О внесении изменений в решение маслихата от 20 марта 2015 года № 236 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 21 декабря 2015 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 января 2016 года № 6181. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 31 июля 2024 года № 118
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 31.07.2024 № 118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 марта 2015 года № 236 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5528, опубликовано 8 мая 2015 года в газете "Торгай") следующие изменения:
в Правилах утвержденным вышеуказанным решением:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Жилищная помощь назначается ежеквартально государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата города Аркалыка" (далее – Уполномоченный орган).
Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) обращается в Аркалыкский отдел филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Костанайской области (далее-ЦОН) либо веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее-портал) на альтернативной основе с заявлением и представляет документы, указанные в пункте 9 Стандарта государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Совокупный доход семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи.
Доля предельно допустимых расходов семьи (гражданина) в пределах установленных норм устанавливается в размере десяти процентов от совокупного дохода.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
очередной сессии
Н. Хамзин
Секретарь маслихата
Н. Шалдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
акимата города Аркалыка"
__________________ К.Омарова
21 декабря 2015 год
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
_________________ А. Мухамбетжанова
21 декабря 2015 год
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
_________________ Н. Гайдаренко
21 декабря 2015 год

Мәслихаттың 2015 жылғы 20 наурыздағы № 236 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 280 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 6181 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2024 жылғы 31 шілдедегі № 118 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 31.07.2024 № 118 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабы 2-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 20 наурыздағы № 236 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5528 тіркелген, 2015 жылғы 8 мамырда "Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімімен бекітілген ережесінде:
2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй көмегін "Арқалық қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Уәкілетті орган) тоқсан сайын тағайындайды.
Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат) "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалының Арқалық бөліміне (бұдан әрі-ХҚКО) жүгінеді немесе www.egov.kz "электрондық үкіметтің" веб-порталына (бұдан әрі-портал) балама негізде өтінішпен және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 бұйрығымен бекітілген, "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.";
11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Отбасының (азаматтың) жиынтық табысы уәкiлеттi органмен тұрғын үй көмегiн тағайындауға өтiнiш білдірген тоқсанның алдындағы тоқсанға есептеледi.
Белгiленген нормалар шегiндегi шектi жол берiлетiн отбасының (азаматтың) шығыстар үлесi жиынтық табыстың он пайызы мөлшерiнде белгiленедi.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кезекті
сессияның төрағасы
Н. Хамзин
Мәслихат хатшысы
Н. Шалдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ К. Омарова
2015 жыл 21 желтоқсан
"Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ А. Мұхамбетжанова
2015 жыл 21 желтоқсан
"Арқалық қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Н. Гайдаренко
2015 жыл 21 желтоқсан