О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 265 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27 марта 2015 года № 294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылоринской области 10 апреля 2015 года № 4946. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 265 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 08 января 2015 года № 4831, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 17 января 2015 года № 4) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 6774571 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 4048448 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 25782 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 3049 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2697292 тысяч тенге ";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 7667187 тысяч тенге ";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование –86402 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 118920 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –32518 тысяч тенге " ;
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
"4) сальдо от операций с финансовыми активами –71536 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 71536 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 ";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит бюджета – - 1050554 тысяч тенге ";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета –1050554 тысяч тенге;
поступление займов -118920 тысяч тенге;
погашение займов – 32518 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 964152 тысяч тенге ".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель Секретарь
очередной ХХХХ сессии районного маслихата
районного маслихата
А.Камалатдин______________ Б.Маншарипов______________
Приложение 1
к решению очередной XXXХ
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 27 марта 2015 года № 294
Приложение 1
к решению очередной ХХХVІІ
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 26 декабря 2014 года № 265
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 265 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 294 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 10 сәуірде № 4946 болып тiркелдi. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 265 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 08 қаңтарда № 4831 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2015 жылғы 17 қаңтарда № 4 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 6774571 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4048448 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25782 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3049 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2697292 мың теңге ";
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар –7667187 мың теңге ";
1– тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредиттеу – 86402 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 118920 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 32518 мың теңге ";
1–тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –71536 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу –71536 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ";
1–тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы – - 1050554 мың теңге ";
1–тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1050554 мың теңге;
қарыздар түсімі - 118920 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 32518 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 964152 мың теңге ".
Аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің 1 – қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезекті Аудандық мәслихаттың
ХХХХ сессиясының төрағасы хатшысы
А.Камалатдин_______________ Б.Маншарипов______________
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 27 наурыздағы кезекті
ХХХХ сессиясының № 294 шешіміне
1 – қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 26 желтоқсандағы кезекті
ХХХVІІ сессиясының № 265 шешіміне
1 – қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы