О внесении изменения в решение Жалагашского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 29-3 "Об утверждении Регламента Жалагашского районного маслихата"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 06 мая 2015 года № 44-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 мая 2015 года № 5002. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29 июня 2016 года № 4-10
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29.06.2016 № 4-10 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 29-3 “Об утверждении Регламента Жалагашского районного маслихата” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4620, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” от 27 марта 2014 года) следующее изменение:
в Регламенте Жалагашского районного маслихата утвержденный указанным решением:
в пункт 7 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XLIV сессии Секретарь
Жалагашского районного Жалагашского районного
маслихата маслихата
ЕСПАНОВ М. СУЛЕЙМЕНОВ К.

“Жалағаш аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы №29-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 мамырдағы № 44-7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 мамырда № 5002 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 4-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 29.06.2016 № 4-10 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Жалағаш аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 29-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4620 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 27 наурызда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жалағаш аудандық мәслихатының Регламетінде:
7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
“7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi”.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының XLIVсессиясының мәслихатының
төрағасы хатшысы
М. ЕСПАНОВ К. СҮЛЕЙМЕНОВ