Об изменении границ города Житикары и Тохтаровского сельского округа Житикаринского района
Постановление акимата Костанайской области от 31 июля 2015 года № 4 и решение маслихата Костанайской области от 31 июля 2015 года № 418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 сентября 2015 года № 5861
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и с подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы города Житикары Житикаринского района и Тохтаровского сельского округа Житикаринского района путем включения в границу города Житикары части земель промышленности Тохтаровского сельского округа общей площадью 213 гектаров по экспликации земель, согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области         Председатель сессии
_____________ Н. Садуакасов       ____________ А. Сапарова
Секретарь Костанайского
областного маслихата
____________ С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения «Управление земельных
отношений акимата Костанайской области»
_________________ Н. Абдуов
31 июля 2015 года
Руководитель государственного
учреждения «Управление архитектуры
и градостроительства акимата
Костанайской области»
_________________ А. Бекенов
31 июля 2015 года
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 31 июля 2015 года
№ 4
и решению Костанайского
областного маслихата
от 31 июля 2015 года
№ 418
Экспликация земель, исключаемых из границ
Тохтаровского сельского округа Житикаринского района
и включаемых в границу города Житикары
Житикаринского района
Наименование землепользователей
Общая площадь (гектар)
Площадь земель в границах Тохтаровского сельского округа до исключения земель промышленности

Жітіқара ауданының Жітіқара қаласы мен Тоқтаров ауылдық округінің шекараларын өзгерту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 4 қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 418 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 қыркүйекте № 5861 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 2) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына және 27–бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес жерлердің экспликациясы бойынша жалпы алаңы 213 гектар Тоқтаров ауылдық округінің өнеркәсіп жерлерінің бір бөлігін Жітіқара қаласының шекарасына қосу жолымен Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының және Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округінің шекаралары өзгертілсін.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі             Сессия төрайымы
______________ Н. Садуақасов         ____________ А. Сапарова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
____________ С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
жер қатынастары басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Н. Әбдуов
2015 жылғы 31 шілде
«Қостанай облысы әкімдігінің
сәулет және қала құрылысы басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ А. Бекенов
2015 жылғы 31 шілде
Қостанай облысы әкімдігінің
2015 жылғы 31 шілдедегі
№ 4 қаулысына
және Қостанай облыстық
мәслихатының 2015 жылғы
31 шілдедегі
№ 418 шешіміне
қосымша
Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округінің
шекараларынан шығарылатын және Жітіқара ауданы Жітіқара
қаласының шекарасына қосылатын жерлердің экспликациясы
Жер пайдаланушылардың атауы
Жалпы алаңы (гектар)
Өнеркәсіп жерлерін шығарғанға дейінгі Тоқтаров ауылдық округінің шекараларындағы жерлер алаңы

50596
Площадь части земель промышленности исключаемых из границ Тохтаровского сельского округа
213
Площадь земель в границах Тохтаровского сельского округа после исключения земель промышленности
50383
Площадь земель в границах города Житикары до включения земель промышленности
6080
Площадь части земель промышленности включаемых в границы города Житикары
213
Площадь земель в границах города Житикары после включения земель промышленности
6293

50596
Тоқтаров ауылдық округінің шекараларынан шығарылатын өнеркәсіп жерлерінің бір бөлігінің алаңы
213
Өнеркәсіп жерлерін шығарғаннан кейінгі Тоқтаров ауылдық округінің шекараларындағы жерлер алаңы
50383
Өнеркәсіп жерлерін қосқанға дейінгі Жітіқара қаласының шекараларындағы жерлер алаңы
6080
Жітіқара қаласының шекараларына қосылатын өнеркәсіп жерлерінің бір бөлігінің алаңы
213
Өнеркәсіп жерлерін қосқаннан кейінгі Жітіқара қаласының шекараларындағы жерлер алаңы
6293