О присвоении наименований улиц поселка Жосалы
Решение акима поселка Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области от 10 июля 2015 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 августа 2015 года № 5091
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии № 1 от 24 апреля 2015 года аким поселка Жосалы Кармакшинского района РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Жосалы Кармакшинского района:
1) улице "Жастар - 4" имя Алимбая Алиаскарова;
2) улице "Молтек - 1" имя Садибека Айекенова;
3) улице "Жастар - 3" имя Комекбая Каракозова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка А.Койшыбаева.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима поселка Жосалы Ш.Сыдыков

Жосалы кентінің көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті әкімінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 32 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 тамызда № 5091 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 1 қорытындысына сәйкес Қармақшы ауданы Жосалы кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы ауданы Жосалы кентінің келесі көшелеріне:
1) "Жастар - 4" көшесіне Әлімбай Әлиасқаровтың есімі;
2) "Мөлтек - 1" көшесіне Сәдібек Айекеновтың есімі;
3) "Жастар - 3" көшесіне Көмекбай Қаракөзовтың есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау кент әкімінің орынбасары А.Қойшыбаевқа жүктелсін.
3. Шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жосалы кенті әкімінің
міндетін атқарушы Ш.Сыдықов