/7, 7/8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 11/3, 11/6, 11/7, 12/2, 12/7, 12/8, 13/1, 13/2, 13/3, 14/2, 14/3, 14/5, 14/6, 14/78, 15/5, 15/10, 15/22, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28/1, 29/2, 31, 31/1, 32/1, 34, 37, 38/1, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2; улица Иманжанова 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/2, 7/3, 7/4, 9, 9/1, 9/2, 9/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1, 13/3, 14, 16, 17/6, 18, 19/1, 19/2, 21/3, 21/5, 21/7, 21/8, 21/30, 23/3, 23/8, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 42/1; улица Кеншилер 1/1, 3, 3/1, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7/1, 10/18, 12, 14/3, 14/4, 15/1, 15/3, 16/4; улица Токтыбаева 1/2, 2, 3, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 9, 11/1, 11/2, 12/1, 13/1, 13/2, 14/2, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 21, 21/1, 21/2; улица Байытушылар 4, 5, 5/2, 5/3, 5/6, 6, 6/1, 6/4, 8/1.
Орнекский избирательный участок № 709
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средная школа № 6 поселка Жезды", Улытауский район, поселок Жезды, улица Сатпаева 9.
Границы: улица Кожабая 1, 1/15, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 8, 9/1, 10, 11,11/1, 12, 13, 13/1, 14,15, 16, 17, 18, 18/1, 20, 21; улица Есентогай 1/2, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 7, 8, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 12, 12/1, 14, 14/2, 15, 15/1, 16, 17, 17/2, 19, 20, 20/2, 21, 22, 22/2, 23; улица Живова 1, 1/1, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6,1, 6/2, 7, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/3, 15, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25, 26, 29, 29/1, 30, 30/1, 31, 31/1, 32, 32/2, 33/1, 33/2, 36/1, 36/2, 37, 37/1,38/1, 38/2, 40/2, 41, 42/2, 43/1, 43/2, 44, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47, 47/1, 48, 49/1; улица Кокбулак 1, 3, 7, 7/1, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 20, 20/1, 21, 24, 24/1, 25, 28, 30, 31, 31/1, 32, 34, 36, 38, 38/1, 39, 39/1, 41, 41/1, 42, 43, 45, 45/1, 46, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 56/1, 58/2, 58/3, 59/8, 60/1, 62, 65, 67/1, 67/2, 68, 69, 70, 71, 71/1, 73, 74, 76, 78, 79, 85, 86, 86/1, 87, 88, 89, 90/1, 91, 92, 92/1, 93, 93/1, 95, 95/1, 95/2, 96, 96/1, 97, 98, 99, 100, 100/1, 101,104, 105,105/1, 107, 108, 108/1, 109, 109/1, 110, 110/1, 112, 112/1, 112/2, 112/6, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 116, 116/2, 117, 118, 118/1, 119, 121, 122, 123, 124/1, 127, 129, 129/1, 131, 133, 134,134/1, 134/2, 155, 156, 156/1, 161, 162/1, 162/2, 163/2; улица Сатпаева 1,1/13, 1/63, 3, 4/6, 4/10, 4/30, 5, 5/1, 6/8, 6/26, 6/27, 7, 7/9, 7/19, 8, 8/6, 8/7, 11, 11/1, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/15, 15/14, 17/19, 17/23, 18, 18/8, 18/10,18/16, 18/20, 19/7, 21, 21/1, 21/5, 22/30, 22/31, 23/22, 25/25, 26/1, 26/8, 28,29, 30, 30/7, 30/21, 31/17, 31/19, 31/24, 32, 32/12, 32/22; улица Сансызбаева 1, 1/2, 2, 2/1, 3/6, 3/8, 3/17, 3/35, 3/44, 4, 5, 5/1, 7, 8, 9, 9/2, 10, 12, 14, 15, 15/1, 16/1, 17, 17/2, 22, 23, 25, 25/2, 27, 28.
Абайский избирательный участок № 710
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа - интернат поселка Жезды", Улытауский район, поселок Жезды, улица Куттыбаева 4.

Шекарасы: Құттыбаев көшесі 1, 1/1, 1/А, 2/1, 2/2, 7/1, 8, 9,10, 10/1, 12, 13, 15, 16, 16/1, 17, 18/1, 20, 20/1, 21, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 28/3, 29, 33, 33/2, 33/3, 34, 36, 36/1, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 44, 47/3, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 54/3, 55/2, 56, 56/1, 57, 60; Құттымбетов көшесі 1, 1/1, 2/1, 3, 4, 6, 8/1, 8/а, 8/1а, 11/2, 11/3, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 15, 21, 23/1, 23/3, 23/4, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26/3, 27/1, 27/2, 27/4, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 30/1, 30/2, 31/1, 31/4, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/6, 33/7, 33/8, 34/1, 34/2, 34/3, 35/1, 35/2, 35/3, 35/5, 36, 36/1, 36/3, 36/4, 38/2, 42, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1; Ақмолда батыр көшесі 1/1, 3, 3/1, 4/2, 6, 8, 8/1, 16, 18, 20, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 26/1, 27, 28, 30/1, 30/3, 38, 38/1, 39, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 42, 45, 45/1, 51, 52, 53, 55, 58/1, 58/2, 59, 59/2, 62/2, 81, 55, 58/1, 58/2, 63, 63/1; Бұлқышев көшесі 3/1, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 7/3, 7/5, 7/7, 7/8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 11/3, 11/6, 11/7, 12/2, 12/7, 12/8, 13/1, 13/2, 13/3, 14/2, 14/3, 14/5, 14/6, 14/78, 15/5, 15/10, 15/22, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28/1, 29/2, 31, 31/1, 32/1, 34, 37, 38/1, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2; Иманжанов көшесі 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/2, 7/3, 7/4, 9, 9/1, 9/2, 9/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1, 13/3, 14, 16, 17/6, 18, 19/1, 19/2, 21/3, 21/5, 21/7, 21/8, 21/30, 23/3, 23/8, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 42/1; Кеншілер көшесі 1/1, 3, 3/1, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7/1, 10/18, 12, 14/3, 14/4, 15/1, 15/3, 16/4; Тоқтыбаев көшесі 1/2, 2, 3, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 9, 11/1, 11/2, 12/1, 13/1, 13/2, 14/2, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 21, 21/1, 21/2; Байытушылар көшесі 4, 5, 5/2, 5/3, 5/6, 6, 6/1, 6/4, 8/1.
№ 709 Өрнек сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жезді кентінің №6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау ауданы, Жезді кенті, Сатпаев көшесі 9.
Шекарасы: Қожабай көшесі 1, 1/15, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 8, 9/1, 10, 11,11/1, 12, 13, 13/1, 14,15, 16, 17, 18, 18/1, 20, 21; Есентоғай көшесі 1/2, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 7, 8, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 12, 12/1, 14, 14/2, 15, 15/1, 16, 17, 17/2, 19, 20, 20/2, 21, 22, 22/2, 23; Живов көшесі 1, 1/1, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6,1, 6/2, 7, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/3, 15, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25, 26, 29, 29/1, 30, 30/1, 31, 31/1, 32, 32/2, 33/1, 33/2, 36/1, 36/2, 37, 37/1,38/1, 38/2, 40/2, 41, 42/2, 43/1, 43/2, 44, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47, 47/1, 48, 49/1; Көкбұлақ көшесі 1, 3, 7, 7/1, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 20, 20/1, 21, 24, 24/1, 25, 28, 30, 31, 31/1, 32, 34, 36, 38, 38/1, 39, 39/1, 41, 41/1, 42, 43, 45, 45/1, 46, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 56/1, 58/2, 58/3, 59/8, 60/1, 62, 65, 67/1, 67/2, 68, 69, 70, 71, 71/1, 73, 74, 76, 78, 79, 85, 86, 86/1, 87, 88, 89, 90/1, 91, 92, 92/1, 93, 93/1, 95, 95/1, 95/2, 96, 96/1, 97, 98, 99, 100, 100/1, 101,104, 105,105/1, 107, 108, 108/1, 109, 109/1, 110, 110/1, 112, 112/1, 112/2, 112/6, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 116, 116/2, 117, 118, 118/1, 119, 121, 122, 123, 124/1, 127, 129, 129/1, 131, 133, 134,134/1, 134/2, 155, 156, 156/1, 161, 162/1, 162/2, 163/2; Сатпаев көшесі 1,1/13, 1/63, 3, 4/6, 4/10, 4/30, 5, 5/1, 6/8, 6/26, 6/27, 7, 7/9, 7/19, 8, 8/6, 8/7, 11, 11/1, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/15, 15/14, 17/19, 17/23, 18, 18/8, 18/10,18/16, 18/20, 19/7, 21, 21/1, 21/5, 22/30, 22/31, 23/22, 25/25, 26/1, 26/8, 28,29, 30, 30/7, 30/21, 31/17, 31/19, 31/24, 32, 32/12, 32/22; Сансызбаев көшесі 1, 1/2, 2, 2/1, 3/6, 3/8, 3/17, 3/35, 3/44, 4, 5, 5/1, 7, 8, 9, 9/2, 10, 12, 14, 15, 15/1, 16/1, 17, 17/2, 22, 23, 25, 25/2, 27, 28.
№ 710 Абай сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жезді кенті мектеп интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау ауданы, Жезді кенті, Құттыбаев көшесі 4.

Границы: улица Абая 5/2, 6/1, 9/1, 11, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 17/1, 18/2, 20, 23/3, 24/1, 24/3, 24/4, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 31/1, 31/2, 32/2, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 36/1, 36/2, 39/1, 41/1, 41/2, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 46/1, 46/2, 53/2; улица Онжагалау 1, 21, 30/2, 48, 58, 58/1, 60, 60/1, 62, 62/1, 64, 64/2, 66, 74/1, 76, 78, 80/1, 85, 90, 94, 96, 98, 99, 102, 103, 105/2, 106, 108, 110, 112, 113, 113/1, 115/1, 117, 122, 123, 123/3, 124, 124/1, 124/3, 124/4, 125, 126/2, 126/3, 128/1, 128/4, 130/1, 130/3, 137, 137/1, 143,145, 151/1, 153, 153/1; улица Курылыс 110- 6, 6/1, 15, 100; улица Мосты - 1/1, 2, 2/1, 5, 5/1, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 21; населенный пункт Орнек.
Каракенгирский избирательный участок № 711
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие "Каракенгирский сельский клуб", Улытауский район, село Бозтумсык, улица Орталык 81.
Границы: улица Жагалау 1, 2/1, 3/1, 5/1, 6/1, 7/1, 8/1, 9/1, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12, 13, 15, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20/1, 21, 33/1; улица Советская 1/1, 3/1, 4, 6/1, 7, 8/1, 9/1, 10, 10/1, 11, 12/1, 15/1, 16, 17/1, 18/1, 19, 20, 21, 21/1, 22/1, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2; улица Колхозная 2, 5, 5/1, 7, 7/1, 8, 10, 10/1, 11/1, 12, 16/1, 17/1, 20, 20/1, 21, 21/1, 21/ 2, 22/1, 24/1, 25/1; улица Орталык 1, 2/1, 3, 3/1,3/2, 3/3, 4/1, 5, 5/2, 6/1, 7, 7/1, 8/1, 8/2, 10, 10/2, 11, 11/1, 12/1, 13, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 30/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 36/1, 36/2, 37/2, 38, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 41, 43/1, 44, 44/1, 45/1, 46/1, 47, 47/1, 49/1, 50, 50/1, 50/2, 52, 52/1, 53/1, 55/1, 56, 56/1, 57/1, 62/2, 63, 63/1, 64/1, 65/1, 66/1, 67/1, 68, 68/1, 69/1, 69/2, 70/1, 70/2, 71, 71/1, 72, 72/1, 73/1, 74/1.
