О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 35/283 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Жанаозен от 30 марта 2015 года № 37/302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 10 апреля 2015 года № 2671
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахсан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 17 марта 2015 года № 23/374 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2649), Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 35/283 «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2576, опубликовано в газете «Жанаозен» от 14 января 2015 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
«1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложению 1, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 595 449 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 470 883 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 37 620 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38 734 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 048 212 тысяч тенге;
2) затраты – 15 698 906 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 72 973 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 72 973 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 176 430 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 176 430 тысяч тенге».
в пункте 2:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 45,1 процентов;»;
подпункт 5) изложить в новой редакции:
«5) социальный налог - 45,2 процентов.».
В пункте 5:
в подпункте 2):
абзацы седьмойвосьмойдевятыйодиннадцатыйдвенадцатыйтринадцатыйчетырнадцатыйпятнадцатыйшестнадцатый изложить в новой редакций:
лицам, ставшие инвалидами вследствие ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС - 60 месячных расчетных показателей;

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 35/283 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 37/302 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 сәуірде № 2671 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2015 жылғы 17 наурыздағы № 23/374 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2649 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 35/283 «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2576 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 3 «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2015 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер – 15 595 449 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 470 883 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 37 620 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 38 734 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 048 212 мың теңге;
2) шығындар – 15 698 906 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 973 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72 973 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 176 430 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 176 430 мың теңге.».
2-тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 45,1 пайыз;»;
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«5) әлеуметтік салық- 45,2 пайыз.».
5-тармақта:
2) тармақшада:
жетіншісегізіншітоғызыншыон біріншіон екіншіон үшіншіон төртіншіон бесіншіон алтыншы абзацтар жаңа редакцияда жазылсын:
Чернобыль АЭС-дағы апатты жою салдарынан мүгедек болған тұлғаларға - 60 айлық есептік көрсеткіш;

участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1986-1987 годах - 50 месячных расчетных показателей;
участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах - 20 месячных расчетных показателей;
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны - 100 месячных расчетных показателей;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны - 60 месячных расчетных показателей;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны -50 месячных расчетных показателей;
родителям и не вступившие в повторный брак вдовам воинов погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне - 40 месячных расчетных показателей;
лицам, награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, а также лицам, проработавшие (прослужившие) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны– 40 месячных расчетных показателей;
идентифицированным участникам Великой Отечественной войны к другим категориям людей - 40 месячных расчетных показателей;».
Приложения 14 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально-экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Байжанов Г.).
3. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Орынбекову И.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение в информационно-правовой системе «Әділет».
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Примечание: расшифровка аббревиатур: Союз ССР – Союз Советских Социалистических Республик;
Чернобыльская АЭС – Чернобыльская атомная электростанция.
Председатель сессии                     Медеуов Д.
Секретарь городского
маслихата                               Мынбай С.
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения «Жанаозенский
городской отдел экономики и бюджетного
планирования»
Сактаганова К.

1986-1987 жылдардағы Чернобыль АЭС-дағы апатты жоюға қатысушыларға - 50 айлық есептік көрсеткіш;
1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС-дағы апатты жоюға қатысушыларға - 20 айлық есептік көрсеткіш;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне - 100 айлық есептік көрсеткіш;
жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға - 60 айлық есептік көрсеткіш;
жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға - 50 айлық есептік көрсеткіш;
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) жауынгерлердiң ата-аналарына және екiншi рет некеге тұрмаған жесірлеріне - 40 айлық есептік көрсеткіш;
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға, сондай-ақ 1941 жылғы 22 маусым- 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемінде алты ай жұмыс істеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен мараптталмаған адамдарға - 40 айлық есептік көрсеткіш;
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілгендердің басқа да санаттарының адамдарына -40 айлық есептік көрсеткіш;».
Көрсетілген шешімнің 14 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1,  2және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Ғ. Байжанов).
3. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (И. Орынбеков) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналасуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту: аббревиатураның ажыратылып жазылуы: КСР Одағы – Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы;
Чернобыль АЭС- Чернобыль атом электростанциясы.
Сессия төрағасы                         Д.Медеуов
Қалалық мәслихат
хатшысы                                 С. Мыңбай
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
Қ. Сақтағанова

3 155
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
393 135
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 838
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22 102
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12 426
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33 710
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
4 258
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
2 904
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59 169
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 253
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 932
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 932
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
590
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
590
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 514 326
Аппарат акима села Тенге
1 908
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 908
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 908
Аппарат акима села Кызылсай
1 908
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 908
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 908
Аппарат акима села Рахат
1 908
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 908
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 908
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
0
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 270 585
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда

3 155
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
393 135
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 838
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22 102
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12 426
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
33 710
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
4 258
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
2 904
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 169
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 253
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 932
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 932
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
590
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
590
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 514 326
Теңге ауылы әкімінің аппараты
1 908
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 908
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 908
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
1 908
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 908
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 908
Рахат ауылы әкімінің аппараты
1 908
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 908
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 908
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
1 270 585
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов моногородах
467
Отдел строительства района (города областного значения)
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов моногородах
Приложение 3
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 30 марта 2015 года № 37/302
Перечень бюджетных программ в разрезе поселка, села, сельского округа на 2015 год
Ф.гр.
Адм.
Прог.
Наименование
1
2
01
Государственные услуги общего характера
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима села Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима села Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима села Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
13
Прочие
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
Аппарат акима села Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»

085
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
085
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2015 жылғы 30 наурыздағы № 37/302 шешіміне
3 қосымша
2015 жылға арналған әрбір кенттiң, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ф.топ
Әкімші
Бағ
Атауы
1
2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Рахат ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Білім беру
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Рахат ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Рахат ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Рахат ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
13
Басқалар
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Рахат ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру