О бюджете района на 2016-2018 годы
Решение XХХ сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2015 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 января 2016 года № 3620. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районного маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 843 957 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 137 174 тысяч тенге;
неналоговые поступления -5 360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 210 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 701 213 тысяч тенге;
2) затраты – 5 927 602 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 475 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 54 085 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 610 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 128120 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 128120 тысяч тенге:
поступление займов – 54085 тысяч тенге;
погашение займов – 9610 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 83645 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 09.12.2016 № 64 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Установить на 2016 год нормативы распределения доходов в бюджет района в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 0 процентов;
2) по социальному налогу – 0 процентов.
3. Учесть объем бюджетного изъятия из районного бюджета на 2016 год передаваемый в обласной бюджет в сумме 1202664 тысяч тенге.
4. Установить на 2016 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемый из районного бюджета, повыщенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2016 год в сумме 10780 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 09.12.2016 № 64 (вводится в действие с 01.01.2016).

2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы XХХ сессиясының № 285 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қаңтарда № 3620 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 843 957 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 137 174 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -5 360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 210 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 701 213 мың теңге;
2) шығындар – 5 927 602 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 475 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –54 085 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 610 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 128120 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 128120 мың теңге:
қарыздар түсімі – 54085 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9610 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 83645 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 09.12.2016 № 64 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 0 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 0 пайыз.
3. 2016 жылға арналған бюджетте аудандық бюджеттен облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алудың көлемі 1202664 мың теңге ескерілсін.
4. 2016 жылға аудандық бюджеттен қаржыландыратын, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілерінің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
5. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2016 жылға арналған резерві 10780 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 09.12.2016 № 64 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6. Установить в составе бюджета района на 2016 год целевые трансферты и бюджетные кредиты согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ бюджета района на 2016 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов согласно приложению 5.
8. Утвердить затраты бюджета района на 2016 год по реализации бюджетных программ через аппараты акима поселка, сельского округа согласно приложению 6.
9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2016 год согласно приложению 7.

6. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
7. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің кент, ауылдық округ әкімінің аппараттары арқылы бюджеттік бағдарламаларды іске асыру бойынша шығындар 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2016 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

9-1. Установить в составе бюджета района на 2016 год трансферты органам местного самоуправления согласно приложению 8.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11.05.2016 № 17 (вводится в действие с 01.01.2016).
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии У. Қожасова
Секретарь
районного маслихата
Т. Сейтжанов
Приложение 1
к решению ХХХ сессии
Улытауского районного
маслихата от 25 декабря
2015 года № 285
Бюджет района на 2016 год

9-1. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 8 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 11.05.2016 № 17 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ұ. Қожасова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Т. Сейтжанов
Ұлытау аудандық мәслихатының
XXX сессиясының 2015 жылғы
25 желтоқсандағы № 285 шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджеті