О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 259 "О бюджете города Лисаковска на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 17 сентября 2015 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 сентября 2015 года № 5894
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 259 "О бюджете города Лисаковска на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5285, опубликовано 29 января, 5 февраля 2015 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3157352,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2113874,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 16036,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13592,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1013850,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3084554,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1603,8 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1603,8 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 92368,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 92368,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21173,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21173,8 тысячи тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2015 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 1603,8 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Д. Мироненко
Секретарь
городского маслихата                       Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
_______________ Н. Турлубекова
Приложение
к решению маслихата
от 17 сентября 2015 года № 356
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 259
Бюджет города Лисаковска
на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 259 "Лисаков қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 356 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қыркүйекте № 5894 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 259 "Лисаков қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5285 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда, 5 ақпанда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3157352,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2113874,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16036,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 13592,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1013850,5 мың теңге;
2) шығындар – 3084554,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1603,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1603,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 92368,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 92368,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21173,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21173,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2015 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 1603,8 мың теңге сомасында кредиттер көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         Д. Мироненко
Қалалық
мәслихат хатшысы                           Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Н. Турлубекова
Мәслихаттың
2015 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 356 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 259 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2015
жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер