О повышении базовых ставок земельного налога
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 18 июня 2015 года N 41/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 июля 2015 года N 5046. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2015 года N 48/8
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 23.12.2015 N 48/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
Повысить базовые ставки земельного налога на 50 (пятьдесят) процентов, установленных статьями 379, 381 и 383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции.
Повысить ставки земельного налога, установленные статьей статьей 378 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в три раза на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
П.Архабаев Ә.Оразбекұлы
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Шиелийскому району Департамента
государственных доходов по Кызылординской области"
Е.Абдрахманов _____________
"18" июня 2015 год

Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 маусымдағы № 41/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 шілдеде № 5046 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 48/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 48/8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 379, 381 және 383-баптарында белгiленген жер салығының базалық мөлшерлемелері 50 (елу) пайызға жоғарылатылсын.
Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 378-бабында белгіленген жер салығының мөлшерлемесі үш есеге жоғарылатылсын.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихатының Шиелі аудандық мәслихатының
сессия төрағасы хатшысы
П. Архабаев Ә. Оразбекұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Шиелі ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.Абдрахманов _____________
"18" маусым 2015 жыл