Кокбулакский избирательный участок № 712
Местонахождение: Старое здание библотеки, Улытауский район, село Бозтумсык, населенный пункт Кокбулак.
Границы: зимовка Кызыл уй; зимовка Борли; зимовка Куласу; зимовка Ши; зимовка Кызылшын; зимовка Котыр - 1; зимовка Котыр – 2; зимовка Бирманхамит; зимовка Амантобе; зимовка Алтыбай; зимовка Кокбулак; зимовка Айгожа; зимовка Бозбайтал; зимовка Нарынбай; зимовка Сиректас; зимовка Казыбек; зимовка Дабыл; зимовка Дузен; зимовка Кумдыадыр; зимовка Толебай; зимовка Кокуй; зимовка Таскора; зимовка Кызылтурме; зимовка Махат; зимовка Туйебай; зимовка Карикон.
Карсакбайский избирательный участок № 713
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие "Дом культуры поселка Карсакбай", Улытауский район, поселок Карсакбай, улица Болман акына 74.

Шекарасы: Абай көшесі 5/2, 6/1, 9/1, 11, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 17/1, 18/2, 20, 23/3, 24/1, 24/3, 24/4, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 31/1, 31/2, 32/2, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 36/1, 36/2, 39/1, 41/1, 41/2, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 46/1, 46/2, 53/2; Онжағалау көшесі 1, 21, 30/2, 48, 58, 58/1, 60, 60/1, 62, 62/1, 64, 64/2, 66, 74/1, 76, 78, 80/1, 85, 90, 94, 96, 98, 99, 102, 103, 105/2, 106, 108, 110, 112, 113, 113/1, 115/1, 117, 122, 123, 123/3, 124, 124/1, 124/3, 124/4, 125, 126/2, 126/3, 128/1, 128/4, 130/1, 130/3, 137, 137/1, 143,145, 151/1, 153, 153/1; Құрылыс көшесі 110- 6, 6/1, 15, 100; Мосты көшесі 1/1, 2, 2/1, 5, 5/1, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 21; Өрнек елді мекені.
№ 711 Қаракеңгір сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қаркеңгір ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ұлытау ауданы, Бозтұмсық ауылы, Орталық көшесі 81.
Шекарасы: Жағалау көшесі 1, 2/1, 3/1, 5/1, 6/1, 7/1, 8/1, 9/1, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12, 13, 15, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20/1, 21, 33/1; Совет көшесі 1/1, 3/1, 4, 6/1, 7, 8/1, 9/1, 10, 10/1, 11, 12/1, 15/1, 16, 17/1, 18/1, 19, 20, 21, 21/1, 22/1, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2; Колхоз көшесі 2, 5, 5/1, 7, 7/1, 8, 10, 10/1, 11/1, 12, 16/1, 17/1, 20, 20/1, 21, 21/1, 21/ 2, 22/1, 24/1, 25/1; Орталық көшесі 1, 2/1, 3, 3/1,3/2, 3/3, 4/1, 5, 5/2, 6/1, 7, 7/1, 8/1, 8/2, 10, 10/2, 11, 11/1, 12/1, 13, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 30/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 36/1, 36/2, 37/2, 38, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 41, 43/1, 44, 44/1, 45/1, 46/1, 47, 47/1, 49/1, 50, 50/1, 50/2, 52, 52/1, 53/1, 55/1, 56, 56/1, 57/1, 62/2, 63, 63/1, 64/1, 65/1, 66/1, 67/1, 68, 68/1, 69/1, 69/2, 70/1, 70/2, 71, 71/1, 72, 72/1, 73/1, 74/1.
№ 712 Көкбұлақ сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ескі кітапхана ғимараты, Ұлытау ауданы, Бозтұмсық ауылы, Көкбұлақ елді мекені.
Шекарасы: Қызыл үй қыстағы; Бөрлі қыстағы; Құласу қыстағы; Ши қыстағы; Қызылшың қыстағы; Қотыр қыстағы – 1; Қотыр қыстағы – 2; Бірманхамит қыстағы; Амантөбе қыстағы; Алтыбай қыстағы; Көкбұлақ қыстағы, Айғожа қыстағы; Бозбайтал қыстағы; Нарынбай қыстағы; Сиректас қыстағы; Қазыбек қыстағы; Дабыл қыстағы; Дүзен қыстағы; Кұмдыадыр қыстағы; Төлебай қыстағы; Көк үй қыстағы; Тасқора қыстағы; Қызылтүрме қыстағы; Махат қыстағы; Түйебай қыстағы; Кәрікөң қыстағы.
№ 713 Қарсақбай сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қарсақбай кентінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ұлытау ауданы, Карсақбай кенті, Болман ақын көшесі 74.

