О внесении изменения в постановление акимата от 05 февраля 2015 года № 239 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 9 сентября 2015 года № 2387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 сентября 2015 года № 5918. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 25 декабря 2015 года № 3594
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 25.12.2015 № 3594 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.11.2015).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная от 05 февраля 2015 года № 239 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5384, опубликовано 17 марта 2015 года в газете «Наш Костанай») следующее изменение:
приложение 1 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Каркенова Р.Х.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима                          К. Сандибеков
Приложение № 1
к постановлению акимата города Костаная
от 9 сентября 2015 года № 2387
Приложение № 1
к постановлению акимата города Костаная
от 5 февраля 2015 года № 239
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого
финансирования и родительской платы в дошкольных организациях
образования города Костаная на 2015 год, финансируемых
за счет средств республиканского бюджета.
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Мини-центры, организованные на базе организаций образования
Дошкольные организации
Мини-центры, организованные на базе организаций образования
Дошкольные организации
Мини-центры, организованные на базе организаций образования
Дошкольные организации
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
ясельные группы
(до 3-х лет)

Әкімдіктің 2015 жылғы 05 ақпандағы № 239 "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 2387 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қыркүйекте № 5918 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 3594 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 25.12.2015 № 3594 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.11.2015 бастап туындаған қатынастарға таралады).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 05 ақпандағы № 239 «2015 жылға арналған Қостанай қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5384 тіркелді, «Наш Костанай» газетінде 2015 жылғы 17 наурызда жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыға 1 қосымша осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары Р.Х. Каркеновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің
міндеттерін атқарушы                       Қ. Сәндібеков
Қостанай қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 2387 қаулысына
№ 1 қосымша
Қостанай қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 5 ақпандағы № 239 қаулысына
№ 1 қосымша
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
қаржыландырылатын, Қостанай қаласының мектепке дейінгі
білім беру ұйымдарындағы 2015 жылға арналған мектепке дейінгі
тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері.
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдастырылған шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдастырылған шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдастырылған шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Толық күндік
Жарты күндік
Толық күндік
Жарты күндік
Толық күндік
Жарты күндік
Бөбекжай топтар (3 жасқа дейін)