О внесении изменений в решение маслихата от 1 апреля 2011 года № 418 "О корректировке базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 18 августа 2015 года № 338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 сентября 2015 года № 5874. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 7 февраля 2018 года № 201
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 07.02.2018 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения", пунктом 1-1 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 1 апреля 2011 года № 418 "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-4-183, опубликовано 7 апреля 2011 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
в заголовке, пункте 1 и в приложении указанного решения на казахском языке слова "ставкаларын" заменить соответственно словами "мөлшерлемелерін", текст на русском языке не изменяется;
в приложении к указанному решению:
слова "номер зоны" заменить словами "номер оценочной зоны".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии Д. Мироненко
Исполняющий
обязанности секретаря
городского маслихата В. Сычева
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата города
Лисаковска"
__________________ Г. Чернова

Мәслихаттың 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 418 "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 338 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қыркүйекте № 5874 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 7 ақпандағы № 201 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 07.02.2018 № 201 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 28 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңы 1-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексі 8-бабының 1-1-тармағына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 418 "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-4-183 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 сәуірде "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбында, 1-тармағында және қосымшасында қазақ тілінде "ставкаларын" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелерін" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгерілмейді;
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
"өңірдің нөмірі" деген сөздер "бағалау аймақтың нөмірі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы Д. Мироненко
Қалалық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы В. Сычева
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ Г. Чернова