Границы: улица Сатпаева 2/1, 2/2, 3/1, 4/3, 11/1, 15/1, 19, 19/1, 20/1, 20/3, 21/1, 21/2, 21/3, 22/1, 23/3, 24/1, 24/2, 24/3, 25/1, 28/1, 28/2, 29/1, 30/2, 30/3, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/2, 34/2, 35, 35/1, 36, 36/1, 37/1, 38/1, 38/2, 39/1, 40, 40/1, 42, 43/1, 44/1, 44/2, 45/1, 47/1, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 49/3, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 56/1, 56/2, 56/3, 57/2, 57/3, 58/1, 58/2, 58/3, 59/1, 59/2, 59/3, 60/1, 60/2, 60/3, 61,61/2, 62/1, 63/1, 64/1, 64/2, 65/1, 66/1, 66/2, 67/1, 67/2, 69/1, 69/2, 70/1, 73/2, 73/4, 73/6, 75; улица Деева 1/1, 1/5, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/3, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 10/3,11/3, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 17/3, 18/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 21/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 53; улица Жосалы 1/1, 5/1, 7/1, 9, 9/1, 13, 13/1, 18/1, 19/1, 20, 20/1, 22/1, 25/1, 25/2, 26/1, 27/1, 29/1, 31/1, 32/1, 33, 33/1, 33/2, 36/1, 81/1; улица Маткенова 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 21/1, 22/1, 22/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 29/1, 29/2 , 30/1, 33/1, 35/1, 39/1, 40/1, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 47/1; зимовка Майтобе, зимовка Бет.
Балбырауынский избирательный участок № 714
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Агротехнический колледж поселка Карсакбай", Улытауский район, поселок Карсакбай, улица Сатпаева 9.
Границы: улица Болман акына 2/1, 5/1, 6/2, 8/1, 9/1, 11/1, 12, 12/1, 12/3, 12/4, 12/5, 13/1, 16/1, 16/2, 18/1, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 24/1, 27/1, 28/2, 30, 30/1, 30/3, 35/1, 35/2, 36/1, 37/1, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 39/2, 40/3, 43/1, 44/2, 44/3, 45/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/2, 52/2, 53/1, 53/2, 54/1, 55/1, 55/2, 56, 56/1, 56/2, 57/2, 58/2, 76/1; улица Байтасова 1/1, 2/1, 3/1, 5/1, 6/1, 6/2, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 9/1, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 21/1, 21/2, 31/2, 33, 33/1, 37/1, 38/1, 39/1, 41/1, 42, 42/1, 42/2, 45/1, 48/1, 48/2, 50, 50/1, 51/1, 53/1, 55/1, 56/1, 56/2, 56/3, 57/1, 57/2, 57/3, 58/1, 58/2, 59, 59/3, 60/1, 61/1, 62/2, 63/1; зимовка Козыбак, зимовка Келдибек, зимовка Карашын; зимовка Сейт; зимовка Аралкон; зимовка Атан; зимовка Бектурган; зимовка Шалгынды; зимовка Алменбет; зимовка Куттыбай; зимовка Каратобе; зимовка Кумола; зимовка Жарык; зимовка Сарин.
Коскольский избирательный участок № 715
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие "Коскольский сельский клуб", Улытауский район, село Косколь, улица Сатпаева 15.

Шекарасы: Сатпаев көшесі 2/1, 2/2, 3/1, 4/3, 11/1, 15/1, 19, 19/1, 20/1, 20/3, 21/1, 21/2, 21/3, 22/1, 23/3, 24/1, 24/2, 24/3, 25/1, 28/1, 28/2, 29/1, 30/2, 30/3, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/2, 34/2, 35, 35/1, 36, 36/1, 37/1, 38/1, 38/2, 39/1, 40, 40/1, 42, 43/1, 44/1, 44/2, 45/1, 47/1, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 49/3, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 56/1, 56/2, 56/3, 57/2, 57/3, 58/1, 58/2, 58/3, 59/1, 59/2, 59/3, 60/1, 60/2, 60/3, 61,61/2, 62/1, 63/1, 64/1, 64/2, 65/1, 66/1, 66/2, 67/1, 67/2, 69/1, 69/2, 70/1, 73/2, 73/4, 73/6, 75; Деев көшесі 1/1, 1/5, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/3, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 10/3,11/3, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 17/3, 18/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 21/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 53; Жосалы көшесі 1/1, 5/1, 7/1, 9, 9/1, 13, 13/1, 18/1, 19/1, 20, 20/1, 22/1, 25/1, 25/2, 26/1, 27/1, 29/1, 31/1, 32/1, 33, 33/1, 33/2, 36/1, 81/1; Маткенов көшесі 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 21/1, 22/1, 22/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 29/1, 29/2 , 30/1, 33/1, 35/1, 39/1, 40/1, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 47/1; Майтөбе қыстағы, Бет қыстағы.
№ 714 Балбырауын сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қарсақбай агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау ауданы, Қарсақбай кенті, Сатпаев көшесі 9.
Шекарасы: Болман акын көшесі 2/1, 5/1, 6/2, 8/1, 9/1, 11/1, 12, 12/1, 12/3, 12/4, 12/5, 13/1, 16/1, 16/2, 18/1, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 24/1, 27/1, 28/2, 30, 30/1, 30/3, 35/1, 35/2, 36/1, 37/1, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 39/2, 40/3, 43/1, 44/2, 44/3, 45/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/2, 52/2, 53/1, 53/2, 54/1, 55/1, 55/2, 56, 56/1, 56/2, 57/2, 58/2, 76/1; Байтасов көшесі 1/1, 2/1, 3/1, 5/1, 6/1, 6/2, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 9/1, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 21/1, 21/2, 31/2, 33, 33/1, 37/1, 38/1, 39/1, 41/1, 42, 42/1, 42/2, 45/1, 48/1, 48/2, 50, 50/1, 51/1, 53/1, 55/1, 56/1, 56/2, 56/3, 57/1, 57/2, 57/3, 58/1, 58/2, 59, 59/3, 60/1, 61/1, 62/2, 63/1; Қозыбақ қыстағы, Келдібек қыстағы, Қарашың қыстағы; Сейт қыстағы; Аралкөң қыстағы; Атан қыстағы; Бектұрған қыстағы; Шалғынды қыстағы; Әлменбет қыстағы; Кұттыбай қыстағы; Қаратөбе қыстағы; Құмола қыстағы; Жарық қыстағы; Сарын қыстағы.
№ 715 Қоскөл сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қоскөл ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ұлытау ауданы, Қоскөл ауылы, Сатпаев көшесі 15.

Границы: улица Жангелдина 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1,7/2, 8/1, 8/2, 9/1; улица Иманова 2/1, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 12; улица Сатпаева 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/2, 10, 10/1, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14/1, 14/2; улица Смайлова 1/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 25/1, 25/2; улица Сыздыкова 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7/1, 8/1, 8/2, 12, 13, 13/1; зимовка Алтыгул; зимовка Доныз; зимовка Киик; зимовка Садык; зимовка Кишикиик; зимовка Коныртобе; зимовка Шонтай; зимовка Город; зимовка Косколь.
Кульжанбайский избирательный участок № 716
Местонахождение: Отделение Кульжанбай, Улытауский район, село Косколь, населенный пункт Кульжанбай.
Границы: населенный пункт Кулжанбай; зимовка Урпек; зимовка Бапан-1; зимовка Бапан-2; зимовка Бапан-3; зимовка Шортанбай; зимовка Аксакал; зимовка Имек; зимовка Зортобе; зимовка Мешит- 1; зимовка Мешит- 2; зимовка Китар-1; зимовка Китар-2; зимовка Косбармак; зимовка Мойнак; зимовка Акбекет; зимовка Карикон; зимовка Танкы; зимовка Ешкикум; зимовка Коскон; зимовка Шонкабай; зимовка Бескепе; зимовка Тугискен; зимовка Сарыназар; зимовка Акжайлау-1; зимовка Акжайлау-2; зимовка Коскудык; зимовка Жынгылдыкон-1; зимовка Жынгылдыкон - 2; зимовка Коктал; зимовка Абен; зимовка Сарыозек; зимовка Бестау; зимовка Акшелек.
Мибулакский избирательный участок № 717
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средная школа № 18 села Мибулак", Улытауский район, село Мибулак, улица Жундибаева 1.
Границы: зимовка Баймырза; зимовка Талмас; зимовка Карасу; зимовка Айкынбай; зимовка Алтыбай; улица Жундибаева 2/1, 2/2, 3, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/2, 24/2, 26/1, 28/2, 30/2, 28/2, 30/ 2; улица Сарсенбина 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 7/1, 7/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/2; улица Байсалбая 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2; улица Саркеева 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 9/1, 9/2; улица Турсынбаева 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 18/1, 20/1, 20/2, 22.
Избирательный участок Аккенсе № 718
Местонахождение: Метеостанция Аккенсе, Улытауский район, село Мибулак, населенный пункт Аккенсе.
Границы: населенный пункт Аккенсе; населенный пункт Кара койын, зимовка Коктабан.
Сарысуйский избирательный участок № 719
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие "Сарысуйский сельский клуб", Улытауский район, село Сарысу, улица Сатпаева 8.

Шекарасы: Жангелді көшесі 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1,7/2, 8/1, 8/2, 9/1; Иманов көшесі 2/1, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 12; Сатпаев көшесі 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/2, 10, 10/1, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14/1, 14/2; Смайлов көшесі 1/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 25/1, 25/2; Сыздықов көшесі 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7/1, 8/1, 8/2, 12, 13, 13/1; Алтыгүл қыстағы; Доңыз қыстағы; Киік қыстағы; Садық қыстағы; Кішікиік қыстағы; Коңыртөбе қыстағы; Шонтай қыстағы; Город қыстағы; Қоскөл қыстағы.
№ 716 Құлжанбай сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Құлжанбай бөлімшесі, Ұлытау ауданы, Қоскөл ауылы, Кұлжанбай елді мекені.
Шекарасы: Кұлжанбай елді мекені; Үрпек қыстағы; Бапан-1 қыстағы; Бапан-2 қыстағы; Бапан-3 қыстағы; Шортанбай қыстағы; Ақсақал қыстағы; Имек қыстағы; Зортөбе қыстағы; Мешіт-1 қыстағы; Мешіт-2 қыстағы; Китар-1 қыстағы; Китар-2 қыстағы; Қосбармақ қыстағы; Мойнақ қыстағы; Ақбекет қыстағы; Кәрікөң қыстағы; Таңқы қыстағы; Ешкіқұм қыстағы; Қоскөң қыстағы; Шоңқабай қыстағы; Бескепе қыстағы; Түгіскен қыстағы; Сарыназар қыстағы; Ақжайлау-1 қыстағы; Ақжайлау-2 қыстағы; Қосқұдық қыстағы; Жыңғылдыкөң-1қыстағы; Жыңғылдыкөң-2 қыстағы; Көктал қыстағы; Әбен қыстағы; Сарыөзек қыстағы; Бестау қыстағы; Ақшелек қыстағы.
№ 717 Мибұлақ сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Мибұлақ ауылдық №18 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау ауданы, Мибұлақ ауылы, Жүндібаев көшесі 1.
