О внесении измененийи дополнений в постановление акимата города Жанаозен от 21 ноября 2011 года № 667 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления на договорной основе помещений для встреч с избирателями для всех кандидатов"
Постановление акимата города Жанаозен от 28 января 2015 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 18 февраля 2015 года № 2615. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 4 апреля 2018 года № 190
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 04.04.2018 № 190 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", а также письма департамента юстиции Мангистауской области № 02-11-2507 от 5 ноября 2014 года, акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен от 21 ноября 2011 года № 667 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления на договорной основе помещений для встреч с избирателями для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11-2-177, опубликовано 30 ноября 2011 года в газете "Жанаозен") следующие изменения и дополнения:
Приложение 1, 2 данного постановления изложить в новой редакции, согласно приложения 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Жанаозен" (Есенова Д.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Жанаозен Есенову Д.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен
Трумов С.
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Жанаозенской городской
избирательной комиссии
Базылов Бактыгали
28 января2015 год
Приложение 1
к постановлению акимата
города Жанаозен
от 21 ноября 2011 года № 667
Приложение 1
к постановлению акимата
города Жанаозен
от 28 января 2015 года № 233
Места размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты, депутаты Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Город Жанаозен

Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" 21 қараша 2011 жылғы № 667 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қаңтарда № 233 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 ақпанда № 2615 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 190 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 04.04.2018 № 190 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4 және 6 тармақтарына, сонымен қатар Маңғыстау облысы әділет департаментінің 2014 жылғы 5 қарашадағы №02-11-2507 хатына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 қарашасындағы № 667 "Барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 11-2-177 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 қарашадағы "Жаңаөзен" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған қаулының 1, 2 қосымшасы осы қаулының 1, 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жаңаөзен қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі (Д.К. Есенова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімі аппаратының басшысы Д.Есеноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласының әкімі
С. Трұмов
"КЕЛІСІЛДІ":
Жаңаөзен қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Базылов Бақтығали
28 қаңтар 2015 жыл
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 21 қарашадағы
№ 677 қаулысына 1-қосымша
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 28 қаңтардағы
№ 233 қаулысына 1-қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Парламенттің, мәслихаттардың депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Жаңаөзен қаласы

1) Информационный стенд, установленный по улице Мангистау возле дома № 20 микрорайона "Оркен";
2) Информационный стенд, установленный напротив здания городского акимата по улице Сатпаева;
3) Информационный стенд, установленный по улице Сатпаева напротив дома №27 микрорайона "Шанырак";
4) Информационный стенд, установленный по улице Коскулакова напротив дома №11/26 микрорайона "Самал";
5) Информационный стенд, установленный перед зданием дома культуры "Мунайшы".
Село Тенге
Информационный стенд, установленный перед магазином "Болашак" по проспекту Н. Марабаева.
Село Кызылсай
Информационный стенд, установленный напротив здания средней школы №4 имени Сугира Бегендикулы.
Село Рахат
Информационный стенд, установленный напротив здания средней школы №18.
Приложение 2
к постановлению акимата
города Жанаозен
от 21 ноября 2011 года № 667
Приложение 2
к постановлению акимата
города Жанаозен
от 28 января 2015 года № 233
Помещения предоставляемые для встреч
Город Жанаозен
1) Дом творчества школьников
2) Дом культуры "Мунайшы"
Село Тенге
Актовый зал средней школы № 17
Село Кызылсай
Актовый зал средней школы № 4
Село Рахат
Актовый зал средней школы № 18

1) Маңғыстау көшесіндегі "Өркен" шағынауданының № 20 үйінің жанында орнатылған ақпараттық стенд;
2) Сәтпаев көшесіндегі қала әкімдігі ғимаратының қарсысында орнатылған ақпараттық стенд;
3) Сәтпаев көшесіндегі "Шаңырақ" шағынауданындағы № 27 үйдің қарсысында орнатылған ақпараттық стенд;
4) Қосқұлақов көшесіндегі "Самал" шағынауданындағы № 11/26 үйдің қарсысында орнатылған ақпараттық стенд;
5) "Мұнайшы" мәдениет үйі ғимаратының алдында орнатылған ақпараттық стенд.
Теңге ауылы
Марабаев даңғылындағы "Болашақ" дүкенінің алдында орнатылған ақпараттық стенд.
Қызылсай ауылы
№ 4 Сүгір Бегендікұлы атындағы орта мектеп ғимаратының қарсысында орнатылған ақпараттық стенд.
Рахат ауылы
№ 18 орта мектеп ғимаратының қарсысында орнатылған ақпараттық стенд.
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 21 қарашадағы
№ 677 қаулысына 2-қосымша
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 28 қаңтардағы
№ 233 қаулысына 2-қосымша
Сайлаушылармен кездесу үшін берілетін үй-жайлар
1.
Жаңаөзен қаласы
1) Оқушылар шығармашылық үйі
2) "Мұнайшы" мәдениет үйі
2.
Теңге ауылы
№ 17 орта мектептің акт залы
3.
Қызылсай ауылы
№ 4 орта мектептің акт залы
4.
Рахат ауылы
№ 18 орта мектептің акт залы