О бюджете района на 2016-2018 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2015 года № 49-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2015 года № 5284. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и решением Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 325 “Об областном бюджете на 2016-2018 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5269) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 867 182,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 333 569 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 726 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 074 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 514 813,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5 921 293,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 291 142 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 346 784 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 642 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 10 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -355 252,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
355 252,7 тысяч тенге;
поступление займов – 346 784 тысяч тенге;
погашение займов – 61 611 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 70 079,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.11.2016 № 8-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
1-1. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 9 февраля 2016 года №23 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2016 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №49-3 “О бюджете района на 2016-2018 годы” возвращены неиспользованные (недоиспользованные) свободные остатки от целевых трансфертов из республиканского бюджета в размере 1 906,2 тысяч тенге и неиспользованные (недоиспользованные) свободные остатки от целевых трансфертов из областного бюджета в размере 269,1 тысяч тенге выделенных в бюджет района на 2015 год;

2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49-3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 5284 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және “2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 325 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5269 нөмірімен тіркелген) сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 867 182 ,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1 333 569 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –5 726 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 074 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 514 813,6 мың теңге;
2) шығындар – 5 921 293,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 291 142 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 346 784 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 642 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 10 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 355 252,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 355 252,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 346 784 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 61 611 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 079,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.11.2016 № 8-1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-1. “2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №49-3 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы №23 қаулысымен 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 1 906,2 мың теңге және облыстық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 269,1 мың теңге көлемінде бос қалдықтар облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін;

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.02.2016 № 53-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
1-2. Утвердить перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2016 год согласно приложению 8;
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.02.2016 № 53-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
1-3. Утвердить перечень расходов подлежащих к сокращению по бюджетным программам бюджета района на 2016 год согласно приложению 9;
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.02.2016 № 53-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
1-4. Утвердить перечень поступлений подлежащих к уменьшению по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2016 год согласно приложению 10;
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-4 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.02.2016 № 53-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
1-5. Утвердить перечень поступлений подлежащих к увеличению по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2016 год согласно приложению 11.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-5 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.02.2016 № 53-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
1-6. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 31 марта 2016 года №71 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2016 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №49-3 “О бюджете района на 2016-2018 годы” в бюджет района на 2016 год за счет средств республиканского бюджета дополнительно предусмотрены текущие целевые трансферты в размере 68 361 тысяч тенге;
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-6 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.04.2016 № 2-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).

Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.02.2016 № 53-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-2. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін;
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.02.2016 № 53-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-3. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылатын шығыстар тізбесі 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін;
Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.02.2016 № 53-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-4. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша азайтылатын түсімдер тізбесі 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін;
Ескерту. Шешім 1-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.02.2016 № 53-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-5. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша көбейтілетін түсімдер тізбесі 11-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.02.2016 № 53-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-6. “2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №49-3 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы №71 қаулысымен 2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен 68 361 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қосымша қаралғаны ескерілсін;
Ескерту. Шешім 1-6-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.04.2016 № 2-1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).

1-7. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2016 год согласно приложению 12;
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-7 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.04.2016 № 2-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
1-8. Утвердить распределение трансфертов направленных органам местного самоуправления из бюджета района на 2016 год по поселку и сельским округам согласно приложению 13.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-8 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.04.2016 № 2-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
1-9. Учесть что, постановлением акимата Жалагашского района от 10 июня 2016 года №125 “О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2016 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №49-3 “О бюджете района на 2016-2018 годы” в бюджет района на 2016 год из областного бюджета дополнительно предусмотрены текущие целевые трансферты в размере 5 394 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-9 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 01.08.2016 № 5-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
1-10. Учесть что, в областной бюджет возвращены неиспользованные (недоиспользованные) 2 925 тысяч тенге из целевых трансфертов выделенных в бюджет района на 2015 год из республиканского бюджета.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-10 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 01.08.2016 № 5-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
1-11. Учесть что, из областного бюджета в бюджет района на 2016 год дополнительно выделены целевые трансферты на развитие в размере 41 207 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-11 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21.09.2016 № 6-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
1-12. Утвердить перечень целевых трансфертов на развитие выделенных в бюджет района на 2016 год из областного бюджета согласно приложению 14.

1-7. 2016 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 12-қосымшаға сәйкес бекітілсін;
Ескерту. Шешім 1-7-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.04.2016 № 2-1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-8. 2016 жылға арналған аудан бюджетінен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына бағытталған трансферттердің кент және ауылдық округтер бойынша бөлінісі 13-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-8-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.04.2016 № 2-1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-9. “2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №49-3 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы №125 қаулысымен 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен 5 394 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қосымша қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-9-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 01.08.2016 № 5-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-10. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 2925 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-10-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 01.08.2016 № 5-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-11. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен 41 207 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферттер қосымша бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-11-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 21.09.2016 № 6-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-12. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттер тізбесі 14-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-12 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21.09.2016 № 6-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
1-13. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 7 октября 2016 года №211 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2016 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №49-3 “О бюджете района на 2016-2018 годы” в бюджет района на 2016 год из республиканского бюджета дополнительно предусмотрены текущие целевые трансферты в размере 2 446 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-13 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.11.2016 № 8-11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
1-14. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 14 октября 2016 года №214 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2016 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №49-3 “О бюджете района на 2016-2018 годы” в бюджет района на 2016 год из республиканского бюджета дополнительно предусмотрены текущие целевые трансферты в размере 132 807 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-14 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.11.2016 № 8-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
1-15. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 8 ноября 2016 года №228 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2016 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №49-3 “О бюджете района на 2016-2018 годы”:
в бюджете района на 2016 год сокращены текущие целевые трансферты в размере 4 343 тысяч тенге выделенные из средств областного бюджета.
в бюджет района на 2016 год из средств областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты в размере 3 962 тысяч тенге на социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на постоянном лечении.
в бюджет района на 2016 год из средств областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты в размере 2 000 тысяч тенге на изготовление документации объектов водного хозяйства.

Ескерту. Шешім 1-12-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 21.09.2016 № 6-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-13. “2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №49-3 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қазандағы №211 қаулысымен 2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен 2 446 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қосымша қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-13-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.11.2016 № 8-1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-14. “2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №49-3 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қазандағы №214 қаулысымен 2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен 132 807 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қосымша қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-14-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.11.2016 № 8-1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-15. “2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №49-3 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қарашадағы №228 қаулысымен:
2016 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттің қаражаты есебінен берілген ағымдағы нысаналы трансферттерден 4 343 мың теңге көлемінде қысқартылғаны ескерілсін.
2016 жылға арналған аудан бюджетіне туберкулезбен тұрақты емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттің қаражаты есебінен 3 962 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.
2016 жылға арналған аудан бюджетіне су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға облыстық бюджеттің қаражаты есебінен 2 000 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.

в бюджете района на 2016 год сокращены текущие целевые трансферты развития в размере 3 124,4 тысяч тенге выделенные из средств областного бюджета.
годовой прогноз доходов бюджета района на 2016 год по подклассу “Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета” увеличен в размере 12 тысяч тенге.
годовой прогноз доходов бюджета района на 2016 год по подклассу “Прочие неналоговые поступления” увеличен в размере 626 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-15 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.11.2016 № 8-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
2. Учесть что, нормативы распределения в составе доходов бюджета района по кодам 101.201 “Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты” и 101.205 “Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты” установлены в объеме 91,6 процентов, по коду 103.101 “Социальный налог” в объеме 79,0 процентов.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21.09.2016 № 6-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
3. Утвердить расходы аппаратов акима поселка, аульных округов в составе бюджета района на 2016 год согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые текущие трансферты выделенные в бюджет района на 2016 год из областного бюджета согласно приложению 5.
4-1. Учесть, что с целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет района на 2016 год сокращены 11 783 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.04.2016 № 2-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
4-2. Учесть что, с целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет района на 2016 год сокращены 827 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 01.08.2016 № 5-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
4-3. Учесть что, с целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет района на 2016 год сокращены 19 914 тысяч тенге.

2016 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттің қаражаты есебінен берілген ағымдағы даму нысаналы трансферттерден 3 124,4 мың теңге көлемінде қысқартылғаны ескерілсін.
2016 жылға арналған аудан бюджеті кірістерінің жылдық болжамы “Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар” ішкі сыныбы бойынша 12 мың теңге көлемінде көбейтілгені ескерілсін.
2016 жылға арналған аудан бюджеті кірістерінің жылдық болжамы “Басқа да салықтар емес түсімдер” ішкі сыныбы бойынша 626 мың теңге көлемінде көбейтілгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-15-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.11.2016 № 8-1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
2. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативтері 101.201 “Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы” және 101.205 “Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы” кодтары бойынша 91,6 пайыз көлемінде, 103.101 “Әлеуметтік салық” коды бойынша 79,0 пайыз көлемінде белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 21.09.2016 № 6-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
3. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында кент, ауылдық округ әкімі аппараттарының шығыстары 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4-1. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерден 11 783 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.04.2016 № 2-1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
4-2. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерден 827 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 01.08.2016 № 5-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
4-3. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерден 19 914 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-3 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21.09.2016 № 6-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
5. Утвердить целевые текущие трансферты выделенные в бюджет района на 2016 год из республиканского бюджета согласно приложению 6.
5-1. Учесть, что в бюджет района на 2016 год из республиканского бюджета дополнительно выделены текущие целевые трансферты в размере 140 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.02.2016 № 53-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
5-2. Учесть, что из республиканского бюджета в бюджет района на 2016 год дополнительно выделены текущие целевые трансферты в размере 104 793 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.04.2016 № 2-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
5-3. Учесть что, из республиканского бюджета в бюджет района на 2016 год дополнительно выделены текущие целевые трансферты в размере 340 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-3 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 01.08.2016 № 5-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
6. Утвердить резерв местного испольнительного органа района на 2016 год в размере 15899 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 01.08.2016 № 5-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).

Ескерту. Шешім 4-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 21.09.2016 № 6-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
5. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5-1. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қосымша 140 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.02.2016 № 53-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
5-2. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қосымша 104 793 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.04.2016 № 2-1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
5-3. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қосымша 340 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 01.08.2016 № 5-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
6. 2016 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 15899 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 01.08.2016 № 5-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).

7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2016 год, согласно приложению 7.
8. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель ХLIХ сессии Секретарь Жалагашского
Жалагашского районного районного маслихата
маслихата
БЕКЖАНОВ Б. СУЛЕЙМЕНОВ К.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

7. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының ХLІХ мәслихаттың
сессиясының төрағасы хатшысы
Б.БЕКЖАНОВ К.СУЛЕЙМЕНОВ

маслихата от “23” декабря 2015 года № 49-3
Бюджет района на 2016 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.11.2016 № 8-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы
5867182,6
1
Налоговые поступления

2015 жылғы “23” желтоқсандағы № 49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.11.2016 № 8-1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кірістер
5867182,6
1
Салықтық түсiмдер

49689
464
Отдел образования района (города областного значения)
107401
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
36440
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
30340
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
800
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12764
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17555
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9502
467
Отдел строительства района (города областного значения)
12509
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
4008
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
8501
05
Здравоохранение
178
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
178
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
178
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
263093
464
Отдел образования района (города областного значения)
4201
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4201
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
47043
010
Государственная адресная социальная помощь
1510
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
41072
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
4461
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24336
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24336
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
180860
004
Программа занятости
33975
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20379
007
Оказание жилищной помощи
2329
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами “Отан”, “Даңқ”, удостоенных высокого звания “Халық қаһарманы”, почетных званий республики

49689
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
107401
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36440
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
30340
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
800
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12764
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17555
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9502
467
Ауданның ( облыстық маңызы барқаланың) құрылыс бөлімі
12509
037
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту обьектілерін салу және реканструкциялау
4008
024
Бастауыш,негізгі орта және жалпы орта білім беру обьектілерін салу және реканструкциялау
8501
05
Денсаулық сақтау
178
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
178
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
178
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
263093
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
4201
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4201
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
47043
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
1510
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
41072
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
4461
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
24336
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
24336
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
180860
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
33975
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20379
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2329
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау

146
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2614
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39584
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36322
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39068
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6443
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1458
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1458
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
5195
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
377
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4818
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
85467,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3715,1
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3715,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
948
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
798
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
464
Отдел образования района (города областного значения)
8708
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8708
467
Отдел строительства района (города областного значения)
38082,6
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
38082,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5528
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5528
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28286
008
Освещение улиц населенных пунктов

146
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2614
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
39584
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36322
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
39068
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6443
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1458
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1458
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
5195
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
377
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4818
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
85467,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
3715,1
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3715,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
948
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
798
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
464
Ауданның (облыстық маңызы ар қаланың) білім бөлімі
8708
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8708
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
38082,6
004
Инженерлік коммуналдық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
38082,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5528
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5528
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
28286
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

10035
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4201
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12355
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3522
Выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан
15250
Оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально- уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
11931
Социальная помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающем этапе лечения
8543
Социальная помощь для детей больным лейкозом и анемией
65
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
38689
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
10453
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
192186
Подготовку документации объектов водного хозяйства
2000
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2015 года № 49-3
Целевые текущие трансферты выделенные в бюджет района на 2016 год из республиканского бюджета
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.11.2016 № 8-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1647888
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

10035
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4201
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12355
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3522
Мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек төлеу
15250
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
11931
Туберкулезбен ауратын, емделудің сүйемелдеу сатысындағы науқастарға әлеуметтік көмек
8543
Лейкоз және анемиямен ауыратын балаларға әлеуметтік көмек
65
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
38689
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
10453
Аудандық маңызы бар елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
192186
Су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға
2000
2015 жылғы “23” желтоқсандағы № 49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.11.2016 № 8-1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
1647888
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру

323440
Повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
81909
Содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
17173
Содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
2430
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
14024
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам

323440
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыру
81909
Жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшілерін ұстау
17173
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстау
2430
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
14024
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбек ақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеу

1138105
Обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
68361
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
2446
Приложение 7
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2015 года № 49-3
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2016 год
Наименование
Образование
Отдел образования района (города областного значения)
Общеобразовательное обучение
Здравохранение
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 8
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2015 года № 49-3
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2016 год

1138105
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз ету
68361
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
2446
2015 жылғы “23” желтоқсандағы № 49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
7- қосымша
2016 жылы аудан бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
Жалпы бiлiм беру
Денсаулық сақтау
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
2015 жылғы “23” желтоқсандағы № 49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
8-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі

Сноска. Решение дополнено приложением 8 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.02.2016 № 53-2; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.11.2016 № 8-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
п/н
Наименование
Всего, тысяч тенге
Расходы
236612,4
01
Государственные услуги общего характера

Ескерту. Шешім 8-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.02.2016 № 53-2; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.11.2016 № 8-1 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
Атауы
Барлығы,
мың
теңге
Шығыстар
236612,4
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер

39989
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
1370
Капитальные расходы государственного органа
346
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
8397
Капитальные расходы государственного органа
1200
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5110
Капитальные расходы государственного органа
9403
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
829
Капитальные расходы государственного органа
297
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
470
Капитальные расходы государственного органа
332
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11293
Капитальные расходы государственного органа
560
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
382
02
Оборона
5272
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5272
04
Образование
19534
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1422
Общеобразовательное обучение
1112
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
7000
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
10000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
19357
Программа занятости
4000
Государственная адресная социальная помощь
104
Государственные пособия для детей до 18 лет
391
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
405
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалидов
3940
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1863
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5394
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2260
Обеспечение занятости населения на местном уровне
1000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

39989
Аудан (облыстық маңызы бар қала) маслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1370
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
346
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8397
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1200
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5110
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9403
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
829
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
297
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
470
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
332
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11293
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
560
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
382
02
Қорғаныс
5272
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5272
04
Бiлiм беру
19534
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1422
Жалпы бiлiм беру
1112
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
7000
Бастауыш,негізгі орта және жалпы орта білім беру обьектілерін салу және реконструкциялау
10000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
19357
Жұмыспен қамту бағдарламасы
4000
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
104
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
391
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
405
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3940
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1863
Жергiлiктi өкiлдi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
5394
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2260
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
1000
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық

31510,1
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
24791,1
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2500
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
798
Освещение улиц населенных пунктов
2200
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
221
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
28436
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
4551
Поддержка культурно-досуговой работы
11456
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
696
Капитальные расходы государственного органа
200
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7050
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков
228
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
2535
Капитальные расходы государственного органа
1720
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
22817
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
2621
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5411
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
Капитальные расходы государственного органа
1146
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
789
Капитальные расходы государственного органа
350
Организация работ по зонированию земель
3000
Проведение противоэпизоотических мероприятий
9000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6717
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
1200
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
517
Разработка схем градостройтельного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
5000
12
Транспорт и коммуникации
3405
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3405
13
Прочие

31510,1
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
24791,1
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2500
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
798
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2200
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1000
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
221
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
28436
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
4551
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
11456
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
696
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7050
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
228
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2535
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1720
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
22817
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2621
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5411
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды жән жоюды ұйымдастыру
500
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1146
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
789
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
3000
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
9000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6771
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1200
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
571
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5000
12
Көлік және коммуникация
3405
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3405
13
Басқалар

34235,4
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы “Развитие регионов”
19235,4
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10000
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
10000
14
Обслуживание долга
282
Обслуживание долга местных исполнительных органов повыплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
282
15
Трансферты
24616,9
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
10736,9
Трансферты органом местного самоуправления
13880
16
Погашение займов
387
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
387
Приложение 9
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2015 года № 49-3
Перечень расходов подлежащих к сокращению по бюджетным программам бюджета района на 2016 год
Сноска. Решение дополнено приложением 9 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.02.2016 № 53-2; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.11.2016 № 8-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
п/н
Наименование
Всего,
тысяч тенге
Расходы
159097,1
01
Государственные услуги общего характера
10076
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
333
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2582
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1120
Отдел финансов района (города областного значения)
564
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
564
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
32
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
32
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
4000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

34235,4
“Өңірлерді дамыту” Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
19235,4
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10000
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
10000
14
Борышқа қызмет көрсету
282
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
282
15
Трансферттер
24616,9
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10736,9
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
13880
16
Қарыздарды өтеу
387
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
387
2015 жылғы “23” желтоқсандағы № 49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
9-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылатын шығыстар тізбесі
Ескерту. Шешім 9-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.02.2016 № 53-2; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.11.2016 № 8-1 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
Атауы
Барлығы,
мың
теңге
Шығыстар
159097,1
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
10076
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
333
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2582
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1120
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
564
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
297
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
267
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
32
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4000
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер