О внесении изменений в решение маслихата от 12 декабря 2014 года № 356 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2015 год"
Решение маслихата Костанайской области от 31 июля 2015 года № 421. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 сентября 2015 года № 5860
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)», подпунктом 1) пункта 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения», пунктом 1 статьи 38 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Костанайской области от 12 декабря 2014 года № 356 «Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2015 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5331, опубликовано 29 января 2015 года в газете «Костанайские новости») следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на казахском языке, заголовок и текст на русском языке не изменяются;
в Ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2015 год, утвержденных указанным решением:
в таблице:
строку порядковый номер 5 исключить.
2. Отменить решение Костанайского областного маслихата от 20 мая 2015 года № 404 «О внесении изменений в решение маслихата от 12 декабря 2014 года № 356 «Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2015 год».
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Сапарова
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения «Управление природных
ресурсов и регулирования
природопользования акимата
Костанайской области»
_________________ К. Тулеубаев
31 июля 2015 года

Мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 356 "Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2015 жылға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 421 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 қыркүйекте № 5860 болып тіркелді
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексіне, «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 28 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 38-бабының 1-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 356 «Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2015 жылға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5331 тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда «Костанайские новости» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша «ставкаларын», «ставкалары» деген сөздер тиісінше «мөлшерлемелерін», «мөлшерлемелері» деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі тақырыбы мен мәтіні өзгермейді;
көрсетілген шешіммен бекітілген Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2015 жылға арналған төлемақы ставкаларында:
кестеде:
реттік нөмірі 5-жол алып тасталсын.
2. Қостанай облыстық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы № 404 «Мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 356 «Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2015 жылға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімі жойылсын.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы                            А. Сапарова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
«Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Қ. Төлеубаев
2015 жылғы 31 шілде