О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 39/274 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение XXXXI сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 28 апреля 2015 года № 41/315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 мая 2015 года № 3198.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 39/274 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2908, опубликовано в газете "Приозерский вестник" № 02/387 от 16 января 2015 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 23 января 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 2230873 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 212998 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7062 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 8422 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2002391 тысяч тенге;
2) затраты - 2239092 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 8219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 8219 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 8219 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/274 "2015 - 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 28 сәуірдегі XXXХI сессиясының № 41/315 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 мамырда № 3198 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/274 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2908 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 02/387 "Приозерский вестник" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 23 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2230873 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 212998 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7062 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8422 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2002391 мың теңге;
2) шығындар - 2239092 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - алу 8219 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 8219 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 8219 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

39767
464
Отдел образования района (города областного значения)
34862
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11911
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7999
012
Капитальные расходы государственного органа
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1996
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
149
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12607
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4905
037
Строительство и реконструкция объектов образования
4905
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
0
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
57998
2
Социальная помощь
40632
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40632
002
Программа занятости
22574
005
Государственная адресная социальная помощь
2814
006
Оказание жилищной помощи
1758
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7395
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
95
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1802
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2212
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1098
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
884
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

39767
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
34862
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11911
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
7999
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
1996
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
149
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12607
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4905
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4905
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
0
06
Әлеуметт көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
57998
2
Әлеуметтiк көмек
40632
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40632
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
22574
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2814
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1758
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7395
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
95
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1802
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2212
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1098
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
884
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер