О повышении базовых ставок земельного налога
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2015 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 августа 2015 года № 5084. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 3 марта 2017 года № 74
Сноска. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 03.03.2017 № 74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога, установленные статьей 378 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в пять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной Секретарь Кармакшинского
41-сессии Кармакшинского районного районного маслихата
маслихата
__________ М. Ибраев ___________М. Наятулы
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственных доходов по
Кармакшинскому району Департамента
государственных доходов по
Кызылординской области"
К. Сулейменов _________________
"23" июль 2015 год

Жер салығының базалық мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 275 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 06 тамызда № 5084 болып тiркелдi. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 74 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 03.03.2017 № 74 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 378-бабында белгіленген жер салығының мөлшерлемесі бес есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті мәслихатының хатшысы
41-сессиясының төрағасы
_____________М. Ибраев _____________М. Наятұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қармақшы ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Қ. Сүлейменов__________________
"23" шілде 2015 жыл