О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 225 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 12 ноября 2015 года № 299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 ноября 2015 года № 5227. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 225 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4833, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 17 января 2015 года № 4) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 8 053 842,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 920 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 714 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 494 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 118 808,1 тысяч тенге;
2) затраты – 8 188 080,3 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 4-1 изложить в новой редакции:
"1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 293 140 тысяч тенге, в том числе по городу Байконыр 79 426 тысяч тенге;";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 6 337 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6 данного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной Секретарь Кармакшинского
43-сессии Кармакшинского районного районного маслихата
маслихата
__________ О.Бодыбаев ___________М. Наятулы
Приложение 1
к решению 43 сессии Кармакшинского районного маслихата
от "12" ноября 2015 года № 299
Приложение 1
к решению 35 сессии Кармакшинского районного маслихата
от "24" декабря 2014 года № 225
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қарашадағы № 299 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қарашада № 5227 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 225 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4833 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2015 жылғы 17 қаңтарда №4 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 8 053 842,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 920 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 714 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 494 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 118 808,1 мың теңге;
2) шығындар – 8 188 080,3 мың теңге;";
4-1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 293 140 мың теңге, оның ішінде Байқоңыр қаласына 79 426 мың теңге;";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 6 337 мың теңге болып бекітілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қармақшы аудандық Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс мәслихат хатшысы
43-сессиясының төрағасы
__________ О.Бодыбаев __________ М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2015 жылғы "12" қарашадағы 43-сессиясының
№ 299 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2014 жылғы "24" желтоқсандағы 35-сессиясының
№ 225 шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер