О внесении изменений в решение XXIV сессии Улытауского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 210 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение XХIХ сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11 декабря 2015 года № 277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 декабря 2015 года № 3561. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIV сессии Улытауского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 210 "О бюджете района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2927 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 25 января 2015 года № 3-4 (5975)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложение 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 3785123 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3560591 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1686 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 222692 тысяч тенге;
2) затраты – 4268834 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14193 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 20811 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6618 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 35418 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 35418 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 533322 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 533322 тысяч тенге;
поступление займов – 20811 тысяч тенге;
погашение займов – 6618 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 519129 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2015 год в сумме 31285 тысяч тенге";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

Ұлытау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХІV сессиясының № 210 "2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы XХIХ сессиясының № 277 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 желтоқсанда № 3561 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХIV сессиясының № 210 "2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2927 болып тіркелген және 2015 жылғы 25 қаңтардағы № 3-4 (5975) "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3785123 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3560591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1686 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -154 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 222692 мың теңге;
2) шығындар – 4268834 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14193 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 20811 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6618 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 35418 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 35418 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 533322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 533322 мың теңге:
қарыздар түсімі – 20811 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6618 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 519129 мың теңге.";
5 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2015 жылға арналған резерві 31285 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 – қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

207228
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
72474
На повышение оплаты труда учителям прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
15428
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда и должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
96420
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1065
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
5504
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения

207228
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
72474
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны көтеруге
15428
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
96420
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
1065
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
5504
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу