О внесении изменений в решение акима Тупкараганского района от 27 декабря 2011 года № 18 "Об образовании избирательных участков по Тупкараганскому району" по Тупкараганскому району"
Решение акима Тупкараганского района от 23 февраля 2015 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 20 марта 2015 года № 2644. Утратило силу решением акима Тупкараганского района от 12 апреля 2019 года № 42
Сноска. Утратило силу решением акима Тупкараганского района Мангистауской области от 12.04.2019 № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Тупкараганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Тупкараганского района от 27 декабря 2011 года № 18 "Об образовании избирательных участков по Тупкараганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-144, опубликовано в газете "Ақкетік арайы" 13 января 2012 года № 03 (493)) следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Оповестить об избирательных участках, избирателей через средства массовой информации с соблюдением требовании статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан".
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Тупкараганского района" (Демеуова Г.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Алтынгалиева Т.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Т. Асауов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Тупкараганской
районной избирательной комиссии
Қуанбай Амалбек Жолжанұлы
23 февраля 2015 год.
Приложение к решению № 5
акима Тупкараганского района
от 23 февраля 2015 года
Избирательные участки по Тупкараганскому району
Избирательный участок № 127
Центр: город Форт-Шевченко, улица Бимембета Маяулы № 16, Центр молодежи, телефон/факс: 8 72938 (код) 22500.

Түпқараған ауданы әкімінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 18 "Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түпқараған ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 5 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 2644 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 42 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімінің 12.04.2019 № 42 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған ауданы әкімінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 18 "Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-6-144 болып тіркелеген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 03 (493) "Ақкетік арайы" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23 бабының талаптары сақтала отырып, бұқаралық ақпарат құралдары арқылы сайлау учаскелері туралы сайлаушылар хабардар етілсін.
3. "Түпқараған ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Г. Демеуова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Алтынгалиевке жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Т. Асауов
"КЕЛІСІЛДІ"
Түпқараған аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Қуанбай Амалбек Жолжанұлы
23 ақпан 2015 жыл.
Түпқараған ауданы әкімінің
23 ақпан 2015 жылғы
№ 5 шешіміне қосымша
Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 127 сайлау учаскесі
Орталығы: Форт-Шевченко қаласы, Бимембет Маяұлы көшесі № 16, Жастар рталығы, телефон/факс: 8 72938 (код) 22500.

Границы: дома улиц Досана Тажиулы, Оразмагамбета Турмагамбетулы, Кабиболлы Сыдиыкова, Ибаш Жанболатовой, Жазмаганбета Кызылбаева, Тобанияза Алниязулы, Бимембета Маяулы, Ныгмета Шымырова, Хиту Бекжанова, Нурсултана Онгалбаева, Исы Тиленбайулы, Толесина Алиева, Макаша Бектурганова, Суйнгары Ургенишбайулы, Абая, Мырзагали Алибаева, Мурын Жырау, Есбола Умирбаева, Жамбыла, Астаны, Улана Елубаева, а также дома 5, 6 кварталов микрорайона Жана Кетик города Форт - Шевченко.
Избирательный участок № 128
Центр: город Форт-Шевченко, улица Маршала Абдихалыкова № 10, государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Құлыншақ", телефон/факс: 8 72938 (код) 22496.
Границы: дома улиц Жалау Мынбаева, Маршала Абдихалыкова, Шайхы Еркегулова, Сатангула Таджиева, Есторе Оразакова, Келимберди Утебаева, Ермек Даулетовой, Дуйша Тобышбаева, Ораза Бозахарова, Байбоза Килыбайулы, Сауытбая Масатова, Тилеумурата Кожабекова, Мустахи Бимаганбетова, Икембая Утепбергенова, Лазера Тумышева, а также дома 1, 2, 2а, 3, 4 кварталов микрорайона Жана Кетик города Форт - Шевченко.
Избирательный участок № 129
Центр: село Баутино, улица 8 Марта № 25, государственное учреждение "Школа-гимназия имени Жалау Мынбаева", телефон/факс: 8 72938 (код) 24575.
