О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 342 "О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 18 августа 2015 года № 434. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 августа 2015 года № 5829
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 342 "О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5272, опубликованное 16 января 2015 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1) – 3) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14781498,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11185797,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36429,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 96557,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3462715,2 тысячи тенге;
2) затраты – 14892456,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55200,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 55200,0 тысяч тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -166158,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 166158,3 тысячи тенге;";
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению;
дополнить указанное решение пунктом 6-1:
"6-1. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между городами районного значения, селами, поселками, сельскими округами на 2015 год согласно приложению 7.";
дополнить указанное решение приложением 7 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел экономики и бюджетного
планирования" акимата города
Рудного
____________________ З. Жигунова
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 августа 2015 года № 434
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2014 года № 342
Городской бюджет города
Рудного на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы
14781798,2
1
Налоговые поступления

Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 "Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 434 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 тамызда № 5829 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 "Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5272 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) – 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14781498,2 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11185797,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36429,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 96557,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3462715,2 мың теңге;
2) шығындар – 14892456,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55200,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 55200,0 мың теңге;";
5), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -166158,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 166158,3 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 16-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім 6-1-тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2015 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің аудандық маңызы бар қалалар ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлу 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 7-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ З. Жигунова
Мәслихаттың
2015 жылғы 18 тамыздағы
№ 434 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 342 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2015 жылға арналған
қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер
14781498,2
1
Салықтық түсімдер