О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 342 "О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 20 марта 2015 года № 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2015 года № 5467
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 342 "О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5272, опубликованное 16 января 2015 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15359455,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11185797,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36429,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2188862,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1948367,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15436416,3 тысяча тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -169131,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 169131,3 тысячи тенге.";
приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии
городского маслихата                       С. Свинарева
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 марта 2015 года № 395
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2014 года № 342
Городской бюджет города
Рудного на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 "Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 395 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 5467 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 "Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5272 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15359455,0 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11185797,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36429,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2188862,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1948367,0 мың теңге;
2) шығындар – 15436416,3 мың теңге;";
5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -169131,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 169131,3 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 156-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       С. Свинарева
Қалалық
мәслихат хатшысы                           В. Лощинин
Мәслихаттың
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 395 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 342 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2015 жылға
арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер