О внесении изменения в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Костанайской области от 6 октября 2015 года № 416. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 ноября 2015 года № 5978
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 14 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3666, опубликовано 29 января 2009 года в газете «Костанайские новости», 30 января 2009 года в газете «Қостанай таңы») следующее изменение:
В Перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
строку
«
285.
Пруд Тарелочка
4
город Костанай
»
исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области                       А. Мухамбетов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности руководителя
республиканского государственного
учреждения «Костанайская областная
территориальная инспекция лесного
хозяйства и животного мира Комитета
лесного хозяйства и животного мира
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан»
_______________ А. Маукулов

"Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қазандағы № 416 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 қарашада № 5978 болып тіркелді
«Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 «Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3666 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтарда «Костанайские новости» газетінде, 2009 жылғы 30 қаңтарда «Қостанай таңы» газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесінде:
«
285.
Тарелочка тоғаны
4
Қостанай қаласы
»
деген жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                   А. Мұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ
«Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Орман
шаруашылығы және жануарлар дүниесі
комитеті «Қостанай облыстық орман
шаруашылығы және жануарлар дүниесі
аумақтық инспекциясы» республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Ә. Маукулов