О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 210 "О бюджете Аулиекольского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19 октября 2015 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 октября 2015 года № 5943
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О бюджете Аулиекольского района на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 210 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5275, опубликовано от 8 января 2015 года в газете «Әулиекөл») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3089605,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 839257,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8953,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2080,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2239315,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3113015,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42879,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10635,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -66288,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66288,5 тысяч тенге.»;
подпункт 9) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
«9) содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния в сумме 1256,1 тысяча тенге;»;
подпункт 1), 2) и 5) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
«1) содержание кабинетов психолого-педагогической коррекции в связи с передачей функций по обеспечению обследования психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению на уровень районов и городов в сумме 8654,6 тысяч тенге;
2) содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень районов и городов в сумме 5042,8 тысяч тенге;
5) увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 6 до 10 месячных расчетных показателей в сумме 880,1 тысяча тенге;»;

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 210 "Әулиекөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 19 қазандағы № 276 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 5943 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 210 «Әулиекөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5275 тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтарда «Әулиекөл» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Ауданның 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3089605,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 839257,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8953,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2080,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2239315,5 мың теңге;
2) шығындар – 3113015,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42879,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53514,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10635,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -66288,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66288,5 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 9) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
9) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға 1256,1 мың теңге сомасында;»;
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 1), 2) және 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«1) аудандар және қалалар деңгейіне балалардың және жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеруді қамтамасыз ету және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету бойынша функцияларды беруге байланысты психологиялық-педагогикалық түзету кабинеттерін ұстауға 8654,6 мың теңге сомасында;
2) аудандар және қалалар деңгейіне ақшалай қаражаттарды ағымдағы шотына аудару арқылы патронаттық тәрбиешілерге еңбекақы төлеу бойынша функцияларды беруге байланысты патронаттық тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) ұстауға 5042,8 мың теңге сомасында;
5) Ұлы Отан соғысы қатысушыларының және мүгедектерінің, тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан 10 айлық есептік көрсеткішке дейін ұлғайтуға 880,1 мың теңге сомасында;»;

подпункт 3) пункта 4 указанного решения исключить;
подпункт 3) пункта 5 указанного решения изложить в новой редакции:
«3) развитие транспортной инфраструктуры в сумме 50000,0 тысяч тенге.»;
дополнить указанное решение пунктом 8-7, следующего содержания:
«8-7. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено поступление трансферта из областного бюджета на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 112 тысяч тенге.»;
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Г. Сухотеплая
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района»
________________ Т.И. Печникова

көрсетілген шешімнің 4-тармағының 3) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 5-тармағының 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«3) көліктік инфрақұрылымды дамытуға 50000,0 мың теңге сомасында.»;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-7-тармағымен толықтырылсын:
«8-7. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде жануарлардың энзоотикалық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізуге облыстық бюджеттен 112 мың теңге сомасында трансферт түсімінің көзделгені ескерілсін.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         Г. Сухотеплая
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
«Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ Печникова Т.И.