О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Кызылординской области
Решение Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 октября 2015 года № 5192. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 16 октября 2019 года № 359
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 16.10.2019 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года "Водный кодекс Республики Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственнном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
Установить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Кызылординской области согласно приложению 1 к настоящему решению.
Признать утратившими силу некоторые решения Кызылординского областного маслихата в согласно приложению 2 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Секретарь
39 сессии Кызылординского Кызылординского областного
областного маслихата областного маслихата
Р. Байназарова А. Альназарова
Приложение 1
к решению Кызылординского
областного маслихата
от 16 сентября 2015 года № 300
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Кызылординской области
Вид специального водопользования в бассейне реки Сырдарьи и Аральского моря
Единица измерения
Ставки
платы
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 кубический метр

Қызылорда облысы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 300 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 5192 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 16 қазандағы № 359 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 16.10.2019 № 359 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Су кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі кодексіне, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1 Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері белгіленсін.
2 Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3 Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық Қызылорда облыстық
мәслихатының мәслихатының
39-сессиясының төрағасы хатшысы
Р. Байназарова А. Әлназарова
Қызылорда облыстық мәслихатының
2015 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 300 шешiмiне 1-қосымша
Қызылорда облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Сырдария өзені және Арал теңізі бассейнінде арнаулы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері
1
Тұрғын үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
теңге/1000 текше метр

1. Решение Кызылординского областного маслихата от 30 июня 2006 года № 299 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4158, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 21 июля 2006 года);
2. Решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2006 года № 325 "О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 30 июня 2006 года № 299 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4170, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 20 января 2007 года);
3. Решение Кызылординского областного маслихата от 23 апреля 2007 года № 374 "О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 30 июня 2006 года № 299 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4188, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 15 мая 2007 года).

1. "Жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2006 жылғы 30 маусымдағы № 299 шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4158 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінде 2006 жылғы 21 шілдеде жарияланған.);
2. "Жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2006 жылғы 30 маусымдағы № 299 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 желтоқсандағы № 325 шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4170 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінде 2007 жылғы 20 қаңтарда жарияланған.);
3. "Жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2006 жылғы 30 маусымдағы № 299 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2007 жылғы 23 сәуірдегі № 374 шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4188 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінде 2007 жылғы 15 мамырда жарияланған.).