О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2009 года № 169 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 21 декабря 2015 года № 384. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 января 2016 года № 6148. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 7 февраля 2018 года № 201
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 07.02.2018 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 апреля 2009 года № 169 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-4-143, опубликовано 11 июня 2009 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
в заголовке и в пункте 1 указанного решения на казахском языке слова "ставкаларын", "ставкалары" заменить соответственно словами "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XХIII сессии
А. Демисенов
Секретарь городского маслихата
Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности руководителя
Республиканского государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по городу Лисаковску Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
_______________________ Ж. Утепова
21 декабря 2015 года

Мәслихаттың 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 169 "Бірынғай тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 384 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 6148 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 7 ақпандағы № 201 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 07.02.2018 № 201 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 28 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңы 1-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 169 "Бірыңғай тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-4-143 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 11 маусымда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбында және 1-тармағында қазақ тіліндегі "ставкаларын", "ставкалары" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
XХIII сессияның төрағасы А. Демисенов
Қалалық мәслихат хатшысы Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің
Лисаков қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" Республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы
____________________ Ж. Утепова
2015 жылғы 21 желтоқсан