О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 41-2 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 31 марта 2015 года № 43-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 апреля 2015 года № 4958. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и решением Кызылординского областного маслихата от 18 марта 2015 года № 259 “О внесений изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 236 “Об областном бюджете на 2015-2017 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4919) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 41-2 “О бюджете района на 2015-2017 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4840, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” от 28 января 2015 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 215 417 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 381 043 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 549 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 374 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 821 451 тысяч тенге;
2) затраты – 5 261 480 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 201 225 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 240 813 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 588 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -198 322 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
198 322 тысяч тенге;
поступление займов – 240 813 тысяч тенге;
погашение займов – 42 491 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств-48 966 тысяч тенге.”;
дополнить пунктами 1-7 и 1-8 следующего содержания:
“1-7. Учесть, что в бюджет района на 2015 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты в размере 59 597 тысяч тенге;

"2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 41-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 43-9 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 4958 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және “2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 236 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 259 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4919 нөмірімен тіркелген) сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
“2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 41-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4840 нөмірімен тіркелген, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2015 жылғы 28 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 215 417 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 381 043 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10 549 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 374 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 821 451 мың теңге;
2) шығындар – 5 261 480 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 201 225 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 240 813 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 588 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -198 322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –198 322 мың теңге;
қарыздар түсімі–240 813 мың теңге;
қарыздарды өтеу–42 491 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 48 966 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-7 және 1-8 - тармақтармен толықтырылсын:
“1-7. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен 59 597 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін;

1-8. Учесть, что с целевых трансфертов на развитие сокращены 189 640 тысяч тенге, а также с целевых текущих трансфертов сокращены 76 512 тысяч тенге предусмотренных в бюджет района на 2015 год за счет средств республиканского бюджета.”;
дополнить пунктами 6-1 и 6-2 следующего содержания:
“6-1. Учесть, что в бюджет района на 2015 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в размере 53 184 тысяч тенге;
6-2. Учесть, что с целевых трансфертов на развитие предусмотренных в бюджет района на 2015 год за счет средств областного бюджета сокращены 4 000 тысяч тенге.”;
приложения 1, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению;
Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель ХLIIІ сессии Секретарь Жалагашского
Жалагашского районного районного маслихата
маслихата
Р. АЛИЕВА К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

1-8. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 76 512 мың теңге қысқартылғаны, сондай-ақ нысаналы даму трансферттерден 189 640 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.”;
мынадай мазмұндағы 1-7 және 6-2 - тармақтармен толықтырылсын:
“6-1. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен 53 184 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферт қаралғаны ескерілсін.
6-2. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен берілген нысаналы даму трансферттерден 4 000 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының ХLІІІ мәслихаттың
сессиясының төрағасы хатшысы
Р. АЛИЕВА К. СУЛЕЙМЕНОВ

27064
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
800
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10735
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13121
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29773
05
Здравоохранение
166
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
166
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
166
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
249974
464
Отдел образования района (города областного значения)
4847
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4847
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14588
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14588
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
200015
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
36602
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18616
007
Оказание жилищной помощи
6979
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
232
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1656
010
Государственная адресная социальная помощь
3145
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34813
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24009
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
39782
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21969
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
5502
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне

27064
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
800
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10735
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13121
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
29773
05
Денсаулық сақтау
166
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
166
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
166
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
249974
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
4847
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4847
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
14588
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
14588
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
200015
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36602
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18616
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
6979
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
232
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1656
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
3145
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
34813
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
24009
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
39782
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
21969
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5502
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу

11585
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
331
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
25613
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
53570
006
Функционирование районных (городских) библиотек
52776
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
794
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7715
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
7715
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
12223
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
12223
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15744
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13454
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2290
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
143088
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
47180
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
21411
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
25769
800
Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля района (города областного значения)
35691
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии и ветеринарного контроля
18641
005
Организация санитарного убоя больных животных
2350
006
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2300
007
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6500
008
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
2300
009
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3600
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13576
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10338
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел

11585
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
331
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
25613
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
53570
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
52776
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
794
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
7715
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7715
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
12223
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12223
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15744
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13454
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
2290
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
143088
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
47180
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21411
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
25769
800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі
35691
001
Жергілікті деңгейде ветеринария және ветеринариялық бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18641
005
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2350
006
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2300
007
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6500
008
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
2300
009
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3600
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13576
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10338
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру

527180
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
218648
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
6710
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
119612
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5313
Государственная адресная социальная помощь

527180
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
218648
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
6710
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыру
119612
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
5313
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек

367
Государственные пособия для детей до 18 лет
3222
Выплата ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственныхучреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
165331
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1895
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса

367
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3222
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскер-лерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорын-дардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
165331
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1895
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға

6082
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “31” марта 2015 года №43-9
Приложение 10
к решению Жалагашского районного
маслихата от “24” декабря 2014 года №41-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
291761
Проектирование, развитие, и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
101910
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

6082
2015 жылғы “31” наурыздағы № 43-9
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша
2014 жылғы “24” желтоқсандағы № 41-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
10-қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
291761
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайлас-тыру
101910
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

189851
Приложение 7
к решению Жалагашского районного
маслихата от “31” марта 2015 года №43-9
Приложение 11
к решению Жалагашского районного
маслихата от “24” декабря 2014 года №41-2
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
80907
Государственные услуги общего характера
21010
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)

189851
2015 жылғы “31” наурыздағы № 43-9
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
7-қосымша
2014 жылғы “24” желтоқсандағы № 41-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
11-қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
80907
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
21010
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

887
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
187
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
2440
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3009
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3153
Освещение улиц населенных пунктов
550
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2923
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
482
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
3239
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
140
Образование
5743
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5743
Социальная помощь и социальное обеспечение
4708
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
3953
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
118
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
637
Жилищно-коммунальное хозяйство
675
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
475
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
200
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
7275
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
385
Поддержка культурно-досуговой работы
1282
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
679
Функционирование районных (городских) библиотек
1494
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
670
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1120
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
1645
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1036
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии и ветеринарного контроля
1036
Трансферты
40460
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
40460
Приложение 8
к решению Жалагашского районного

887
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
187
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2440
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3153
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
550
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2923
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
482
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3239
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140
Бiлiм беру
5743
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
5743
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4708
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3953
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
118
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
637
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
675
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
475
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
200
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
7275
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
385
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
1282
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
679
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
1494
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
670
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1120
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1645
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1036
Жергілікті деңгейде ветеринария және ветеринариялық бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1036
Трансферттер
40460
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
40460