Границы: дома улиц Кашагана Куржиманулы, Жанибека Матаева, 8 Наурыза, Виталия Водовского, Саттигула Жангабылова, Калмырзы Беришбаева, Захара Дубского, Жанакурылыс села Баутино.
Избирательный участок № 130
Центр: село Баутино, улица Кашагана Куржиманулы, дом № 6, корпус № 2 государственное коммунальное казенное предприятие "Мангистауский политехнический колледж", телефон/факс: 8 72938 (код) 24821.
Границы: дома улиц Диханбека Сатимова, Кылыша Надирбаева, Кулмырзы Саудабаева, Изтургана Оразбаева, Абая Кошакбаева села Баутино.
Избирательный участок № 131
Центр: населенный пункт Аташ села Баутино, улица Алиби Джанкельдина № 27, филиал "Жилой массив Аташ. Аташская библиотека" государственного учреждение "Тупкараганская районная Централизованная библиотечная система", телефон/факс: 8 72938 (код) 24971.
Границы: дома улиц Аманкельди Иманова, Мурата Ускинбаева, Алиби Джанкельдина, Тау, Заводской, Баялы Аксамбаева населенного пункта Аташ села Баутино.
Избирательный участок № 132
Центр: село Кызылозен, улица Сатыбалды Сисенбаева № 2, государственное коммунальное казенное предприятие "Қызылөзен мәдениет үйі", телефон/факс: 8 72938 (код) 23851.
Границы: дома улиц Сатыбалды Сисенбаева, Изтургана Нысанбаева, Дуйсе Бердибекова, Жана ауыл, Шамшырак, Шарай, Джумаша Сагындыкова, а также животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на территории села Кызылозен и товарищества с ограниченной ответственностью "Карагантубек".
Избирательный участок № 133

Шекарасы: Форт-Шевченко қаласының Досан Тәжіұлы, Оразмағамбет Тұрмағамбетұлы, Қабиболла Сыдиықов, Ибаш Жанболатова, Жазмағанбет Қызылбаев, Тобанияз Әлниязұлы, Бимембет Маяұлы, Нығмет Шымыров, Хиту Бекжанов, Нұрсұлтан Оңғалбаев, Иса Тіленбайұлы, Төлесін Әлиев, Мақаш Бектұрғанов, Сүйінғара Үргенішбайұлы, Абай, Мырзағали Әлібаев, Мұрын Жырау, Есбол Өмірбаев, Жамбыл, Астана, Ұлан Елубаев көшелерінің үйлері, сонымен қатар Жаңа Кетік шағын ауданы 5, 6 кварталдарының үйлері.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы: Форт-Шевченко қаласы, Маршал Әбдіхалықов көшесі № 10, "Құлыншақ" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон/факс: 8 72938 (код) 22496.
Шекарасы: Форт-Шевченко қаласының Жалау Мыңбаев, Маршал Әбдіхалықов, Шайхы Еркеғұлов, Сатанғұл Тәжиев, Естөре Оразақов, Келімберді Өтебаев, Ермек Даулетова, Дүйіш Тобышбаев, Ораз Бозахаров, Байбоз Қилыбайұлы, Сауытбай Масатов, Тілеумұрат Қожабеков, Мұстахи Бимағанбетов, Икембай Өтепбергенов, Лазер Тумышев көшелерінің үйлері, сонымен қатар Жаңа Кетік шағын ауданы 1, 2, 2а, 3, 4 кварталдарының үйлері.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы, 8 Наурыз көшесі №25, "Жалау Мыңбаев атындағы мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 24575.
Шекарасы: Баутин ауылының Қашаған Күржіманұлы, Жәнібек Матаев, 8 Наурыз, Виталий Водовской, Сәттіғұл Жанғабылов, Қалмырза Берішбаев, Захар Дубский, Жаңа құрылыс көшелерінің үйлері.
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы, Қашаған Күржіманұлы көшесі, № 6 үй, "Маңғыстау политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының № 2 корпусы, телефон/факс: 8 72938 (код) 24821.
Шекарасы: Баутин ауылының Диханбек Сатимов, Қылыш Нәдірбаев, Құлмырза Саудабаев, Ізтұрған Оразбаев, Абай Қошақбаев көшелерінің үйлері.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы Аташ елді мекені, Әліби Жанкелдин көшесі №27, "Түпқараған аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің "Аташ елді мекені. Аташ кітапханасы" филиалы, телефон/факс: 8 72938 (код) 24971.
Шекарасы: Баутин ауылы Аташ елді мекенінің Аманкелді Иманов, Мұрат Өскінбаев, Әліби Жанкелдин, Тау, Зауыт, Баялы Ақсамбаев көшелерінің үйлері.
№ 132 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылөзен ауылы, Сатыбалды Сисенбаев көшесі № 2, "Қызылөзен мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон/факс: 8 72938 (код) 23851.
Шекарасы: Қызылөзен ауылының Сатыбалды Сисенбаев, Ізтұрған Нысанбаев, Дүйсе Бердібеков, Жаңа ауыл, Шамшырақ, Шарай, Жұмаш Сағындықов көшелерінің үйлері; сонымен қатар Қызылөзен ауылы және "Қарағантүбек" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында орналасқан мал бағу нүктелері мен жеке шаруашылық қожалықтары.
№ 133 сайлау учаскесі

Центр: село Акшукур, улица Баланжан Кожашевой № 5, государственное коммунальное казенное предприятие "Ақшұқыр мәдениет үйі", телефон/факс: 8 72938 (код) 23249.
Границы: дома улиц Акжол, Омирзака Нурбаева, Балсулу Сахиевой, Уштерек, Алкуата Кожабергенова, Султанбая Наубетова, Бекбосына Кадырулы, Жусипа Дуйсенбаева, Дуйиша Досаева, Борсакбая Абилхайырова, Адека Жанашева, Картбая Бекжанова, Узакбая Ескожаева, Жалау Казиева, Тажигула Кезбаева, Мангыбая Туйешиева, а также дома 1, 2, 4, 5 кварталов села Акшукур.
Избирательный участок № 134
Центр: сельский округ Сайын Шапагатова, улица Макаша Елубаева № 81, государственное учреждение "Школа-лицей № 1 среднего общего образования", телефон/факс: 8 72938 (код) 31269.
Границы: дома улиц Найзабека Есетова, Акназара Жакауова, Таскынбая Шахатова, Сайдима Тумышева, Бисембая Мейрова, Алтынмурата Бекенжанова, Ески ауыл, Жолыбая Шахшабасова, Макаша Елубаева, Бердихана Карайчикова сельского округа Сайын Шапагатова, а также дома 1, 2, 3, 4, 5, 6 кварталов, животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на территории сельского округа Сайын Шапагатова и товарищества с ограниченной ответственностью "Жайлау".
Избирательный участок № 135
Центр: село Таушык, улица Кулшыка Жубайулы №41, государственное коммунальное казенное предприятие "Таушық мәдениет үйі", телефон/факс: 8 72938 (код) 44232.
Границы: дома улиц Сисена Абдрахманова, Ардагерлер, Толегена Кагазова, Абыла Тилеуулы, Хамидоллы Ельмуханбетова, Кулшыка Жубайулы, Тумена Балтабасулы, дома микрорайона Нурбаулы Тумсык, а также дома 1, 2, 3, 4 кварталов села Таушык, животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на территории села Таушык и товарищества с ограниченной ответственностью "Таушык" ауыл шаруашылыгы".
Избирательный участок № 136
Центр: село Баутино, красный уголок войсковой части № 2201 "б", телефон/факс: 8 72938 (код) 24796.
Границы: войсковая часть № 2201 "б" села Баутино, войсковые части №51809"д" и № 2018 города Форт-Шевченко.
Избирательный участок № 153
Центр: вахтовый поселок Каражанбас, красный уголок культурно-досугового центра акционерного общества "Каражанбасмунай", телефон/факс: 8 7292 (код) 473613.
Границы: общежития акционерного общества "Каражанбасмунай" и прочих предприятий, расположенных в вахтовом поселке Каражанбас, общежития предприятий, расположенных в Северном Бузачи.
Избирательный участок № 154
Центр: село Акшукур, улица Балсулу Сахиевой № 1, государственное учреждение "Средняя школа имени Маршала Абдихалыкова", телефон/факс: 8 72938 (код) 23245.
Границы: дома улиц Баланжана Кожашевой, Губайдоллы Айдарова, Буркитбая Сарсенова, Жана Коныс, а также дома 3 квартала села Акшукур.

Орталығы: Ақшұқыр ауылы, Баланжан Қожашева көшесі № 5, "Ақшұқыр мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон/факс: 8 72938 (код) 23249.
Шекарасы: Ақшұқыр ауылының Ақжол, Өмірзақ Нұрбаев, Балсұлу Сахиева, Үштерек, Әлқуат Қожабергенов, Сұлтанбай Наубетов, Бекбосын Қадырұлы, Жүсіп Дүйсенбаев, Дүйіш Досаев, Борсақбай Әбілхайыров, Әдек Жанашев, Қартбай Бекжанов, Ұзақбай Есқожаев, Жалау Қазиев, Тәжіғұл Кезбаев, Маңғыбай Түйешиев көшелерінің үйлері, сонымен қатар 1, 2, 4, 5 кварталдарының үйлері.
№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы: Сайын Шапағатов ауылдық округі, Мақаш Елубаев көшесі № 81, "№ 1 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 31269.
Шекарасы: Сайын Шапағатов ауылдық округінің Найзабек Есетов, Ақназар Жақауов, Тасқынбай Шахатов, Сәйдім Тумышев, Бисембай Мейров, Алтынмұрат Бекенжанов, Ескі ауыл, Жолыбай Шахшабасов, Мақаш Елубаев, Бердіхан Қарайшықов көшелерінің үйлері, сонымен қатар 1, 2, 3, 4, 5, 6 кварталдарының үйлері, Сайын Шапағатов ауылдық округінің аумағында және "Жайлау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында орналасқан мал бағу нүктелері мен жеке шаруашылық қожалықтары.
№ 135 сайлау учаскесі
Орталығы: Таушық ауылы, Құлшық Жұбайұлы көшесі № 41, "Таушық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон/факс: 8 72938 (код) 44232.
Шекарасы: Таушық ауылының Сисен Әбдірахманов, Ардагерлер, Төлеген Қағазов, Абыл Тілеуұлы, Хамидолла Елмұханбетов, Құлшық Жұбайұлы, Түмен Балтабасұлы көшелерінің үйлері, Нұрбаулы Тұмсық шағын ауданы үйлері, сонымен қатар 1, 2, 3, 4 кварталдарының үйлері, Таушық ауылының және "Таушық" ауыл шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында орналасқан мал бағу нүктелері мен жеке шаруашылық қожалықтары.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы, № 2201"б" әскери бөлімінің қызыл бұрышы, телефон/факс: 8 72938 (код) 24796.
Шекарасы: Баутин ауылының №2201"б" әскери бөлімі; Форт-Шевченко қаласының № 51809"д" және № 2018 әскери бөлімдері.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаражанбас вахталық поселкесі, "Қаражанбасмұнай" акционерлік қоғамының мәдени-демалыс орталығының қызыл бұрышы, телефон/факс: 8 7292 (код) 473613.
Шекарасы: Қаражанбас вахталық поселкесінде орналасқан "Қаражанбасмұнай" акционерлік қоғамының және өзге де кәсіпорындардың жатақханалары, Солтүстік Бозашыда орналасқан кәсіпорындар жатақханалары.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшұқыр ауылы, Балсұлу Сахиева көшесі № 1, "Маршал Әбдіхалықов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 23245.
Шекарасы: Ақшұқыр ауылының Баланжан Қожашева, Ғұбайдолла Айдаров, Бүркітбай Сәрсенов, Жаңа Қоныс көшелерінің үйлері, сонымен қатар 3 кварталдың үйлері.