О некоторых вопросах субсидирования стоимости затрат на выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда на 2015 год
Постановление Кызылординского областного акимата от 30 июля 2015 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 августа 2015 года № 5101. Прекращено действие в связи с истечением срока.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-1/168 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11151) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на выращивание многолетних насаждений винограда согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________С. Омаров

2015 жылға жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 100 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 тамызда № 5101 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына және "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-1/168 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11151 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жеміс-жидек дақылдарының көпжылдық көшеттерін өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған субсидия нормалары;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жүзімнің көпжылдық көшеттерін өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған субсидия нормалары бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушы
_____________С. Омаров

3х2
1887
1417997
565781
369914
147596
3х1,75
2477
1421643
567236
370020
147638
3х1,5
2889
1424189
568251
370094
147668
Примечание: Согласно пункту 5 Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-1/168 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11151) субсидии установлены дифференцированно в зависимости от количества и возраста саженцев на 1 гектар (схема посадки), характеристики (вида) многолетних насаждений и в соответствии с научно-обоснованными рекомендованными параметрами затрат на 1 гектар.

3х2
1887
1417997
565781
369914
147596
3х1,75
2477
1421643
567236
370020
147638
3х1,5
2889
1424189
568251
370094
147668
Ескерту: Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-1/168 "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11151 нөмірімен тіркелген) бекітілген жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау Қағидаларының 5 тармағына сәйкес субсидиялар 1 гектардағы көшеттер санына және жасына (отырғызу схемасы), көпжылдық екпелердің сипаттамасына (түріне) қарай және 1 гектарға ғылыми негізделіп ұсынылған шығындардың параметрлеріне сәйкес сараланып белгіленген.