Об образовании избирательных участков по Шетскому району
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 25 февраля 2015 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 марта 2015 года № 3010. Утратило силу решением акима Шетского района Карагандинской области от 4 января 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Шетского района Карагандинской области от 04.01.2019 № 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Шетского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Шетскому району согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Шетского района от 21 ноября 2011 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Шетскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-17-124, опубликован в газете "Шет шұғыласы" от 22 ноября 2011 года № 47 (10.356)).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Тлегенову А.Е.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Б. Толеукулов
Приложение к решению
акима Шетского района № 01
от 25 февраля 2015 года
Избирательные участки по Шетскому району
Избирательный участок № 715
Центр: село Аксу – Аюлы, районный дом культуры.
Границы: улица Шортанбай Жырау дома начиная с № 1 по № 269, улица Абая дома начиная с № 1а, 2 по № 28, улица Жангутты би дома начиная с № 1 по № 134, улица Жапакова дома начиная с № 1 по № 42, улица Кулейменова дома начиная с № 1 по № 65, улица Кумжон дома начиная с № 1 по № 14.
Избирательный участок № 716
Центр: село Енбекшил, начальная школа.
Границы: улица Шабанбай би дома начиная с № 1 по № 27.
Избирательный участок № 717
Центр: село Актобе, начальная школа.
Границы: улица Байсейта дома начиная с № 1 по № 31.
Избирательный участок № 718
Центр: село Аксу, Аксу-Аюлинского сельского округа, начальная школа.
Границы: улица Сенкибай би дома начиная с № 1 по № 17.
Избирательный участок № 719
Центр: село Кайракты, начальная школа.
Границы: улица Жидебай батыра дома начиная с № 1 по № 30.
Избирательный участок № 720
Центр: село Нураталды, дом культуры.
Границы: улица Бугылы дома начиная с № 1 по № 30, улица Достык дома начиная с № 1 по № 16, улица Уалихан дома начиная с № 1 по № 16, улица Байзакова дома начиная с № 1 по № 17, улица А. Молдагуловой дома начиная с № 1 по № 24, улица С. Сейфуллина дома начиная с № 1 по № 12, улица Нураталды дома начиная с № 1 по № 18.
Избирательный участок № 721
Центр: село Аксу, Нураталдинского сельского округа, основная школа.

Шет ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 наурызда № 3010 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 04.01.2019 № 01 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, Шет ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Шет ауданы әкімінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 01 "Шет ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 8-17-124 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 қарашадағы № 47 (10.356) "Шет шұғыласы" газетінде ресми жарияланған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат жетекшісі Ә.Е. Тлегеноваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы
Б. Төлеуқұлов
Шет ауданы әкімінің
2015 жылғы 25 ақпандағы
№ 01 шешіміне
қосымша
Шет ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 715 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу-Аюлы ауылы, ауданның мәдениет үйі.
Шекарасы: Шортанбай Жырау көшесінің № 1 бастап № 269 дейінгі үйлер, Абай көшесі № 1а, 2 бастап № 28 дейінгі үйлер, Жанғұтты би көшесі № 1 бастап № 134 дейінгі үйлер, Жапақов көшесі № 1 бастап № 42 дейінгі үйлер, Күлейменов көшесі № 1 бастап № 65 дейінгі үйлер, Құмжон көшесі № 1 бастап № 14 дейінгі үйлер.
№ 716 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбекшіл ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Шабанбай би көшесі № 1 бастап № 27 дейінгі үйлер.
№ 717 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Байсейіт көшесі № 1 бастап № 31 дейінгі үйлер.
№ 718 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу-Аюлы ауылдық округі, Ақсу ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Сенкібай би көшесі № 1 бастап № 17 дейінгі үйлер.
№ 719 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайрақты ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Жидебай батыр көшесі № 1 бастап № 30 дейінгі үйлер.
№ 720 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұраталды ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Бұғылы көшесі № 1 бастап № 30 дейінгі үйлер, Достық көшесі № 1 бастап № 16 дейінгі үйлер, Уәлихан көшесі № 1 бастап № 16 дейінгі үйлер, Байзақов көшесі № 1 бастап № 17 дейінгі үйлер, Ә. Молдағұлова көшесі № 1 бастап № 24 дейінгі үйлер, С. Сейфуллин көшесі № 1 бастап № 12 дейінгі үйлер, Нұраталды көшесі № 1 бастап № 18 дейінгі үйлер.
№ 721 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұраталды ауылдық округі, Ақсу ауылы, негізгі мектеп.

Границы: улица С. Сейфуллина дома начиная с № 1 по № 10, улица Ы. Алтынсарина дома начиная с № 1 по № 20.
Избирательный участок № 722
Центр: село Аккияк, начальная школа.
Границы: улица Талды дома начиная с № 1 по № 14.
Избирательный участок № 723
Центр: село Шопа, начальная школа.
Границы: улица Бугылы дома начиная с № 1 по № 16, улица Достык дома начиная с № 1 по № 19.
Избирательный участок № 724
Центр: село Кызылкой, дом культуры.
Границы: улица Абая дома начиная с № 1 по № 21, улица Бейбитшилик дома начиная с № 1 по № 34, улица Тауелсиздик дома начиная с № 1 по № 15.
Избирательный участок № 725
Центр: село Талды, дом культуры.
Границы: улица Д. Смайлова дома начиная с № 1 по № 21, улица Сенкібай батыра дома начиная с № 1 по № 10, улица Рустема Мажитова дома начиная с № 1 по № 10, улица Наршоккена дома начиная с № 1 по № 19, улица И. Кишкентаева дома начиная с № 1 по № 12, улица Ж. Байтуова дома начиная с № 1 по № 11, улица Бейбитшилик дома начиная с № 1 по № 16, улица А. Кунанбаева дома начиная с № 1 по № 14, улица Жанажурт-Байбала дома начиная с № 1 по № 24.
Избирательный участок № 726
Центр: село Берекетты, начальная школа.
Границы: улица Акшокы дома начиная с № 1 по № 4.
Избирательный участок № 727
Центр: село Жана-Журт, начальная школа.
Границы: улица Талды дома начиная с № 1 по № 6.
Избирательный участок № 728
Центр: село Кызылтау, дом культуры.
Границы: улица Тагылы дома начиная с № 1 по № 6, улица Бирлик дома начиная с № 1 по № 79.
Избирательный участок № 729
Центр: село Карасаз, начальная школа.
Границы: улица Койтас дома начиная с № 1 по № 12.
Избирательный участок № 730
Центр: село Акбауыр, основная школа.
Границы: улица Достык дома начиная с №1 по № 8, улица М. Акимжанова дома начиная с № 1 по № 23.
Избирательный участок № 731
Центр: село Красная Поляна, дом культуры.
Границы: улица Гаражная дома начиная с № 1 по № 14, улица Дворука дома начиная с № 1 по № 18, улица Звездная дома начиная с № 1 по № 11, улица Карамурунская дома начиная с № 1 по № 24, улица Комарова дома начиная с № 1 по № 27, улица Ленина дома начиная с № 1 по № 18, улица Набережная дома начиная с № 1 по № 23.
Избирательный участок № 732
Центр: село Пикет, начальная школа.
Границы: улица Байтерек дома начиная с № 1 по № 18, улица Женис дома начиная с № 1 по № 14, улица Наурыз дома начиная с № 1 по № 15.
Избирательный участок № 733
Центр: село Дерипсалы, начальная школа.
Границы: улица Бирлик дома начиная с № 1 по № 4, улица Нур дома начиная с № 1 по № 6.
Избирательный участок № 734
Центр: село Карамурын, начальная школа.

Шекарасы: С. Сейфуллин көшесі № 1 бастап № 10 дейінгі үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 1 бастап № 20 дейінгі үйлер.
№ 722 сайлау учаскесі
Орталығы: Аққияқ ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Талды көшесі № 1 бастап № 14 дейінгі үйлер.
№ 723 сайлау учаскесі
Орталығы: Шопа ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Бұғылы көшесі № 1 бастап № 16 дейінгі үйлер, Достық көшесі № 1 бастап № 19 дейінгі үйлер.
№ 724 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылқой ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Абай көшесі № 1 бастап № 21 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі № 1 бастап № 34 дейінгі үйлер, Тәуелсіздік көшесі № 1 бастап № 15 дейінгі үйлер.
№ 725 сайлау учаскесі
Орталығы: Талды ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Д. Смайлов көшесі № 1 бастап № 21 дейінгі үйлер, Сенкібай батыр көшесі № 1 бастап № 10 дейінгі үйлер, Рүстем Мәжитов көшесі № 1 бастап № 10 дейінгі үйлер, Наршөккен көшесі № 1 бастап № 19 дейінгі үйлер, И. Кішкентаев көшесі № 1 бастап № 12 дейінгі үйлер, Ж. Байтуов көшесі № 1 бастап № 11 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі № 1 бастап № 16 дейінгі үйлер, А. Құнанбаев көшесі № 1 бастап № 14 дейінгі үйлер, Жанажұрт-Байбала көшесі № 1 бастап № 24 дейінгі үйлер.
№ 726 сайлау учаскесі
Орталығы: Берекетті ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Ақшоқы көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер.
№ 727 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңа-Жұрт ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Талды көшесі № 1 бастап № 6 дейінгі үйлер.
№ 728 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтау ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Тағлы көшесі № 1 бастап № 6 дейінгі үйлер, Бірлік көшесі № 1 бастап № 79 дейінгі үйлер.
№ 729 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасаз ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Қойтас көшесі № 1 бастап № 12 дейінгі үйлер.
№ 730 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбауыр ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: Достық көшесі № 1 бастап № 8 дейінгі үйлер, М. Әкімжанов көшесі № 1 бастап № 23 дейінгі үйлер.
№ 731 сайлау учаскесі
Орталығы: Красная Поляна ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Гаражная көшесі № 1 бастап № 14 дейінгі үйлер, Дворука көшесі № 1 бастап № 18 дейінгі үйлер, Звездная көшесі № 1 бастап № 11 дейінгі үйлер, Қарамұрын көшесі № 1 бастап № 24 дейінгі үйлер, Комарова көшесі № 1 бастап № 27 дейінгі үйлер, Ленин көшесі № 1 бастап № 18 дейінгі үйлер, Набережная көшесі № 1 бастап № 23 дейінгі үйлер.
№ 732 сайлау учаскесі
Орталығы: Пикет ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: Бәйтерек көшесі № 1 бастап № 18 дейінгі үйлер, Жеңіс көшесі № 1 бастап № 14 дейінгі үйлер, Наурыз көшесі № 1 бастап № 15 дейінгі үйлер.
№ 733 сайлау учаскесі
Орталығы: Деріпсалы ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Бірлік көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер, Нұр көшесі № 1 бастап № 6 дейінгі үйлер.
№ 734 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрын ауылы, бастауыш мектеп.

Границы: улица Бейбитшилик дома начиная с № 1 по № 12, улица Достык дома начиная с № 1 по № 4.
Избирательный участок № 735
Центр: село Жылыбулак, здание крестянского хозяйства "Жылыбұлақ".
Границы: улица Жылыбулак дома начиная с № 1 по № 4.
Избирательный участок № 736
Центр: поселок Дария, средняя школа.
Границы: улица Абая дома начиная с № 1 по № 18, улица Ауезова дома начиная с № 1 по № 13, улица Жамбыла дома начиная с № 1 по № 13, улица Желтоқсан дома начиная с № 1 по № 12, улица Интернациональная дома начиная с № 1 по № 9, улица Маметовой дома начиная с № 1 по № 9, улица А. Молдагуловой дома начиная с № 1 по № 11, улица Момышулы дома начиная с № 1 по № 8, улица С. Сейфуллина дома начиная с № 1 по № 7.
Избирательный участок № 737
Центр: село Унирек, дом культуры.
Границы: улица Унирек дома начиная с № 1 по № 22, улица Тагылы дома начиная с № 1 по № 9, улица Сарыарка дома начиная с № 1 по № 22, улица Бугылы дома начиная с № 1 по № 18, улица Бейбитшилик дома начиная с № 1 по 14.
Избирательный участок № 738
Центр: село Куттыбай, здание начальной школы.
Границы: улица Бесагаш дома начиная с № 1 по № 16.
Избирательный участок № 739
Центр: село Кармыс, начальная школа.
Границы: улица Тесик-Тас дома начиная с № 1 по № 30.
Избирательный участок № 740
Центр: село Тумсык, начальная школа.
Границы: улица Уста дома начиная с № 1 по № 21.
Избирательный участок № 741
Центр: село Бурма, дом культуры.
Границы: улица Байшагирова дома начиная с № 1 по № 30, улица Мира дома начиная с № 1 по № 38, улица Молодежная дома начиная с № 1 по № 15, улица Парковая дома начиная с № 1 по № 20, улица Строительная дома начиная с № 1 по № 26, улица Центральная дома начиная с № 1 по № 14, улица Школьная дома начиная с № 1 по № 37.
Избирательный участок № 742
Центр: село, Мухтар, основная школа.
Границы: улица Бозшаколь дома начиная с № 1 по № 11, улица Мухтар дома начиная с № 1 по № 16, улица Мектеп дома начиная с № 1 по № 4.
Избирательный участок № 743
Центр: село Акой, дом культуры.
Границы: улица Акой дома начиная с № 1 по № 11, улица Кажымукана дома начиная с № 1 по № 5, улица Казыбек би дома начиная с № 1 по № 6, улица Сейфуллина дома начиная с № 1 по № 6, улица Чепурченко дома начиная с № 1 по № 4, улица Школьная дома начиная с № 1 по № 9.
Избирательный участок № 744
Центр: село Батык, средняя школа.
Границы: улица Абая дома начиная с № 1 по № 9, улица Батык дома начиная с № 1 по № 18, улица Жамбыла дома начиная с № 1 по № 33, улица Жезказганская дома начиная с № 1 по № 17, улица Майлина дома начиная с № 1 по № 4, улица Сейфуллина дома начиная с № 1 по № 9.
Избирательный участок № 745
Центр: село Нура, средняя школа.

Шекарасы: Бейбітшілік көшесі № 1 бастап № 12 дейінгі үйлер, Достық көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер.
№ 735 сайлау учаскесі
Орталығы: Жылыбұлақ ауылы, "Жылыбұлақ" шаруа қожалығының ғимараты.
Шекарасы: Жылыбұлак көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер.
№ 736 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәрия кенті, орта мектеп.
Шекарасы: Абай көшесі № 1 бастап № 18 дейінгі үйлер, Әуезов көшесі № 1 бастап № 13 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі № 1 бастап № 13 дейінгі үйлер, Желтоқсан көшесі № 1 бастап № 12 дейінгі үйлер, Интернациональная көшесі № 1 бастап № 9 дейінгі үйлер, Маметова көшесі № 1 бастап № 9 дейінгі үйлер, Ә. Молдағұлова көшесі № 1 бастап № 11 дейінгі үйлер, Момышұлы көшесі № 1 бастап № 8 дейінгі үйлер, С. Сейфуллин көшесі № 1 бастап № 7 дейінгі үйлер.
№ 737 сайлау учаскесі
Орталығы: Үңірек ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Үңірек көшесі № 1 бастап № 22 дейінгі үйлер, Тағылы көшесі № 1 бастап № 9 дейінгі үйлер, Сарыарка көшесі № 1 бастап № 22 дейінгі үйлер, Бұғылы көшесі № 1 бастап № 18 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі № 1 бастап № 14 дейінгі үйлер.
№ 738 сайлау учаскесі
Орталығы: Құттыбай ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шекарасы: Бесағаш көшесі № 1 бастап № 16 дейінгі үйлер.
№ 739 сайлау учаскесі
Орталығы: Кармыс ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Тесік-Тас көшесі № 1 бастап № 30 дейінгі үйлер.
№ 740 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұмсық ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Ұста көшесі № 1 бастап № 21 дейінгі үйлер.
№ 741 сайлау учаскесі
Орталығы: Бұрма ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Байшағыров көшесі № 1 бастап № 30 дейінгі үйлер, Мира көшесі № 1 бастап № 38 дейінгі үйлер, Молодежная көшесі № 1 бастап № 15 дейінгі үйлер, Парковая көшесі № 1 бастап № 20 дейінгі үйлер, Строительная көшесі № 1 бастап № 26 дейінгі үйлер, Центральная көшесі № 1 бастап № 14 дейінгі үйлер, Школьная көшесі № 1 бастап № 37 дейінгі үйлер.
№ 742 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұхтар ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: Бозшакол көшесі № 1 бастап, № 11 дейінгі үйлер, Мұхтар көшесі № 1 бастап № 16 дейінгі үйлер, Мектеп көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер.
№ 743 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақой ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Акой көшесі № 1 бастап № 11 дейінгі үйлер, Қажымұқан көшесі № 1 бастап № 5 дейінгі үйлер, Қазыбек би көшесі № 1 бастап № 6 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі № 1 бастап № 6 дейінгі үйлер, Чепурченко көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер, Школьная көшесі № 1 бастап № 9 дейінгі үйлер.
№ 744 сайлау учаскесі
Орталығы: Батық ауылы, орта мектеп.
Шекарасы: Абай көшесі № 1 бастап № 9 дейінгі үйлер, Батық көшесі № 1 бастап № 18 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі № 1 бастап № 33 дейінгі үйлер, Жезқазған көшесі № 1 бастап № 17 дейінгі үйлер, Майлин көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі № 1 бастап № 9 дейінгі үйлер.
№ 745 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұра ауылы, орта мектеп.

Границы: улица Н. Абдирова дома начиная с № 1 по № 11, улица Шабанбай би дома начиная с № 1 по № 28, улица Сейфуллина дома начиная с № 1 по № 12, улица Муканова дома начиная с № 1 по № 8, улица Абая дома начиная с № 1 по № 27, улица Н. Байсейтулы дома начиная с № 1 по № 22.
Избирательный участок № 746
Центр: поселок имени С. Сейфуллина, дом культуры.
Границы: улица Маясар-акына дома начиная с № 1 по № 26, улица Н. Абдирова дома начиная с № 1 по № 50 и 77, улица Казыбек-би дома начиная с № 1 по № 42, улица Жамбыла дома начиная с № 1 по № 42, улица Достык дома начиная с № 1 по № 25, улица Наурыз дома начиная с № 1 по № 34, улица Б. Шамиев дома начиная с № 1 по № 12, улица М. Маметовой дома начиная с № 1 по № 16, улица Гагарина дома начиная с № 1 по № 16, улица Береке дома начиная с № 1 по № 21, улица Крупская дома начиная с № 1 по № 28, улица Женис дома начиная с № 1 по № 14, улица Абай дома начиная с № 1 по № 23, улица Бугылы дома начиная с № 1 по № 42 и 54, улица Шевченко дома начиная с № 1 по № 12, улица Т. Аубакирова дома начиная с № 1 по № 27, улица Бейбитшилик дома начиная с № 1 по № 39, улица Байгозы-батыр дома начиная с № 1 по № 42 и 51, улица С. Сейфуллина дома начиная с № 1 по № 31.
Избирательный участок № 747
Центр: поселок Акадыр, детско – юношеская спортивная школа.
Границы: улица Деповская дома № 11, 3а, 6, 48а, 48, 9, 13, 22, 26, 33, 34, 43, 1, 2, 3, 42, 39, 18, 1а, улица Тепловозная дома № 5, 12, 9, 10, 2, 14, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 13, 1, 4, 38, 44, 10а, 7, улица Северная дома № 40, 37, 30, 31, 28, 29, 22, 36, 14, 10, 9, 20, 39, улица Победа дома № 9, 5, 6, 25, 13, 19, 10, 10а, 12, 30, улица Желтоксан дома № 10, 12, 15, 15а, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 37, 30, 32, 41, 47, 45, 51, 36, 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 11, 20, 22, 27, 29, 35, 34, 43, улица Ержан би дома № 40, 49, 41, 43, 45, 38, 39, 36, 32, 37, 35, 31, 29, 25, 16, 17, 19, 14, 15, 11, 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 9, 5, 4а, 44, 42, 13, 23, 48, 9а, 27, 3, 30, 12, 8, 6а, 7, 17а, улица К. Рыскулбеков дома № 6, 1, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 30а, 38, 6а, 52, 59, улица Школьная дома № 6, 13, 24, улица Пионерская дома № 8, 9, 19, улица Сейфуллина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 14, 20, 24, 28, 23, 32, 38, 13, 25, 27, улица Панфилова дома № 33, 32, 10, 11, 14, 16, улица Молдагуловой дома № 1, 1а, 2, 5, 8, 10, 9, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 19, 7, улица Мира дома № 4, 10, 20, 27, 29, 26, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 37, 38, 39, 41а, 31а, 50, 41, 28, улица Матросова дома № 64, 3, 1а, 9, 11, 25, 1, 2, 4а, 4, 10, 12, 16, 20, 7, 9, 43, 24, 48, 41, 44, 38а, 26, 46, 45, 47, 17, 38, 8, 39, 40, 41, 35, 36, 37, 15, 3а, 42, улица Кушикбай батыра дома № 1, 4, 13, 15, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 31, 45, 47, 53, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 65, 55, 41, Пекарский переулок дома №1, 2, 3, 4, 6, улица Абая дома № 2а, 3а, 1а, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 18а, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, улица Тагылы дом № 10, улица Разъезд 906 км дом № 8, улица Ахмет Абраймова дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 6а, 6б, 3б, 4а, 2а, улица Мухамеджанова дома № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 29, 12, 62, 66, 63, 2, 9, 25, 27, 64, улица Бедрова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 2а, 19а, 13, улица Первомайская дома № 1, 3, 5, 2, 8, 10, 12, улица Т. Аубакирова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 10.
Избирательный участок № 748
Центр: поселок Акадыр, школа – лицей имени Ю.А.Гагарина.

Шекарасы: Н. Әбдіров көшесі № 1 бастап № 11 дейінгі үйлер, Шабанбай би көшесі № 1 бастап № 28 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі № 1 бастап № 12 дейінгі үйлер, Мұқанов көшесі № 1 бастап № 8 дейінгі үйлер, Абай көшесі № 1 бастап № 27 дейінгі үйлер, Н. Байсейтұлы көшесі № 1 бастап № 22 дейінгі үйлер.
№ 746 сайлау учаскесі
Орталығы: С. Сейфуллин кенті, мәдениет үйі.
Шекарасы: Маясар-ақын көшесі № 1 бастап № 26 дейінгі үйлер, Н. Әбдіров көшесі № 1 бастап № 50 дейінгі және 77 үйлер, Қазыбек-би көшесі № 1 бастап № 42 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі № 1 бастап № 42 дейінгі үйлер, Достық көшесі № 1 бастап № 25 дейінгі үйлер, Наурыз көшесі № 1 бастап № 34 дейінгі үйлер, Б. Шамиев көшесі № 1 бастап № 12 дейінгі үйлер, М. Мәметова көшесі № 1 бастап № 16 дейінгі үйлер, Гагарин көшесі № 1 бастап № 16 дейінгі үйлер, Береке көшесі № 1 бастап № 21 дейінгі үйлер, Крупская көшесі № 1 бастап № 28 дейінгі үйлер, Жеңіс көшесі № 1 бастап № 14 дейінгі үйлер, Абай көшесі № 1 бастап № 23 дейінгі үйлер, Бұғылы көшесі № 1 бастап № 42 дейінгі және 54 үйлер, Шевченко көшесі № 1 бастап № 12 дейінгі үйлер, Т. Әубәкіров көшесі № 1 бастап № 27 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі № 1 бастап № 39 дейінгі үйлер, Байғозы батыр көшесі № 1 бастап № 42 дейінгі және 51 үйлер, С. Сейфуллин көшесі № 1 бастап № 31 дейінгі үйлер.
№ 747 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақадыр кенті, балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі.
Шекарасы: Деповская көшесі № 11, 3а, 6, 48а, 48, 9, 13, 22, 26, 33, 34, 43, 1, 2, 3, 42, 39, 18, 1а үйлері, Тепловозная көшесі № 5, 12, 9, 10, 2, 14, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 13, 1, 4, 38, 44, 10а, 7 үйлері, Северная көшесі № 40, 37, 30, 31, 28, 29, 22, 36, 14, 10, 9, 20, 39 үйлері, Победа көшесі № 9, 5, 6, 25, 13, 19, 10, 10а, 12, 30 үйлері, Желтоксан көшесі № 10, 12, 15, 15а, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 37, 30, 32, 41, 47, 45, 51, 36, 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 11, 20, 22, 27, 29, 35, 34, 43 үйлері, Ержан би көшесі № 40, 49, 41, 43, 45, 38, 39, 36, 32, 37, 35, 31, 29, 25, 16, 17, 19, 14, 15, 11, 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 9, 5, 4а, 44, 42, 13, 23, 48, 9а, 27, 3, 30, 12, 8, 6а, 7, 17а үйлері, Қ. Рыскұлбеков көшесі № 6, 1, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 30а, 38, 6а, 52, 59 үйлері, Школьная көшесі № 6, 13, 24 үйлері, Пионерская көшесі № 8, 9, 19 үйлері, Сейфуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 14, 20, 24, 28, 23, 32, 38, 13, 25, 27 үйлері, Панфилов көшесі № 33, 32, 10, 11, 14, 16 үйлері, Молдағұлова көшесі № 1, 1а, 2, 5, 8, 10, 9, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 19, 7 үйлері, Мира көшесі № 4, 10, 20, 27, 29, 26, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 37, 38, 39, 41а, 31а, 50, 41, 28 үйлері, Матросов көшесі № 64, 3, 1а, 9, 11, 25, 1, 2, 4а, 4, 10, 12, 16, 20, 7, 9, 43, 24, 48, 41, 44, 38а, 26, 46, 45, 47, 17, 38, 8, 39, 40, 41, 35, 36, 37, 15, 3а, 42 үйлері, Кушикбай батыр көшесі № 1, 4, 13, 15, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 31, 45, 47, 53, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 65, 55, 41 үйлері, Пекарский тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 6 үйлері, Абай көшесі № 2а, 3а, 1а, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 18а, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37 үйлері, Тағылы көшесі № 10 үй, Разъезд 906 км көшесі 8 үй, Ахмет Абраймов көшесі № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 6а, 6б, 3б, 4а, 2а үйлері, Мұхамеджанов көшесі № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 29, 12, 62, 66, 63, 2, 9, 25, 27, 64 үйлері, Бедров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 2а, 19а, 13 үйлері, Первомайская көшесі № 1, 3, 5, 2, 8, 10, 12 үйлері, Т. Әубәкіров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 10 үйлері.
№ 748 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақадыр кенті, Ю.А. Гагарин атындағы мектеп – лицейі.

Границы: улица Экспедиционная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 10, 18, улица Сатпаева дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 23, улица Колбасина дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, улица Есимгалиева дома № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, улица Геологов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, улица Агыбай батыра дома № 18а, 20а, 21, 20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1, 3, 5, 7, улица Независимости Казахстана дома № 1, 3, 9, 8а, 18а, 18, улица Байгозы батыра дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, Микрорайон дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 21, 22, 1а, 19а, улица Сакена дома начиная № 1 по № 24, улица Жамбыла дома № 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, улица Курмангазы дома № 2, 3, 4, 9, 10, 11, 16, 8, улица Абая дома № 1, 2, 3, 4, улица Туякова дома №1, 2, 5, 7, 9, 11, 15, 16, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 13, 17, 21, 18, 20, 35а, 32, улица Смагулова дома № 1, 1а, 3а, 4, 6, 7, 9, 10, 11а, 23, 12, 14, 13, 15, 15а, 17, 21, 11, 16, 18, 20, 22, 23, 19, улица Абая дома № 57, 58, 53, 46, 48, 50, 50а, 52, 52а, 52б, 54а, 54б, улица Уалиханова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, улица Жарылгап батыра дома № 10, 2, 9, 5, 3, 28, 22, 24, 42, 32, 47, 10а, 1, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 38, 40, 43, 45, 36, улица Автомобилистов дома № 1, 2, 3, 13, 16, 10, улица Ардагерлер дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 7, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 749
Центр: поселок Акадыр, средняя школа имени М. Маметовой.
Границы: улица Қыздарбекова дома № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, улица Горем дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 30, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30а, улица Аэродромная дома № 1, 1а, 3, 5, 7, 11, 17, 29, 33, 26, 37, 41, 41а, улица Путейская дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, улица Пролетарская дома № 1, 2, 2а, 4, 13, 15, 8, 12, 18, 31, 14а, 33, 29, 3, 9, 21, Казарма 931 км дома № 1, 3, 2, 4, 5, улица Орынбек Бекова дома № 1, 3, 7, 7а, 9, 2, 4, 5, 5а, 4а, 1а, 3а, 5б, 13, 15, 17, 27, 8, 10, 12, 10а, 33, 18, 37, 24, 26, 39, 41, 28, 32, 43, 45, 47, 48, улица К. Оспанова дома № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3а, 4а, 6а, 4, 6, 9, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 27, 26, 28, 3, 30, 35, 38, 43, 40, 42, 48, 47, 49, 51, 53, 57, 25, 18а, 28а, 45, 7, 17, улица Мадиева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, улица Акчатауская дома № 19, 16, 14, 13, 11, 9, 7, 5, 3, 2, 1, улица Баритова дома № 6, 1а, 1б, 12, 14, 1, 9, 36, 15, 17, 19, 21, 23, 50, 27, 54, 29, 31, 56, 60, 68, 35, 37, 72, 70, 11, 13, 25, 71, дом учителей № 1, улица Средняя дома № 1, 24, 30, 38, 40, 46, 47, 8, улица Станционная дома № 34, 30, 26, 24, 33, 31, 29, 17, 10, 8, 4, 5, 3, 2, 2а, 1, 6, улица Рабочая дома № 22, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 7, 9, 11, 17, 23, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 31, 42, 21, 28а, 33, 19, улица Железнодорожная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица С. Оразаева дома № 21, 25, 22, 24, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 16, 15, 10, 9, 8, 11, 14, 13, 12, 7, 6, 5, 4, 1, 2, 3, 18, 20, 17, 19, улица Правда дома № 4а, 6, 7, 8, 17, улица Почтовая дома № 1, 2, 3, 4а, 5, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 6, 7, 14, улица Московский дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, дома Сельхозтехники дома начиная с № 1 по № 6, улица Целинная дома начиная с № 1 по 8.
Избирательный участок № 750
Центр: село Аксарлы, начальная школа.

Шекарасы: Экспедиционная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 10, 18 үйлері, Сәтпаев көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 23, Колбасин көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлері, Есимгалиев көшесі № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16 үйлері, Геологов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері, Ағыбай батыр көшесі № 18а, 20а, 21, 20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1, 3, 5, 7 үйлері, Тәуелсіз Қазақстан көшесі № 1, 3, 9, 8а, 18а, 18 үйлері, Байғозы батыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері, Микрорайон көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 21, 22, 1а, 19а үйлері, Сәкен көшесі № 1 бастап № 24 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі № 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері, Құрманғазы көшесі № 2, 3, 4, 9, 10, 11, 16, 8 үйлері, Абай көшесі № 1, 2, 3, 4 үйлері, Тұяқов көшесі № 1, 2, 5, 7, 9, 11, 15, 16, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 13, 17, 21, 18, 20, 35а, 32 үйлері, Смағұлов көшесі № 1, 1а, 3а, 4, 6, 7, 9, 10, 11а, 23, 12, 14, 13, 15, 15а, 17, 21, 11, 16, 18, 20, 22, 23, 19 үйлері, Абай көшесі № 57, 58, 53, 46, 48, 50, 50а, 52, 52а, 52б, 54а, 54б үйлері, Уәлиханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері, Жарылғап батыр көшесі № 10, 2, 9, 5, 3, 28, 22, 24, 42, 32, 47, 10а, 1, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 38, 40, 43, 45, 36 үйлері, Автомобилистов көшесі № 1, 2, 3, 13, 16, 10, Ардагерлер көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 7, 9, 10, 11.
№ 749 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақадыр кенті, М. Мәметова атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қыздарбеков көшесі № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, үйлері, Горем көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 30, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30а үйлері, Аэродромная көшесі № 1, 1а, 3, 5, 7, 11, 17, 29, 33, 26, 37, 41, 41а үйлері, Путейская көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11 үйлері, Пролетарская көшесі № 1, 2, 2а, 4, 13, 15, 8, 12, 18, 31, 14а, 33, 29, 3, 9, 21 үйлері, Казарма 931 км № 1, 3, 2, 4, 5 үйлері, Орынбек Беков көшесі № 1, 3, 7, 7а, 9, 2, 4, 5, 5а, 4а, 1а, 3а, 5б, 13, 15, 17, 27, 8, 10, 12, 10а, 33, 18, 37, 24, 26, 39, 41, 28, 32, 43, 45, 47, 48 үйлері, К. Оспанов көшесі № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3а, 4а, 6а, 4, 6, 9, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 27, 26, 28, 3, 30, 35, 38, 43, 40, 42, 48, 47, 49, 51, 53, 57, 25, 18а, 28а, 45, 7, 17 үйлері, Мәдиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері, Акчатауская көшесі № 19, 16, 14, 13, 11, 9, 7, 5, 3, 2, 1 үйлері, Баритов көшесі № 6, 1а, 1б, 12, 14, 1, 9, 36, 15, 17, 19, 21, 23, 50, 27, 54, 29, 31, 56, 60, 68, 35, 37, 72, 70, 11, 13, 25, 71 үйлері, Дом учителей № 1, Средняя көшесі № 1, 24, 30, 38, 40, 46, 47, 8 үйлері, Станционная көшесі № 34, 30, 26, 24, 33, 31, 29, 17, 10, 8, 4, 5, 3, 2, 2а, 1, 6 үйлері, Рабочая көшесі № 22, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 7, 9, 11, 17, 23, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 31, 42, 21, 28а, 33, 19 үйлері, Железнодорожная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері, С. Оразаев көшесі № 21, 25, 22, 24, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 16, 15, 10, 9, 8, 11, 14, 13, 12, 7, 6, 5, 4, 1, 2, 3, 18, 20, 17, 19 үйлері, Правда көшесі № 4а, 6, 7, 8, 17 үйлері, Почтовая көшесі № 1, 2, 3, 4а, 5, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 6, 7, 14 үйлері, Московский көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13 үйлері, Сельхозтехника үйлері № 1 бастап № 6 дейінгі үйлер, Целинная көшесі № 1 бастап № 8 дейінгі үйлер.
№ 750 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсарлы ауылы, бастауыш мектеп.

Границы: улица Станционная дома начиная с № 1 по № 15, улица Вокзальная дома начиная с № 1 по № 12.
Избирательный участок № 751
Центр: поселок Акшатау, дом культуры.
Границы: улица Байсейт дома начиная с № 1 по № 40, улица Дия - Кажы дома начиная с № 1 по № 33, улица Абая дома начиная с № 1 по № 20, улица Аралбаева дома начиная с № 1 по № 30, улица Карьерный дом № 1, улица Торговый дома начиная с № 1 по № 18, улица Кирова № 1, улица Шоссейный дома с № 1-2, улица Больничный дом № 1, улица Махметова дома начиная с № 1 по № 17, улица Школьный дома начиная с № 1 по № 10, улица Торговый дома начиная с № 1 по № 20, улица Садовая дома № 1, 2, улица Сейфуллина дома начиная с № 1 по № 5, улица Бостандык дом № 1, улица Смагулова дома № 1-2, улица Нуржанова дома начиная с № 1 по № 16, улица Бейбитшилик дома начиная с № 1 по № 6, улица Шахтера дома № 1, 2, улица Восточная дома начиная с № 1 по № 4, улица Степная дома начиная с № 1 по № 4, улица Октября дома начиная с № 1 по № 5, улица Стадионная дома начиная с № 1 по № 3, улица Ауезова дома начиная с № 1 по № 5, улица Байтурсынова дома № 1, 2.
Избирательный участок № 752
Центр: село Жарылгап батыр, средняя школа имени Жарылгап батыра.
Границы: село Жарылгап батыра, поселка Акшатау.
Избирательный участок № 753
Центр: село Каргалы, здание школы.
Границы: село Каргалы поселка Акшатау.
Избирательный участок № 754
Центр: поселок Акжал, дом культуры "Шугыла".
Границы: улица Абая дома начиная с № 1 по № 17, улица Агыбай батыра дома начиная с № 1 по № 9, улица Алтынсарина дома начиная с № 1 по № 13, улица Аубакирова дома начиная с № 1 по № 10, улица Бейбитшилик дома начиная с № 1 по № 5, улица Дуйсенбая дома начиная с № 1 по № 8, улица Елеген батыра дома начиная с № 1 по № 8, улица Жаманкара дома начиная с № 1 по № 5, улица Желтоксан дома начиная с № 1 по № 8, улица Казыбек би дома начиная с № 1 по № 21, улица Молдагуловой дома начиная с № 1 по № 7, Сатбаева дома начиная с № 1 по № 30, улица Сейфуллина дома начиная с № 1 по № 23, улица Уалиханова дома начиная с № 1 по № 20.
Избирательный участок № 755
Центр: село Карабулак, начальная школа.
Границы: село Карабулак поселка Акжал
Избирательный участок № 756
Центр: поселок Жамбыл, здание школы.
Границы: улица Дорожная дома начиная с № 1 по № 10, улица Рудничная дома начиная с № 1 по № 4, улица Советская дом № 1, улица Труда дом № 1, улица Фабричная дом № 1, улица Школьная дом № 1, улица Горняков дома начиная с № 1 по № 4.
Избирательный участок № 757
Центр: село Верхнее Кайракты, здание школы.
Границы: село Верхнее Кайракты, Нижне Кайрактинского сельского округа.
Избирательный участок № 758
Центр: поселок Мойынты, дом культуры.

Шекарасы: Станционная көшесі № 1 бастап № 15 дейінгі үйлер, Вокзальная көшесі № 1 бастап № 12 дейінгі үйлер.
№ 751 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшату кенті, мәдениет үйі.
Шекарасы: Байсейт көшесі № 1 бастап № 40 дейінгі үйлер, Дия-Қажы көшесі № 1 бастап № 33 дейінгі үйлер, Абай көшесі № 1 бастап № 20 дейінгі үйлер, Аралбаев көшесі № 1 бастап № 30 дейінгі үйлер, Карьерный көшесі № 1 үй, Торговая көшесі № 1 бастап № 18 дейінгі үйлер, Киров көшесі № 1 үй, Шоссейный көшесі № 1-2 үйлер, Больничный көшесі № 1 үй, Махметов көшесі № 1 бастап № 17 дейінгі үйлер, Школьный көшесі № 1 бастап № 10 дейінгі үйлер, Торговая көшесі № 1 бастап № 20 дейінгі үйлер, Садовая көшесі № 1, 2 үйлер, Сейфуллин көшесі № 1 бастап № 5 дейінгі үйлер, Бостандық көшесі № 1 үй, Смағұлов көшесі № 1-2 үйлер, Нұржанов көшесі № 1 бастап № 16 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі № 1 бастап № 6 дейінгі үйлер, Шахтер көшесі № 1, 2 үйлер, Восточная көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер, Степная көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер, Октябрь көшесі № 1 бастап № 5 дейінгі үйлер, Стадионная көшесі № 1 бастап № 3 дейінгі үйлер, Әуезов көшесі № 1 бастап № 5 дейінгі үйлер, Байтұрсынов көшесі № 1, 2 үйлер.
№ 752 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарылғап батыр ауылы, Жарылғап батыр атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Ақшатау кентінің Жарылғап батыр ауылы.
№ 753 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарғалы ауылы, мектеп ғимараты.
Шекарасы: Ақшатау кентінің Қарғалы ауылы.
№ 754 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжал кенті, "Шұғыла" мәдениет үйі.
Шекарасы: Абай көшесі № 1 бастап № 17 дейінгі үйлер, Ағыбай батыр көшесі № 1 бастап № 9 дейінгі үйлер, Алтынсарин көшесі № 1 бастап № 13 дейінгі үйлер, Әубәкіров көшесі № 1 бастап № 10 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі № 1 бастап № 5 дейінгі үйлер, Дүйсенбай көшесі № 1 бастап № 8 дейінгі үйлер, Елеген батыр көшесі № 1 бастап № 8 дейінгі үйлер, Жаманқара көшесі № 1 бастап № 5 дейінгі үйлер, Желтоқсан көшесі № 1 бастап № 8 дейінгі үйлер, Қазыбек би көшесі № 1 бастап № 21 дейінгі үйлер, Молдағұлова көшесі № 1 бастап № 7 дейінгі үйлер, Сәтбаев көшесі № 1 бастап № 30 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі № 1 бастап № 23 дейінгі үйлер, Уәлиханов көшесі № 1 бастап № 20 дейінгі үйлер.
№ 755 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Ақжал кентінің Қарабұлақ ауылы.
№ 756 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл кенті, мектеп ғимараты.
Шекарасы: Дорожная көшесі № 1 бастап № 10 дейінгі үйлер, Рудничная көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер, Советская көшесі № 1 үй, Труда көшесі № 1 үй, Фабричная көшесі № 1 үй, Школьная көшесі № 1 үй, Горняков көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер.
№ 757 сайлау учаскесі
Орталығы: Жоғарғы Қайрақты ауылы, мектеп ғимараты.
Шекарасы: Төменгі Қайрақты ауылдық округінің Жоғарғы Қайрақты ауылы.
№ 758 сайлау учаскесі
Орталығы: Мойынты кенті, мәдениет үйі.

Границы: улица Таныбай батыра дома начиная с № 1 по № 53, улица К. Байсеитовой дома начиная с № 1 по № 15, улица Т. Рыскулова дома начиная с № 1 по № 48, улица Шашубая дома начиная с № 1 по № 32, улица Абая дома начиная с № 1 по № 35, улица Сейфуллина дома начиная с № 1 по № 22, улица Кыздарбека дома начиная с № 1 по № 17, улица М. Маметовой дома начиная с № 1 по №21, улица Б. Момышулы дома начиная с № 1 по № 21, улица Микрорайон дома начиная с № 1 по № 10, поселок Моинты село Акбулак.
Избирательный участок № 759
Центр: село Киикты, дом культуры.
Границы: улица Речная дома начиная с № 1 по №14, улица Горная дома начиная с № 1 по № 8, улица Западная дома начиная с № 1 по № 42, улица Вокзальная дома начиная с № 1 по № 23, улица Клубная дома начиная с № 1 по №30, улица Школьная дома начиная с № 1 по № 23.
Избирательный участок № 760
Центр: село Босага, дом культуры.
Границы: улица Агыбая дома начиная с № 1 по № 5, улица Айкумбекова дома начиная с № 1 по № 22, улица Бектурсынова дом № 18, улица Восточный дом № 13, улица Жарылгап батыра дома № 1, 2, улица Канды караша дома начиная с № 1 по № 8, улица Кулжанбекова дома начиная с № 1 по № 12.
Избирательный участок № 761
Центр: село Кызылтау, начальная школа имени Байгозы батыра.
Границы: улица 60 лет Октября дома начиная с № 1 по № 11, улица Гагарина дома начиная с № 1 по № 5, улица Интернациональная дома начиная с № 1 по № 4, улица К. Мынбаева дома начиная с № 1 по № 14, улица Комсомольская дом № 1, улица Сейфуллина дома начиная с № 1 по № 14, улица Северная дома начиная с № 1 по № 5.
Избирательный участок № 762
Центр: село Коктенколь, дом культуры.
Границы: улица Кистафина дома начиная с № 1 по № 16, улица Коктенколь дома начиная с № 1 по № 32, улица Новая дома начиная с № 1 по № 13, улица Сейфуллина с № 1 по №1 8, улица Садовая дома начиная с № 1 по № 32, улица Транспортная дома начиная с № 1 по № 26, улица Центральная дома начиная с № 1 по № 7, улица Толек батыра дома начиная с № 1 по № 37.
Избирательный участок № 763
Центр: село Жыланды, начальная школа.
Границы: улица Байгозы батыра дома начиная с № 1 по № 18.
Избирательный участок № 764
Центр: село Алихан, основная школа.
Границы: улица Кушикбай батыра дома начиная с № 1 по № 43, улица 43 разъезд дома начиная с № 1 по № 9.
Избирательный участок № 765
Центр: Разъезд, начальная школа.
Границы: Населенный пункт Разъезд Коктенкольского сельского округа.
Избирательный участок № 766
Центр: село Ортау, средняя школа.

Шекарасы: Таңыбай батыр көшесі № 1 бастап № 53 дейінгі үйлер, К. Байсеитова көшесі № 1 бастап № 15 дейінгі үйлер, Т. Рысқұлов көшесі № 1 бастап № 48 дейінгі үйлер, Шашубай көшесі № 1 бастап № 32 дейінгі үйлер, Абай көшесі № 1 бастап № 35 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі № 1 бастап № 22 дейінгі үйлер, Қыздарбек көшесі № 1 бастап № 17 дейінгі үйлер, М. Мәметова көшесі № 1 бастап № 21 дейінгі үйлер, Б. Момышұлы көшесі № 1 бастап № 21 дейінгі үйлер, Мөлтекауданы көшесі № 1 бастап № 10 дейінгі үйлер, Мойынты кенті Ақбұлақ ауылы.
№ 759 сайлау учаскесі
Орталығы: Киікті ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Речная көшесі № 1 бастап № 14 дейінгі үйлер, Горная көшесі № 1 бастап № 8 дейінгі үйлер, Западная көшесі № 1 бастап № 42 дейінгі үйлер, Вокзальная көшесі № 1 бастап № 23 дейінгі үйлер, Клубная көшесі № 1 бастап № 30 дейінгі үйлер, Школьная көшесі № 1 бастап № 23 дейінгі үйлер.
№ 760 сайлау учаскесі
Орталығы: Босаға ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Ағыбай батыр көшесі № 1 бастап № 5 дейінгі үйлер, Айқымбеков көшесі № 1 бастап № 22 дейінгі үйлер, Бектұрсынов көшесі № 18 үй, Восточный көшесі № 13 үй, Жарылғап батыр көшесі № 1, 2 үйлер, Қанды қараша көшесі № 1 бастап № 8 дейінгі үйлер, Құлжанбеков көшесі № 1 бастап № 12 дейінгі үйлер.
№ 761 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтау ауылы, Байғозы батыр атындағы бастауыш мектеп.
Шекарасы: 60 лет Октября көшесі № 1 бастап № 11 дейінгі үйлер, Гагарин көшесі № 1 бастап № 5 дейінгі үйлер, Интернациональная көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер, К. Мыңбаев көшесі № 1 бастап № 14 дейінгі үйлер, Комсомольская көшесі № 1 үй, Сейфуллин көшесі № 1 бастап № 14 дейінгі үйлер, Северная көшесі № 1 бастап № 5 дейінгі үйлер.
№ 762 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктіңкөлі ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Кистафин көшесі № 1 бастап № 16 дейінгі үйлер, Көктіңкөлі көшесі № 1 бастап № 32 дейінгі үйлер, Новая көшесі № 1 бастап № 13 дейінгі үйлер, Сейфуллин № 1 бастап № 18 дейінгі үйлер, Садовая көшесі № 1 бастап № 32 дейінгі үйлер, Транспортная көшесі № 1 бастап № 26 дейінгі үйлер, Центральная көшесі № 1 бастап № 7 дейінгі үйлер, Төлек батыр көшесі № 1 бастап № 37 дейінгі үйлер.
№ 763 сайлау учаскесі
Орталығы: Жыланды ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Байғозы батыр көшесі № 1 бастап № 18 дейінгі үйлер.
№ 764 сайлау учаскесі
Орталығы: Әлихан ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: Күшикбай батыр көшесі № 1 бастап, № 43 дейінгі үйлер, 43 разъезд көшесі № 1 бастап, № 9 дейінгі үйлер.
№ 765 сайлау учаскесі
Орталығы: Разъезд, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Көктіңкөлі ауылдық округінің Разъезд елді мекені.
№ 766 сайлау учаскесі
Орталығы: Ортау ауылы, орта мектеп.

