"О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2015 года № 339. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2015 года № 5283. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", со статьей 238 от 15 мая 2007 года Кодекса Республики Казахстан "Трудавой кодекс Республики Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 385 816,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2 871 356,1 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 995 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 550 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 478 915 тысяч тенге;
2) затраты – 11 599 015,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 142 245 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 197 253 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 008 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 355 442,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -355 442,8 тысяч тенге.
поступление займов – 197 253 тысяч тенге;
погашение займов – 55 009,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 213 199,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23.12.2016 № 01-01-03/84 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
2. Утвердить распределение сумм по поселкам и сельским округам на 2016 год согласно приложению 4.
3. Утвердит перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложению 5.
4. Утвердить перечень бюджетных программ развития и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2016 год согласно приложению 6.

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы N 339 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда N 5283 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі" 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасы кодексінің 238 бабына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1 тармағы 1)-тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 11 385 816,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 871 356,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 995 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 550 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 478 915 мың теңге;
2) шығындар – 11 599 015,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 142 245 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 197 253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 008 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 355 442,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 355 442,8 мың теңге.
қарыздар түсімі – 197 253 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 55 009,5 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 213 199,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 01-01-03/84 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға пайдаланылады).
2. Кент, ауылдық округтерге 2016 жылға қаралған қаржы бөлінісі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламасының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить распределение сумм трансфертов переваемые органам местного самоуправления с районного бюджета на 2016 год согласно приложению 7.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 38 000 тысяч тенге.
7. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Жанакорганского района, а также специалистам указанных категорий, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель очередной Временно исполняющий
ХLІХ сессии маслихата обязанности секретаря маслихата
Жанакорганского района Жанакорганского района
С. Абдуллаев С. Ыскаков
Приложение 1
к решению очередной ХLІХ сессии
маслихата Жанакорганского района
от 24 декабря 2015 года № 339
Районный бюджет на 2016 год

5. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер бөлінісі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органдардың 2016 жылға арналған резерві 38 000 мың теңге болып белгіленсін.
7. Азаматтық қызметші болып табылатын және Жаңақорған ауданының ауылдық елдi мекендерінде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған санаттардағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен мөлшерлемелер белгіленсін.
8. Осы шешім 2016 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы Жаңақорған ауданы
мәслихатының кезекті ХLІХ мәслихаты хатшысының
сессиясының төрағасы міндетін уақытша атқарушы
С. Абдуллаев С. Ысқақов
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
кезекті ХLІХ сессиясының
№339 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет

499218
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
499218
2
Финансовая деятельность
33658
452
Отдел финансов района (города областного значения)
33658
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30859
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1519
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1280
5
Планирование и статистическая деятельность
38720
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
38720
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
38720
9
Прочие государственные услуги общего характера
82983
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16826
458
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
16826
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
12318
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
12318
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
53839
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
53839
02
Оборона
4949
1
Военные нужды
3404
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3404
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3404
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1544
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1544
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1544
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1499
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1499
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1499
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

499218
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
499218
2
Қаржылық қызмет
33658
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
33658
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30859
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1519
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1280
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
38720
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
38720
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38720
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
82983
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16826
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16826
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
12318
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12318
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
53839
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53839
02
Қорғаныс
4949
1
Әскери мұқтаждар
3404
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3404
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3404
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1544
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1544
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1544
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1499
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
1499
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1499
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

78315
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78315
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
122858
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31485
007
Оказание жилищной помощи
13768
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
51
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4946
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13298
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14097
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40047
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
5167
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25142
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22822
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
22822
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2320
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2320
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
267203
1
Жилищное хозяйство
3363
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1013
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1013
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
312
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
312
464
Отдел образования района (города областного значения)
2037
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2037
3
Благоустройство населенных пунктов
263840
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
253696
008
Освещение улиц населенных пунктов
47055
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
206641
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

78315
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
78315
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
122858
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31485
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
13768
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
51
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4946
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13298
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14097
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
40047
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5167
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25142
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22822
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
22822
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2320
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2320
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
267203
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3363
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1013
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1013
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
312
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
312
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2037
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2037
3
Елді-мекендерді көркейту
263840
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
253696
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
47055
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
206641
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

Сноска. Приложение 4 – в редакции решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23.12.2016 № 01-01-03/84 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
п/п
Наименование поселков, сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей
до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Освещение улиц населенных пунктов
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов
в рамках Программы "Развитие регионов"
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и
сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и
обучения
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Обеспечение занятости населения на местном уровне
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий
на местном уровне
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в
сельской местности
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
Всего
1
паселок Жанакорган

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 01-01-03/84 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға пайдаланылады).
р/с
Кент, ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық
округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және
ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және
орташа жөндеу
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін
қамтамасыз ету
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық
іс-шараларды іске асыру
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды
және кері алып келуді ұйымдастыру
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Барлығы
1
Жаңақорған кенті

10643,0
12518,5
230545,0
5000,0
7857,0
77059,0
4590,5
3029489,8
Расшифровка аббревиатуры:
с/о – сельский округ
Приложение 5
к решению очередной ХLІХ сессии
маслихата Жанакорганского района
от 24 декабря 2015 года № 339
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2016 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 6
к решению очередной ХLІХ сессии
маслихата Жанакорганского района
от 24 декабря 2015 года № 339
Перечень бюджетных программ развития и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2016 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Сумма,
Администратор бюджетных программ
тысяч
Программа
тенге
1
2
3
4
Наименование
8
Приложение 7
к решению очередной ХLІХ сессии
маслихата Жанакорганского района
от 24 декабря 2015 года № 339
Распределение сумм трансфертов переваемые органам местного самоуправления с районного бюджета на 2016 год
п/п
Наименование поселков, сельских округов
Суммы трансфертов переваемые органам местного самоуправления
с районного бюджета, тыс.тенге
1
поселок Жанакорган

10643,0
12518,5
230545,0
5000,0
7857,0
77059,0
4590,5
3029489,8
Аббревиатураның толық жазылуы:
а/о – ауылдық округі
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
кезекті ХLІХ сессиясының
№339 шешіміне 5-қосымша
2016 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
кезекті ХLІХ сессиясының
№339 шешіміне 6-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламасының және
заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі
Функционалдық топ
Кiшi функция
Сомасы,
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
мың
Бағдарлама
теңге
1
2
3
4
Атауы
8
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
кезекті ХLІХ сессиясының
№339 шешіміне 7-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджетен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің бөлінісі
р/с
Кент, ауылдық округтердің атауы
Аудандық бюджетен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер көлемі, мың теңге
1
Жаңақорған кенті