Шекарасы: Баймырза қыстағы; Талмас қыстағы; Қарасу қыстағы; Айқынбай қыстағы; Алтыбай қыстағы; Жүндібаев көшесі 2/1, 2/2, 3, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/2, 24/2, 26/1, 28/2, 30/2, 28/2, 30/ 2; Сарсенбин көшесі 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 7/1, 7/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/2; Байсалбай көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2; Саркеев көшесі 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 9/1, 9/2; Тұрсынбаев көшесі 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 18/1, 20/1, 20/2, 22.
№ 718 Ақкеңсе сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкеңсе метеостанциясы, Ұлытау ауданы, Мибұлақ ауылы, Ақкеңсе елді мекені.
Шекарасы: Ақкеңсе елді мекені; Қара қойын елді мекені, Көктабан қыстағы.
№ 719 Сарысу сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сарысу ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ұлытау ауданы, Сарысу ауылы, Сатпаев көшесі 8.

Границы: улица Уалиханова 1, 1/1, 2/1, 3/1, 4/2, 4/3, 5, 6/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 15, 16, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 19/2, 21/1; улица Сатпаева 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5/1, 6/1, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 11, 11/1, 12/2, 13/1, 13/2, 16/1, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/1, 20/2, 22, 24, 26, 26/1, 28, 28/1, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37/1, 38, 38/1, 39, 40, 44, 47, 49,51, 53, 53/1, 55, 57, 58, 59, 59/1, 61, 61/1, 63/1, 67, 69, 69/1, 71; улица Абая 1, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/2, 7/1, 8, 9, 9/1,12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1; улица Сейфуллина 1, 2, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/2, 22/1, 23/1, 25; улица Тиккозова 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/2, 19/1, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2; улица Жумырткина 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12/1, 12/2, 14, 15, 15/1, 17, 19, 20/1, 21, 21/1, 22/1, 23, 24, 25, 26; улица Бейбитшилик 1, 3, 3/1, 5, 5/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/2, 13/1, 13/2, 15/2; улица Суйинбая 1, 1/1, 1/2, 2/1, 4, 4/1, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 9, 11, 11/1, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 18, 22; улица Туржанбаева 1, 1/1, 2, 4, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 18, 20.
Коскудыкский избирательный участок № 720
Местонахождение: Отделение Коскудык, Улытауский район, село Сарысу, населенный пункт Коскудык.
Границы: населенный пункт Коскудык; зимовка Туйемойнак; зимовка Шекара; зимовка Уштоган; зимовка Косапан; разъезд №280; зимовка Карабидайык – 1; зимовка Карабидайык – 2.
Избирательный участок Тасоба № 721
Местонахождение: Отделение Тасоба, Улытауский район, село Сарысу, населенный пункт Тасоба.
Границы: населенный пункт Тасоба; зимовка Казбек; зимовка Тобылгылы; зимовка Ерубай; зимовка Аккыстау; зимовка Райыс; зимовка Тирсек; зимовка Коктабан-1; зимовка Коктабан-2; зимовка Каражигит; зимовка Ахмет -1; зимовка Ахмет-2; зимовка Табан; зимовка Кулен; зимовка Караоба.
Терисакканский избирательный участок № 722
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средная школа № 9 села Терисаккан", Улытауский района, село Терисаккан, улица Улытауская 1.
Границы: населенный пункт Косколь; улица Кызылту 1/1, 1/2, 2, 5, 7/1, 7/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 24/1, 24/2, 26, 28, 29/1, 29/2; улица Желдиадыр 6, 8/1, 10/1, 10/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20/1, 20/2, 21/1, 22, 24/1, 24/2; улица Талап 1/1, 1/2, 7, 7/1, 9, 9/1, 9/2, 10/2, 11, 12/1, 13, 15, 16/2, 17/1, 17/2, 22, 23, 26/1, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; улица Улытау 8, 8/2, 12/2, 16, 16/1; улица Шенбер 3/1, 9/1, 9/2, 18/2, 20/2, 22/1, 22/2, 26.
Улытауский избирательный участок № 723
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие "Дом культуры Улытауского района", Улытауский район, село Улытау, улица Абая 2.

Шекарасы: Уалиханов көшесі 1, 1/1, 2/1, 3/1, 4/2, 4/3, 5, 6/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 15, 16, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 19/2, 21/1; Сатпаев көшесі 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5/1, 6/1, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 11, 11/1, 12/2, 13/1, 13/2, 16/1, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/1, 20/2, 22, 24, 26, 26/1, 28, 28/1, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37/1, 38, 38/1, 39, 40, 44, 47, 49,51, 53, 53/1, 55, 57, 58, 59, 59/1, 61, 61/1, 63/1, 67, 69, 69/1, 71; Абай көшесі 1, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/2, 7/1, 8, 9, 9/1,12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1; Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/2, 22/1, 23/1, 25; Тіккөзов көшесі 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/2, 19/1, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2; Жұмырткин көшесі 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12/1, 12/2, 14, 15, 15/1, 17, 19, 20/1, 21, 21/1, 22/1, 23, 24, 25, 26; Бейбітшілік көшесі 1, 3, 3/1, 5, 5/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/2, 13/1, 13/2, 15/2; Сүйінбай көшесі 1, 1/1, 1/2, 2/1, 4, 4/1, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 9, 11, 11/1, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 18, 22; Тұржанбаев көшесі 1, 1/1, 2, 4, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 18, 20.
№ 720 Қосқұдық сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қоскұдық бөлімшесі, Ұлытау ауданы, Сарысу ауылы, Қоскұдық елді мекені.
Шекарасы: Қоскұдық қыстағы; Түйемойнақ қыстағы; Шекара қыстағы; Үштоған қыстағы; Қосапан қыстағы; разъезд №280; Қарабидайық – 1 қыстағы; Қарабидайық – 2 қыстағы.
№ 721 Тасоба сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тасоба бөлімшесі, Ұлытау ауданы, Сарысу ауылы, Тасоба елді мекені.
Шекарасы: Тасоба елді мекені; Қазыбек қыстағы; Тобылғылы қыстағы; Ерубай қыстағы; Аққыстау қыстағы; Райыс қыстағы; Тірсек қыстағы;. Көктабан-1 қыстағы; Көктабан-2 қыстағы; Каражігіт қыстағы; Ахмет -1 қыстағы; Ахмет-2 қыстағы; Табан қыстағы; Күлен қыстағы; Қараоба қыстағы.
№ 722 Терісаққан сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Терісаққан ауылдық № 9 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау ауданы, Терісаққан ауылы, Ұлытау көшесі 1.
Шекарасы: Қоскөл елді мекені; Қызылту көшесі 1/1, 1/2, 2, 5, 7/1, 7/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 24/1, 24/2, 26, 28, 29/1, 29/2; Желдіадыр көшесі 6, 8/1, 10/1, 10/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20/1, 20/2, 21/1, 22, 24/1, 24/2; Талап көшесі 1/1, 1/2, 7, 7/1, 9, 9/1, 9/2, 10/2, 11, 12/1, 13, 15, 16/2, 17/1, 17/2, 22, 23, 26/1, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; Ұлытау көшесі 8, 8/2, 12/2, 16, 16/1; Шеңбер көшесі 3/1, 9/1, 9/2, 18/2, 20/2, 22/1, 22/2, 26.
№ 723 Ұлытау сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылы, Абай көшесі 2.

Границы: улица Абая 1, 3, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/2, 13/1, 14, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 19/1, 19/4, 20/2, 21/2, 24, 25, 26, 26/1, 32/1, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 37, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 41, 42, 42/1, 44, 46, 46/1, 46/3, 46/5, 46/7, 47, 47/1, 47/2, 47/3, 51, 51/1, 52, 52/1, 52/2; улица Амангельды 1, 2, 2/1, 2/9, 4, 5, 7, 8, 9, 9/1, 10/1, 11, 11/1, 12, 12/2, 13, 13/1, 14, 14/1, 16, 17, 17/2, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 22/1, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 30, 30/1, 31, 31/1, 32, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 33/2, 34, 34/2, 35, 35/1, 35/2, 36, 36/1, 37, 37/1, 38, 39, 40/1, 41, 41/1, 42, 42/2, 43/1, 43/2, 44, 44/1, 46, 46/1, 47, 48, 50, 50/1, 51, 52, 52/1, 52/2, 53, 54, 55, 56/1, 60/1, 62, 63; улица Булкышева 1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/2, 12, 13, 13/1, 17/1, 18, 19, 22/1, 23, 23/1, 24, 24/1, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 28/1, 31, 32, 33, 33/1, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 42, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 55, 55/1, 56, 57, 57/1, 60/1, 61, 62/1, 62/2, 63/1, 64/1, 65, 66/1, 66/2, 67/2, 72; улица Жамбыла 1, 1/1, 2, 2/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 15/15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26/1, 26/2, 27/1, 27/5, 28/1, 29, 29/1, 30, 30/1, 30/3, 31, 31/1, 32, 33, 33/1, 34, 36, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 40, 41/2, 42, 58, 59.
Тайжанский избирательный участок № 724
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 1 села Улытау", Улытауский район, село Улытау, улица Булкышева № 15.
Границы: улица Сатпаева 1/1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13/2, 14/1, 15/1, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 21, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 23/2, 24/1, 29/2; улица Сельхозтехника 1/1, 5, 6/2, 7/1, 8, 11/1, 14/2, 15, 16; улица Тайжана 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 7/4, 7/6, 7/9, 8, 8/1, 8/2, 8/8, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28/1, 28/2, 29/1,30/1, 30/2, 31, 31/1, 32/1, 33/1, 34/1, 34/2, 35/1, 36, 36/2, 37/2, 38, 38/1, 39/1, 40/1, 41/1, 41/2, 43, 44, 45, 46, 46/2, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 52, 52/1, 52/2, 53, 53/1, 54/1, 62; улица Асатова 1/1, 1/2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 34/3, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/3, 40/5, 40/8, 40/10, 40/11, 41/2, 41/3, 41/5, 42/2, 44/8, 55/1; микрорайон Кок тобе 3,6; улица Тауелсиздиктин 20 жылдыгы 12, 15, 19, 20, 27, 29.
Кызылуйский избирательный участок № 725
Местонахождение: Отделение Кызыл уй, Улытауский район, село Улытау, населенный Кызыл уй.
Границы: зимовка Аксай; зимовка Карикон; зимовка Кособа; зимовка Лекер; зимовка Шуленсай; зимовка Ногай; зимовка Акан; зимовка Кызылдау; населенный пункт Кызылуй.
Айыртауский избирательный участок № 726
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное учреждение "Дом школьников", Улытау район, село Улытау, улица Булкышева 17.

