О внесении изменения в решение маслихата от 14 ноября 2014 года № 193 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23 февраля 2015 года № 216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 марта 2015 года № 5423. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 29 апреля 2024 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 29.04.2024 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" от 14 ноября 2014 года № 193 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5209, опубликовано от 31 декабря 2014 года в газете "Әулиекөл") следующее изменение:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
А. Кенесбаева
Секретарь
районного маслихата
А.Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ акимата
Аулиекольского района"
_____________________Айсин А.С.

Мәслихаттың 2014 жылғы 14 қарашадағы № 193 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы № 216 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 наурызда № 5423 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 29.04.2024 № 176 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 14 қарашадағы № 193 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5209 тіркелген, 2014 жылғы 31 желтоқсанда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Тұрғын үй көмегін көрсету ережесінде:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) жекешелендірілген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлерді) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарды;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы
А. Кеңесбаева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________________Айсин Ә.С.