Әкімдіктің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 309 "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 литріне (килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 446 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қазанда № 5975 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 55 қаулысымен

О внесении дополнений в постановление акимата от 23 июля 2015 года № 309 "Об утверждении видов субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов"
Постановление акимата Костанайской области от 16 октября 2015 года № 446. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 октября 2015 года № 5975. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 9 февраля 2016 года № 55

Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 09.02.2016 № 55 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/306 "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 09.02.2016 № 55 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/306 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 309 "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 литріне (килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5771 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 тамызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулының "Субсидияланатын гербицидтердің түрлері және гербицид жеткiзушiлерден сатып алынған гербицидтердiң 1 литрiне (килограмына) арналған субсидиялар нормалары" деген қосымшасы мынадай мазмұндағы 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213-тармақтармен толықтырылсын:
"

1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 23 июля 2015 года № 309 "Об утверждении видов субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5771, опубликовано 5 августа 2015 года в газете "Қостанай таңы") следующие дополнения:
приложение "Виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов" к вышеуказанному постановлению дополнить пунктами 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 следующего содержания:
"