Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актау
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 03 июля 2015 года № 30/285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 06 августа 2015 года № 2798. Утратило силу решением специализированного межрайонного экономического суда Мангистауской области от 7 октября 2020 года № 4712-20-00-2/2048
Сноска. Государственная регистрация утратило силу решением специализированного экономического суда Мангистауской области от 07.10.2020 № 4712-20-00-2/2048 (решение вступило в силу 08.12.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 16.03.2017 № 7/83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Актау согласно приложению.
2. Руководителю аппарата Актауского городского маслихата (Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам коммунального хозяйства (Б.Шапкан).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
М.Молдагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного учреждения
"Актауский городской отдел жилищно-
коммунального хозяйства и жилищной
инспекции"
Танатов А.Е.

Ақтау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 03 шілдедегі № 30/285 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 тамызда № 2798 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысының мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2020 жылғы 7 қазандағы № 4712-20-00-2/2048 шешімімен
Ескерту. Мемлекеттік тіркеуінің күші жойылды - Маңғыстау облысының мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 07.10.2020 № 4712-20-00-2/2048 (шешім заңды күшіне 08.12.2020 жылы енді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 16.03.2017 № 7/83 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ақтау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Ақтау қалалық мәслихатының аппарат басшысы (Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың коммуналдық шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б.Шапқан).
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы
М.Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ":
"Ақтау қалалық тұрғын үй
коммуналдық шаруашылығы
және тұрғын үй инспекциясы
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
А.Е.Таңатов