О внесении изменении в решение внеочередной XXVI сессии районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 201 "Об утверждении "Регламента Сырдарьинского районного маслихата"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 18 мая 2015 года № 311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 мая 2015 года № 4998. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29 июля 2016 года № 38
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29.07.2016 № 38 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Сырдарьинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной ХХVІ сессии районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 201 "Об утверждении "Регламента Сырдарьинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 марта 2014 года № 4622, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 27 марта 2014 года № 23) следующее изменение:
внесено изменение в пункт 7 Регламента утвержденным указанным решением на государственном языке, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель Секретарь
внеочередной ХХХХІІ сессии районного маслихата
районного маслихата
И. Абдукаликов___________ Б. Маншарипов_____________

"Сырдария аудандық мәслихатының Регламентін" бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 21 ақпандағы кезектен тыс ХХVІ сессиясының №201 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 мамырдағы № 311 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 мамырда № 4998 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі № 38 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 29.07.2016 № 38 шешімімен (қолданысқа қол қойылған күнiнен бастап енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Сырдария аудандық мәслихатының Регламентін" бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 21 ақпандағы кезектен тыс ХХVІ сессиясының № 201 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 20 наурызда № 4622 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2014 жылғы 27 наурызда № 23 жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Регламенттің 7- тармағы мынадай жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен Аудандық мәслихаттың
тыс ХХХХІІ сессиясының хатшысы
төрағасы
И. Абдукаликов _____________ Б. Маншарипов ____________