Границы: улица Байгозы батыра дома начиная с № 1 по № 8, улица Ардагерлер дома начиная с № 1 по № 19, улица Тендік дома начиная с № 1 по № 5, улица Сейфуллина дома начиная с № 1 по № 6, улица Аубакирова дома начиная с № 1 по № 4, улица Еркиндик дома начиная с № 1 по № 3.
Избирательный участок № 767
Центр: село Жумыскер, дом культуры.
Границы: село Жумыскер Таглинского сельского округа.
Избирательный участок № 768
Центр: село Кызылту, основная школа.
Границы: село Кызылту Таглинского сельского округа.
Избирательный участок № 769
Центр: село Нижнее Кайракты, дом культуры.
Границы: улица К. Сатбаева дома начиная с № 1 по № 12, улица Кадыр батыра дома начиная с № 1 по № 5, улица Абая дома начиная с № 1 по № 12, улица Жарылгап батыра дома начиная с № 1 по № 4, улица К. Макажанова дома начиная с № 1 по № 6, улица Дерипсал батыра дома начиная с № 1 по № 4, улица М. Ауэзова дома начиная с № 1 по № 7, улица С. Сейфуллина дома начиная с № 1 по № 4, улица Б. Орынбека дома начиная с № 1 по № 10, улица Аккошкар батыра дома начиная с № 1 по № 7, улица Курмангазы дома начиная с № 1 по № 4, улица Т. Рымбекулы дома начиная с № 1 по №4, улица Жанибекова дома начиная с № 1 по № 6, улица К. Нуржанова дома начиная с № 1 по № 12, улица С. Ахметулы дома начиная с № 1 по № 12, улица Кабанбай батыра дома № 1, 2, улица Шортанбай батыра дома начиная с № 1 по № 5.
Избирательный участок № 770
Центр: село Успен, дом культуры.
Границы: улица Новостройка дома начиная с № 1 по № 17, улица Южная дома начиная с № 1 по № 9, улица Школьная дома начиная с № 1 по № 31, улица Центральная дома начиная с № 1 по № 31, улица Садовая дома начиная с № 1 по № 21, улица Станционная дома начиная с № 1 по № 38,
Избирательный участок № 771
Центр: село Айгыржал, основная школа имени М. Жапакова.
Границы: улица Мамыра дома начиная с № 1 по № 27.
Избирательный участок № 772
Центр: село Еркиндик, средняя школа.
Границы: улица Мектеп дома начиная с № 1 по № 30, улица Каражартас дома начиная с № 1 по № 47, улица Темиржолшылар дома начиная с № 1 по № 31.
Избирательный участок № 773
Центр: село Аксу – Аюлы, здание кафе "Мерей".
Границы: улица Тлеулина дома начиная с № 1 по № 115, улица Дербисалы батыр дома начиная с № 1 по № 63, улица Сейфуллина дома начиная с № 64 по № 220.
Избирательный участок № 774
Центр: поселок Акжал, основная школа.
Границы: улица Алимшайхы дома начиная с № 1 по № 8, улица Касымжанова дома начиная с № 1 по № 5, улица Сарыарка дома начиная с № 1 по № 11, улица Жамбула дома начиная с № 1 по № 5.

Шекарасы: Байғозы батыр көшесі № 1 бастап № 8 дейінгі үйлер, Ардагерлер көшесі № 1 бастап № 19 дейінгі үйлер, Теңдік көшесі № 1 бастап № 5 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі № 1 бастап № 6 дейінгі үйлер, Әубәкіров көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер, Еркіндік көшесі № 1 бастап № 3 дейінгі үйлер.
№ 767 сайлау учаскесі
Орталығы: Жұмыскер ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Тағылы ауылдық округінің Жұмыскер ауылы.
№ 768 сайлау учаскесі
Орталығы: Кызылту ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: Тағылы ауылдық округінің Қызылту ауылы.
№ 769 сайлау учаскесі
Орталығы: Төменгі Қайрақты ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Қ. Сәтбаев көшесі № 1 бастап № 12 дейінгі үйлер, Қадыр батыр көшесі № 1 бастап № 5 дейінгі үйлер, Абай көшесі № 1 бастап № 12 дейінгі үйлер, Жарылғап батыр көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер, К. Мақажанов көшесі № 1 бастап № 6 дейінгі үйлер, Дерипсал батыр көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер, М. Әуэзов көшесі № 1 бастап № 7 дейінгі үйлер, С. Сейфуллин көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер, Б. Орынбек көшесі № 1 бастап № 10 дейінгі үйлер, Аққошқар батыр көшесі № 1 бастап № 7 дейінгі үйлер, Құрманғазы көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер, Т. Рымбекұлы көшесі № 1 бастап № 4 дейінгі үйлер, Жәнібеков көшесі № 1 бастап № 6 дейінгі үйлер, К. Нұржанов көшесі № 1 бастап № 12 дейінгі үйлер, С. Ахметұлы көшесі № 1 бастап № 12 дейінгі үйлер, Қабанбай батыр көшесі № 1, 2 үйлер, Шортанбай жырау көшесі № 1 бастап № 5 дейінгі үйлер.
№ 770 сайлау учаскесі
Орталығы: Өспен ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Новостройка көшесі № 1 бастап № 17 дейінгі үйлер, Южная көшесі № 1 бастап № 9 дейінгі үйлер, Школьная көшесі № 1 бастап № 31 дейінгі үйлер, Центральная көшесі № 1 бастап № 31 дейінгі үйлер, Садовая көшесі № 1 бастап № 21 дейінгі үйлер, Станционная көшесі № 1 бастап № 38 дейінгі үйлер.
№ 771 сайлау учаскесі
Орталығы: Айғыржал ауылы, М. Жапақов атындағы негізгі мектеп.
Шекарасы: Мамыр көшесі № 1 бастап № 27 дейінгі үйлер.
№ 772 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркіндік ауылы, орта мектеп.
Шекарасы: Мектеп көшесі № 1 бастап № 30 дейінгі үйлер, Қаражартас көшесі № 1 бастап № 47 дейінгі үйлер, Теміржолшылар көшесі № 1 бастап № 31 дейінгі үйлер.
№ 773 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу – Аюлы ауылы, "Мерей" кафесінің ғимараты.
Шекарасы: Тлеулин көшесі № 1 бастап № 115 дейінгі үйлер, Дербісәлі батыр көшесі № 1 бастап № 63 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі № 64 бастап, № 220 дейінгі үйлер.
№ 774 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжал кенті, негізгі мектеп.
Шекарасы: Әлімшайхы көшесі № 1 бастап № 8 дейінгі үйлер, Қасымжанов көшесі № 1 бастап № 5 дейінгі үйлер, Сарыарка көшесі № 1 бастап № 11 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі № 1 бастап № 5 дейінгі үйлер.