О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2015 года № 362. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2015 года № 5277. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 6699402 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 4323656 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 1783 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 3170 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2370793 тысяч тенге;
2) затраты – 6679963,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 96937,3 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 137433,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40496 тысяч тенге;
4) сальдо от операций с финансовыми активами –48049 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 48049 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 125547,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –125547,7 тысяч тенге;
поступление займов -136804 тысяч тенге;
погашение займов – 40496 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29.02.2016 № 380; 18.05.2016 № 18; 20.06.2016 № 31; 24.08.2016 № 52; 11.11.2016 № 65; 14.12.2016 № 75 (вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
2. Определить нормативы распределения доходов в областной бюджет:
индивидуальный подоходный налог -100 процентов;
социальный налог- 100 процентов.
3. Учесть объем субвенций передаваемых из областного бюджета на 2016 год 918364 тысяч тенге.
4. Установить размер единовременной социальной помощи на приобретение топлива, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам государственных организации социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан в пределах 4 (четыре) месячных расчетных показателей.

2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 362 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 5277 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) -тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6699402 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4323656 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1783 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3170 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2370793 мың теңге;
2) шығындар –6679963,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 96937,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 137433,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40496 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 48049 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 48049 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 125547,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 125547,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 136804 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 40496 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 380; 18.05.2016 № 18; 20.06.2016 № 31; 24.08.2016 № 52; 11.11.2016 № 65; 12.12.2016 № 75 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері белгіленсін:
жеке табыс салығы- 100 пайыз;
әлеуметтік салық – 100 пайыз.
3. Облыстық бюджеттен 2016 жылға берілетін субвенцияның көлемі 918364 мың теңге болып ескерілсін.
4. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне отын сатып алу үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес, біржолғы әлеуметтік көмек 4 (төрт) айлық есептік көрсеткіш көлемінде белгіленсін

5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 68264,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29.02.2016 № 380 (вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2016 год согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акимов поселка и сельских округов согласно приложению 5.

5. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2016 жылға арналған резерві 68264,1 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 380 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
6. 2016 жылға арналған жергiлiктi бюджеттердi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсiн.
7. Кент және ауылдық округі әкімінің аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель Секретарь
очередной ХLVІІІ сессии районного маслихата:
районного маслихата:
Ш. Еримбетов______________ Б. Маншарипов______________
Приложение 1
к решению очередной XLVIII
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 22 декабря 2015 года № 362
Районный бюджет на 2016 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 14.12.2016 № 75 (вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

8. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті Аудандық мәслихаттың
ХLVІІІ сессиясының төрағасы: хатшысы:
Ш. Ерімбетов___________ Б. Маншарипов______________
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті
XLVIII сессиясының № 362 шешіміне 1 - қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 12.12.2016 № 75 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

181337
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
94162
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
94162
467
Отдел строительства района (города областного значения)
43657
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
43657
464
Отдел образования района (города областного значения)
162004
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26121
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5991
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
50902
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1356
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8994
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9617
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
58308
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
715
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
267395,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
8698
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8698
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
57113
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57113
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
176723,6
004
Программа занятости
14592
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21057
007
Оказание жилищной помощи
5912
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
242
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2096
010
Государственная адресная социальная помощь
282
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46555
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

181337
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
94162
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
94162
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
43657
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
43657
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
162004
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26121
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5991
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50902
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1356
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
8994
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
9617
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
58308
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
715
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
267395,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8698
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8698
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
57113
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
57113
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
176723,6
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
14592
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21057
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
5912
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
242
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2096
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
282
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46555
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету

17267
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13859
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13859
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
8791
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
8791
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
25674
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
25674
02
Оборона
5194
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4314
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4314
122
Аппарат акима района (города областного значения)
880
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
880
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4756
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4756
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4756
04
Образование
2726207
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
377720
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
377720
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4684
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
4684
464
Отдел образования района (города областного значения)
2272029
003
Общеобразовательное обучение
2152127
006
Дополнительное образование для детей
119902
464
Отдел образования района (города областного значения)
71774
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21426
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
37187
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2227
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10934
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

17267
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13859
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13859
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
8791
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8791
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
25674
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25674
02
Қорғаныс
5194
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4314
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4314
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
880
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
880
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4756
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4756
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4756
04
Бiлiм беру
2726207
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
377720
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
377720
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4684
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4684
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2272029
003
Жалпы білім беру
2152127
006
Балаларға қосымша білім беру
119902
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
71774
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21426
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
37187
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2227
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10934
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
37675
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
37675
452
Отдел финансов района (города областного значения)
72828
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
72828
Приложение 4
к решению очередной XLVIII
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 22 декабря 2015 года № 362
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2016 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению очередной XLVIII
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 22 декабря 2015 года № 362
Перечень бюджетных программ аппаратов акимов поселка и сельских округов на 2016 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2016 № 65 (вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2016).
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа 001
Капитальные расходы государственного органа 022
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения 004
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 041
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности 005
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому 003
Обеспечение занятости населения на местном уровне 026

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
37675
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
37675
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
72828
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
72828
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті XLVIII сессиясының №362 шешіміне
4 - қосымша
2016 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті
XLVIII сессиясының № 362 шешіміне
5 - қосымша
2016 жылға кент және ауылдық округі әкімінің аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 11.11.2016 № 65 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 001
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары 022
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары 032
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету 004
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 041
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру 005
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету 003
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету 026

Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 027
Освещение улиц населенных пунктов 008
Обеспечение санитарии населенных пунктов 009
Благоустройство и озеленение населенных пунктов 011
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне 006
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне 028
ВСЕГО
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима поселка Теренозек"

Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру 027
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру 008
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету 009
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру 011
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау 006
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру 028
БАРЛЫҒЫ
"Тереңөзек кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі