О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 198 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 20 октября 2015 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 октября 2015 года № 5963
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 198 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5270, опубликовано 13 января 2015 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 800 266,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 221 541,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 3601,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала- 1000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 574 124,6 тысяча тенге;
2) затраты – 1810 780,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1982,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 3971,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1989,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12496,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12496,7 тысячи тенге.";
подпункт 7) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"7) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме – 77954,0 тысячи тенге;";
пункт 3 указанного решение дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме – 112,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной сессии
Джангельдинского районного маслихата       К. Алибек
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Джангельдинского района"
______________ Е. Биржикенов
20 октября 2015 года
Приложение
к решению маслихата
от 20 октября 2015 года
№ 245
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 198 "Жангелдин ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 қазандағы № 245 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қазанда № 5963 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 198 "Жангелдин ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5270 тіркелген, 2015 жылғы 13 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 800 266,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 221 541,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3601,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 574 124,6 мың теңге;
2) шығындар – 1 810 780,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1982,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 3971,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1989,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12496,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12496,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
7) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 77 954,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларын жүргізуге – 112,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрайымы          Қ. Әлібек
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Е. Биржикенов
2015 жылғы 20 қазан
Мәслихаттың
2015 жылғы 20 қазандағы
№ 245 шешіміне қосымша
Мәслихаттың