Шекарасы: Абай көшесі 1, 3, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/2, 13/1, 14, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 19/1, 19/4, 20/2, 21/2, 24, 25, 26, 26/1, 32/1, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 37, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 41, 42, 42/1, 44, 46, 46/1, 46/3, 46/5, 46/7, 47, 47/1, 47/2, 47/3, 51, 51/1, 52, 52/1, 52/2; Амангелді көшесі 1, 2, 2/1, 2/9, 4, 5, 7, 8, 9, 9/1, 10/1, 11, 11/1, 12, 12/2, 13, 13/1, 14, 14/1, 16, 17, 17/2, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 22/1, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 30, 30/1, 31, 31/1, 32, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 33/2, 34, 34/2, 35, 35/1, 35/2, 36, 36/1, 37, 37/1, 38, 39, 40/1, 41, 41/1, 42, 42/2, 43/1, 43/2, 44, 44/1, 46, 46/1, 47, 48, 50, 50/1, 51, 52, 52/1, 52/2, 53, 54, 55, 56/1, 60/1, 62, 63; Бұлқышев көшесі 1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/2, 12, 13, 13/1, 17/1, 18, 19, 22/1, 23, 23/1, 24, 24/1, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 28/1, 31, 32, 33, 33/1, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 42, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 55, 55/1, 56, 57, 57/1, 60/1, 61, 62/1, 62/2, 63/1, 64/1, 65, 66/1, 66/2, 67/2, 72; Жамбыл көшесі 1, 1/1, 2, 2/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 15/15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26/1, 26/2, 27/1, 27/5, 28/1, 29, 29/1, 30, 30/1, 30/3, 31, 31/1, 32, 33, 33/1, 34, 36, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 40, 41/2, 42, 58, 59.
№ 724 Тайжан сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "№1 Ұлытау ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылы, Бұлқышев көшесі 15.
Шекарасы: Сәтпаев көшесі 1/1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13/2, 14/1, 15/1, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 21, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 23/2, 24/1, 29/2; Сельхозтехника көшесі 1/1, 5, 6/2, 7/1, 8, 11/1, 14/2, 15, 16; Тайжан көшесі 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 7/4, 7/6, 7/9, 8, 8/1, 8/2, 8/8, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28/1, 28/2, 29/1,30/1, 30/2, 31, 31/1, 32/1, 33/1, 34/1, 34/2, 35/1, 36, 36/2, 37/2, 38, 38/1, 39/1, 40/1, 41/1, 41/2, 43, 44, 45, 46, 46/2, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 52, 52/1, 52/2, 53, 53/1, 54/1, 62; Асатов көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 34/3, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/3, 40/5, 40/8, 40/10, 40/11, 41/2, 41/3, 41/5, 42/2, 44/8, 55/1; Көк төбе ықшам ауданы 3,6; Тәуілсіздіктің 20 жылдығы көшесі 12, 15, 19, 20, 27, 29.
№ 725 Қызыл үй сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызыл үй бөлімшесі, Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылы, Қызыл үй елді мекені.
Шекарасы: Ақсай қыстағы; Кәрікөң қыстағы; Қособа қыстағы; Лекер қыстағы; Шүленсай қыстағы; Ноғай қыстағы; Ақан қыстағы; Қызылдау қыстағы; Қызыл үй елді мекені.
№ 726 Айыртау сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Оқушылар үйі" коммуналдық қазнашылық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылы, Бұлқышев көшесі 17.

Границы: улица Иманжанова 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12/1, 13, 13/1, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 22/1, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 37, 37/1, 38, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 43; населенный пункт Айыртау; населенный пункт Талдысай; зимовка Кенсаз.
Коргасынский избирательный участок № 727
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2 Коргасын", Улытауский район, село Шенбер, улица Мектеп 8.
Границы: зимовка Кумшокы; зимовка Кызылшын; зимовка Алтуайт; зимовка Байтилеу; зимовка Дуйсен; зимовка Есенбек; зимовка Жамантас; зимовка Жекешат - 1; зимовка Жекешат -2; зимовка Исалык; зимовка Коксай; зимовка Кок су; зимовка Малмола; зимовка Нурман; зимовка Орныкбай; зимовка Оспан; зимовка Тогызкудык. Улица Комсомольская 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 8, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 21; улица Онжагалау 1, 2/1, 3; улица Сарыарка 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10; улица Солжагалау 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3/2, 4/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 8/1, 12/1; улица Улытау 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21/2, 22/1, 22/2, 26/1, 26/2; улица Орталык 1/1, 3/1, 4/1, 4/2, 6/1, 7/1; улица Мектеп 1/1, 4, 5; зимовка Унгирли; зимовка Аралбай; зимовка Акастау; зимовка Бакалы; зимовка Домбыгул; зимовка Шонтык; зимовка Итауыз; зимовка. Коктал.

Шекарасы: Иманжанов көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12/1, 13, 13/1, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 22/1, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 37, 37/1, 38, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 43; Айыртау елді мекені; Талдысай елді мекені; Кеңсаз қыстағы.
№ 727 Қорғасын сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "№2 Қорғасын орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау ауданы, Шеңбер ауылы, Мектеп көшесі 8.
Шекарасы: Қушоқы қыстағы; Қызылшын қыстағы; Алтуайт қыстағы; Байтілеу қыстағы; Дүйсен қыстағы; Есенбек қыстағы; Жамантас қыстағы; Жекешат қыстағы – 1; Жекешат қыстағы – 2; Исалық қыстағы; Көксай қыстағы; Көк су қыстағы; Малмола қыстағы; Нұрман қыстағы; Орнықбай қыстағы; Оспан қыстағы; Тоғызқұдық қыстағы. Комсомольская көшесі 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 8, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 21; Оңжағалау көшесі 1, 2/1, 3; Сарыарқа көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10; Солжағалау көшесі 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3/2, 4/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 8/1, 12/1; Ұлытау көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21/2, 22/1, 22/2, 26/1, 26/2; Орталық көшесі 1/1, 3/1, 4/1, 4/2, 6/1, 7/1; Мектеп көшесі 1/1, 4, 5; Үңгірлі қыстағы; Аралбай қыстағы; Ақастау қыстағы; Бақалы қыстағы; Домбыгүл қыстағы; Шонтық қыстағы; Итауыз қыстағы; Көктал қыстағы.